Міський голова Калуша Ігор Насалик підпрацьовує фітнес-тренером (фото)

 

Безкоштовну групу схуднення міський голова запланував аж усередині травня. Трохи запізно, якщо врахувати, що порядні калуські модниці розпочали марафон зі зниження ваги ще з початку березня.

 

Проте, програма, яку запропонував Ігор Насалик, — така насичена, що результат має не забаритися, і вже за місяць калушанки, які займаються у групі, мають не впізнати своїх колись пишних форм. Головне — витримати перших кілька занять і — не втекти із групи.

 

Заклик худнути міський голова кинув із понеділка у мережах “Facebook” та “Одоклассники”, розмістивши там оголошення про набір у групу. Група має займатися спортом і правильно харчуватися. Заняття і розробка програми харчування — безкоштовна. На заклик миттєво зреагували більше 20-и калушанок різного віку і зовнішніх параметрів. Принаймні, схуднути треба було не кожній, хто прийшов на призначену у соцмережах годину у басейн “Посейдон”.

 

Серед присутніх — виключно жінки. Пізніше одна із присутніх калушанок виявила бажання прихопити наступного разу з собою чоловіка. Міський голова — не заперечував. Адже, за задумом, у групі можна займатися і чоловікам, і жінкам. Бо — створена не стільки задля поліпшення зовнішності, скільки — для здоров’я.

 

— Головне — не стільки зовнішність, скільки — здоров’я. А здоров’я — це величезна праця, — з таких слів міський голова розпочав презентацію програми схуднення своїм новим підопічним. — У результаті ви, по-перше, поліпшите здоров’я, а, по-друге, станете скульпторами власних тіл. Ви зможете самостійно моделювати свій силует, самим вирішувати, що і де підправити. Головне, щоб ви розуміли, що заняття — це величезна праця. Перших кілька тижнів буде фізично складно. Потім усе — нормалізується. Проте, головне — поставитися до всього серйозно, інакше — результату не буде. Якщо із чотирьох запланованих занять ходитимете тільки на одне, відразу кажу: ліпше не марнуйте час — результату не буде.

 

На подвір’ї перед басейном “Посейдон” Ігоря Насалика обступили охочі до фізичних навантажень і правильного харчування та щасливі від спілкування із мером калушанки. Уважно слухали, дивувалися, жартували і кивали головами.

 

— А ви навіть конспектуєте? — подивувалася “Вікнам” панянка поряд.
 Проте, сам Ігор Насалик публічності, схоже, не радів, і навіть — відмовив телевізійників від наміру записати виступ на камеру.

 

Програма, яку запропонував мер, — не для слабкодухих. Чотири тренування на тиждень відбуватимуться у передвечірній час. Учасниці групи відвідуватимуть заняття зі спін-байку (спінінг, гучно презентований міським головою у березні минулого року. — Авт.), плавання, ігрових видів спорту і фітнесу. На початок учасницям дозволено харчуватися у звичному режимі. Проте, вже за кілька тижнів кожна з них отримає програму харчування, де, фактично, погодинно буде розписано, що і скільки їсти.

 

— Це буде меню без жодних харчових добавок. Виключно — здорова їжа. Із меню буде вилучено шкідливу їжу, прості вуглеводи, проте, акцент буде зроблений на білках і корисних жирах. Також — на простих вуглеводах, які, повільно розщеплюючись, дають багато енергії, однак, не спричиняють жирових відкладень. Ви не відчуватимете голоду, адже їсти можна буде і ввечері. При цьому, варто знати, що і коли можна їсти. Те, що можна вранці чи в обід, не можна вживати увечері. Схему мого харчування розробляв тренер, який є чемпіоном світу із фітнесу. Тож, він любить повторювати: “Ігоре, ти “наїдав” живіт роками, невже ти думаєш, що зможеш його скинути за кілька тижнів?”, — розчулився Ігор Насалик. — Тому схуднення — це величезна праця. Перший результат побачите днів за 30-35. Зникнуть “пояси”, зовсім по-іншому виглядатимуть ноги. Уже за два тижні у залі буде встановлена вага з занесеними персональними даними кожного члена групи. Так ми проводитимемо моніторинг. Можна буде кожній учасниці зробити фото “до” й “опісля” нашої програми. Загалом, програма розрахована на рік.

 

До групи поки що записалися 25 учасниць. Усім їм мають виготовити спеціальні перепустки. Однак, склад групи поки що — не остаточний, а, швидше за все, буде відкоригований.

 

Причому, заняття зі спінінгу проводитиме сам міський голова — за можливості. Якщо мер не зможе бути присутнім, то заняття буде проводити тренер Анастасія Лобойко, яка і роздавала учасницям поради перед першим тренуванням. Більшою мірою вони стосувалися того, як витримати навантаження.

 

— За годину перед тренуванням варто з’їсти легку їжу. А ось після — їсти не треба, хіба що — випити негазованої води. Під час перших тренувань можуть боліти ноги і сідниці. Може бути дискомфорт від того, що ви сидітимете на сідлі. Хоча, потім із цим проблем не буде. Опісля тренувань ми виконуватимемо кілька вправ на прес і розтяжки. Тобто, робитимемо усе, щоб якнайменше відчувати перевантаження. Хоча, якщо м’язи після тренування дуже болітимуть, варто удома прийняти теплу ванну чи душ, — порадила Анастасія Лобойко. — Кожен має контролювати себе і знати своє критичне навантаження. Тож, якщо відчуєте, що далі не під силу крутити педалі, — не зупиняйтеся відразу, а просто “скиньте” навантаження. Системні заняття спінінгом поставлять “на місце” серце, судини і суглоби.

 

Хоча, перед заняттям учасниць групи застерегли: тим, хто має проблеми із тиском, слід сходити на консультацію до лікаря. Не варто займатися спінінгом і тим, хто має проблеми із нирками. Однак, спробувати модного у Калуші спін-байку вдалося кожній учасниці групи. Щоправда — не всім відразу, оскільки тренажерів у залі — всього 19. Решта учасниць групи дивилися, як налаштовуються і тренуються колеги.

 

— Це так упродовж усіх 45 хвилин треба крутити педалі? — з острахом питали дівчата.
 Уже у четвер учасниць групи чекатимуть нові заняття. До 1-го червня є можливість сходити у басейн, оскільки потім він не буде функціонувати впродовж літа. А ось заняття з ігрових видів спорту проводитиме начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим. Проте, сам Михайло Клим до таких навантажень для новачків ставиться досить обачно.

 

— Група зі схуднення і правильного харчування — ідея міського голови. Однак, моя особиста позиція полягає у тому, що навантаження — дещо завеликі. Чотири заняття на тиждень — забагато для людей, які не мають жодної підготовки. Буде видно, скільки із них і надалі буде відвідувати групу. Проте, є великий ризик, що багато учасниць просто не витримають таких великих навантажень, і покинуть заняття у групі. Уже на третій день після початку тренувань максимально проявляться наслідки перевантажень. На моє переконання, варто починати із дводенних тренувань на тиждень. Хоча, дуже добре є те, що тренування — різнопланові, — вважає Михайло Клим.

 

Проте, сам міський голова налаштований серйозно, і навіть має намір зрушити велосипеди з місця. У планах Ігоря Насалика — організовувати велосипедні мандрівки. Для цього, можливо, будуть закуплені велосипеди. Тож немає меж для схуднення, а, за наполегливих тренувань — і “мінус” тридцять кілограмів — не межа.

 

Уже на друге заняття у вівторок з’явилося 44 калушанки. За словами однієї із учасниць групи, різноманіття тренувань скоротили. Уже не можна буде відвідувати басейн, оскільки улітку він не функціонує. “Відпали” й ігрові види спорту, адже, як пояснили учасницям групи, залу, де мали відбуватися заняття, — ремонтують, а самі заняття ігровими видати спорту, ймовірно, розпочнуть із вересня. Не було на тренуваннях і самого Ігоря Насалика.

 

Що стосується харчування, то поки жодної схеми харчування запропоновано не було. Як зазначив на останній прес-конференції міський голова, схема буде запропонована пізніше і буде для всіх — однакова. 

 

Юлія Баліцька, Вікна


01.06.2012 2110 2
Коментарі (2)

555 2012.05.29, 22:28
А масаж молодим кобітам буде робити?
((.!!! 2012.06.05, 16:29
всі займаються політикою,а він анонізмом...
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

461
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

843
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3510 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2842
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6999 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3345

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

235

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

617

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1388

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2530
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

199
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17244
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

855
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

7938 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

474
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

875
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2260
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27573 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

325
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

388
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

635
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

667