Міськрада не потрібна! Потрібна Ложа

 

 

Три речі ти нарешті повинен зробити для Батьківщини - закатати ліву штанину, вдягнути фартушок і взяти кельму. Ми всі маємо стати масонами. Вони в усьому винні і вони скрізь. Це так класно! Іще я люблю масонів за те що вони геніальні. Я поясню чому. Первісні люди жили ще гірше ніж мешканці Троєщини. Проте на відміну від троєщенців, Троглодити прагнули цивілізації тому будували грандіозні, небачені, неймовірні мегалітичні споруди. Стоунхендж.

 

Ось спосіб опанування світу: одягай фартушок і будуй небачене. Ющенко тащиться з трипільців і їхніх горщиків. Трипільці, здавалося б, подавали надії. Чому ж трипільці так і залишилися всього лише українцями в той час як їхні сучасники в Месопотамії та Єгипті творили цивілізації? Трипільці були занадто розумні, щоб будувати піраміди і зіккурати, вони дбали про соціальний захист трудящих, от і передохли їхні трудящі. Єгиптяни ще коли зрозуміли, що призначення людей - бути вільними каменярами всесвітнього храму. Китайці будували китайську стіну і світ досі має проблеми з китайцями.

 

Міністр економіки і улюблений архітектор Гітлера Шпеєр пише в своїх мемуарах, як вони з Біснуватим прагнули вигадати новий імперський стиль. Вже після Нюрнберзького процесу і відсидки Шпеєр потрапляє на рейді Нью-Йорка і бачить панораму Манхеттена. "Це те що ми шукали з фюрером!" - вигукує він. Зупиніться на цій думці. Всіх перемогли ті хто і мав перемогти - носії нового імперського стилю - американці.

 

Ми горда нація будівничих курятників ніколи не наїмося курятини. А в клятих масонів кури не дохнуть. Курям щоб нестися потрібні неймовірні авіаносці і світове павутиння, Шаттл і грандіозна система ПРО.

 

Малята, ми маємо скласти змову вільних бетонщиків. Мир палацам, війна хатам! У Києві треба заборонити заурядне. Хочете ділянку під забудову? - покажіть проект який звалить нас з ніг. Містобудівна рада має складатися з параноїків, архітекторів-екстремістів, нереалізованих Наполеонів. Те що ми бачимо нині в Києві - переважно результат трьох будівельних бумів і однієї реконструкції. Перший будівельний бум початку XX ст. Це ті будинки на яких таблички "пам'ятка архітектури" і пам'ятка історії". Провінційні типові проекти. Курятники, коротше. В цей час в Барселоні Гауді будував Саграда Фаміліа - шедевр Модерну, найбільший католицький храм світу. А ми будували Бесарабку . "Український модерн з елементами конструктивізму" (Курятник). Єдине чим вражає - божевільними цінами.

 

Сталінський Ампір залишився в Москві. Космодром в Байканурі. Будівельний бум в 60-70-хх, це те, чим Ле Карбюз'є спотворював Париж ще в двадцятих. Теперішнє будівництво здійснюють люди для яких уявлення про життєвий успіх формувалося через споглядання будівлі райкому партії десь в глибинах Чернігівської області. А потім їх до глибини душі вразила розкіш Макдональдса. Невідомо як виглядатиме імперський стиль майбутнього. Може треба будувати не вверх, а в низ? Киянам історично притаманне копати печери. (А новим киянам - шахти), то давайте дориємо до центру землі! Як мені переконати вас? Я можу нескінченно множити приклади.

 

Перше, що роблять парижани після поразки у французькій війні - будують Ейфелеву вежу. На той час вражаючий інженерний проект. Наступну війну вони виграли.

 

Голанці реалізували дивовижну систему каналів і дамб. Після перемоги над Морем, створити колоніальну імперію було їм, що плюнути.

 

Іудеї ненавиділи Ірода. Американська, тобто римська маріонетка, з якоїсь там набатейської Хоружівки, занадто багато родичів та односельчан, що їх не прогодуєш всією Іудеєю. Проте Ірод тащився не з трипільців (як наш хлопчик), а з греків і перебудував Храм як найбільшу споруду античного світу (звісно не найбільшу, але їм так здавалося) Все чого можуть торкнутися іудеї, щоб пересвідчитися, що Бог був з ними - це каміння яке громадив Ірод, якого вони зневажали (і який зневажав їх) І який зараз називається Іродом Великим і Іродом Будівничим.

 

Дайте грандіозних інженерних і архітектурних проектів! Тільки зайве є справді необхідним! Міськрада не потрібна! Потрібна Ложа. Ідея в тому щоб будувати Всесвітній Храм, а в Ложі спілкуватися тільки з незаурядними людьми, (божевільними, безумовно). Уникати звичайного. Марити грандіозним.

 

Чи любите ви масонів так як люблю їх я?


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5197 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1834 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4042 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3168 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7956 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20290 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

816

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1910

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2389
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

185
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

691
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

473
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18376
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

973
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1212 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6097 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23386 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

290
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

986 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1165 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

494