В Івано-Франківську в приміщенні спорткомплексу "Колос" відбувся Відкритий аматорський турнір з мікс-файту ім. І-го президента Івано-Франківської обласної федерації бойових мистецтв Павла Федорука.
Участь в змаганнях взяли представники більш як десяти спортивних клубів та організацій різних стилів та напрямків бойових єдиноборств: СК "Вікінг", СК "Бескид", СК "Ельдорадо", Національна асоціація джиу-джитсу України, СК "Тигр" - з Івано-Франківська, СК "Колізей" (м. Коломия), СК "Комбат" (смт. Заболотів), СК "Бусідо" (м. Калуш), СК "Характерник" (смт. Ворохта), СК "Характерник" (м. Чортків), СК "Характерник" (м. Тернопіль).
Організаторами турніру виступили: Івано-Франківська обласна федерація бойових мистецтв, Мікс-файт клуб "Вікінг" та Кафедра спортивно-педагогічних дисциплін ПНУ ім. В. Стефаника.
Серед присутніх гостей на турнірі були представники Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, в якому Павло Федорук пройшов шлях від студента до проректора з наукової роботи, родичі, друзі та колеги П. Федорука.
На відкритті турніру було сказано багато теплих слів в пам'ять про Павла Федорука. Спортсменам побажали гарно виступити та отримати задоволення та гарні враження від участі у турнірі. Ведучий відкриття турніру у своєму виступі зокрема зазначив: "Незабаром мине півроку, як немає з нами Павла Федорука – відомого українського науковця, потужного інтелектуала та великого українського патріота та мецената. Ці змагання є його Меморіалом, - меморіалом людини, що мріяла про перемоги України у всіх сферах, - як в державотворенні, так і в науці, на спортивних майданчиках; про те, щоби гімн України переможно звучав на всіх континентах нашої планети, щоби синьо-жовтий прапор майорів над світом як прапор могутньої нації – могутньої потуги в геополітиці, могутньої в науці, могутньої в спорті. Розпочинаючи ці змагання, ми віримо, що Павло Іванович незримо з нами, що він підтримує нас сьогодні, як робив це за життя, перебуваючи на трибунах. Нехай світла пам'ять про нього надихне нас на чесні змагання, на майстерну боротьбу в ім’я України і спорту!"
Більше 30 поєдинків глядачі, яких в залі СК "Колос" зібралося багато, побачили в цей день. Емоції, переживання, травми, усмішки, сльози...
Протягом дня спортсмени з'ясовували, хто ж сильніший...
"Враження від турніру дуже позитивні. Павло був "фізиком і ліриком", науковцем і поетом, скрипалем, спортсменом, організотором... Різносторонньою та гармонійною особистістю. Я думаю, що брат, який сьогодні, на жаль не з нами, був би дуже задоволеним. Переконаний, що турнір буде розвиватися, і наступні роки будемо мати більше учасників. Я хочу щоб турнур став всеукраїнським а в перспективі й міжнародним", - говорить брат Павла Федорука Петро Федорук.
Відкриття Меморіалу Павла Федорука з мікс-файту
Парад учасників турніру
Мікс-файтери - мужні хлопці...
Виступає Петро Федорук
Директор компанії ЮТім Тарас Гурик
Судівська команда турніру
Нагороди чекають переможців
Учасник турніру повернувся з травмпункту в гіпсі і з фото-рентгеном "на пам'ять" про турнір. І таке буває в цьому мужньому виді спорту... Але - настрій хороший!
ДОВІДКОВО.
Павло Іванович Федору́к (народився 15 травня 1972р. у місті Львові — помер 10 січня 2013) — український науковець-кібернетик, доктор технічних наук, професор, академік Академії технологічних наук України, проректор з питань науки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
- 1994 — інженер-програміст, завідувач інформаційного відділу Прикарпатського університету.
- 2002 — директор Центру інформаційних технологій Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.
- 2010 — очолював кафедру інформаційних технологій факультету математики та інформатики ПНУ.
- 2012 — призначений на посаду проректора університету.
Досліджував телекомунікаційні технології та розробляв системи дистанційного навчання.
Розроблена Павлом Федоруком адаптивна система дистанційного навчання та контролю знань на базі інтелектуальних Інтернет-технологій неодноразово нагороджувалась відзнаками Міністерства освіти і науки.
- З 2007 — член програмного комітету і голова на секціях міжнародних науково-практичних конференцій «Освіта на основі web-технологій» і «Комп'ютерні і передові технології в освіті».
- З 2007 — брав участь в роботі Міжнародного комітету рефері як представник від України при проведенні конкурсів докторських робіт в галузі освіти на базі web-технологій і міжнародного конкурсу некомерціного програмного забезпечення освітніх систем, які базуються на інформаційних технологіях.
- З 2008 — експерт науково-технічної ради МОН секції «Інформатика і кібернетика».
Був керівником 4 науково-дослідних робіт в галузі дистанційного навчання.
- У 2006–2008 — стипендіат Кабінету Міністрів України як молодий вчений.
- 2009 — одержав обласну премію імені Терсенова обласної спілки винахідників і раціоналізаторів за розробку систем дистанційного навчання і контролю знань на базі Інтернет-технологій.
- 2010 — одержав диплом, нагрудний знак і премію голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради у номінації «Відомий науковець року» за вагомі досягнення в галузі науки та освіти таособистий внесок у розвиток науки.