Мер Львова порівняв Івано-Франківськ із погано складеним рюкзаком

 

 

Мер Львова завітав до нашого міста, аби зустрітися з місцевими підприємцями.

 

Садовий порадив вчитися у євреїв і вкладати гроші в дітей, а Івано-Франківськ порівняв із погано поскладаним наплічником, передає «Бліц-Інфо».

 

«У вас є багато розумних професіоналів і цінних ресурсів, необхідно лише все те поскладати докупи, – каже голова міста Лева. – Вашу ситуацію можна порівняти з наплічником. Якщо ви речі туди покладете аби як, то й нести буде важко. Якщо ж ту саму кількість речей поскладати акуратно і правильно, ви й не відчуєте на собі ноші, і йтиметься значно легше. Наприклад, у Львові ми виділили основні галузі: ІТ і туризм. І активно взялися за них. Уже зараз у місті немає вільних офісних приміщень. А минулого року Львів відвідало 1400 тис. туристів. Нещодавно зареєстрували індустріальний парк, де велику площу зайняв Західний інвестор, а це принесе нову культуру ведення бізнесу. У вас що немає таких галузей, аби розвивати?».

 

Зокрема Садовий розповів про досвід реставрації замків, що зрештою принесло області швидкі заробітки. Наразі у Львівському регіоні розташовані 95% пам’яток ЮНЕСКО в Україні.

 

Він наголосив, що на реставрацію не дали ні копійки з державної скарбниці, основні джерела – міський бюджет, фінансування урядів Польщі, Німеччини та Норвегії.

 

Прикарпаттю Садовий порадив, перш за все, налагодити інфраструктуру, покращити дороги до туристичних містечок.

 

«У вас є чудові осередки відпочинку, наприклад Яремче, – каже львівський голова. – Але з такими жахливими дорогами, я краще поїду відпочивати в Закарпаття. Тому інфраструктура – є вашою основною проблемою, яка має бути вирішена. Інвестиції насправді досить легко залучити. Приміром, за допомогою грантів можна отримати чималі кошти, які не потрібно повертати. Влада повинна подбати перша за все про інфраструктуру, а не допомагати бізнесу. Підприємцям треба просто не заважати».

 

Також мер Львова розповів про досвід розподілу посад. Коли у 2010 році на виборах більшість львів’ян обрали «Свободу», Андрій Іванович не дав представникам цієї партії жодної посади, навіть начальника ЖЕКу. Відтак Садовий добряче посварився зі «Свободою» і між ними вже було близько 50 судових слухань.

 

«А в Івано-Франківську зовсім інший стан справ, – каже львівський мер. – Всі домовилися одне з одним, поділилися і маленька група обраних людей грабує все місто. Тому лише громада має обирати своїх керівників, а не хтось із гори».

 

Наприкінці Андрій Садовий поділився своїм золотим правилом набору кадрів: «Я надаю перевагу молодим і недосвідченим людям. Як результат більшість керівників у львівській міськраді – молоді особи віком до 25 років. Вони енергійні та не пов’язані з корупційними схемами, вони не знають, що є речі, які неможливо зробити, вони просто їх роблять, і зрештою все вдається. Так, спершу цим молодим спеціалістам бракує досвіду, але вони швидко вчаться. Як казав один із президентів Чехії, краще кілька місяців непрофесіоналізму, ніж усе життя – деструкція».


16.05.2014 759 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1167
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2497
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2095
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2149
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6489 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2434 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

319

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1127

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1162

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1378
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

256
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

572
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

2045
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26493
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

537
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10442 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7993
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

519
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

380
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

530
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

604
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1556