Маски для волосся: види, застосування

Повноцінний догляд за волоссям не обмежується використанням шампуню. Щоб локони виглядали здоровими, отримували необхідне живлення та зволоження, важливо регулярно застосовувати додаткові доглядові засоби, особливо маски.

Професійна косметика здатна повернути ламкому, ослабленому волоссю здоровий вигляд, блиск і м'якість, активізувати його зростання й запобігти передчасному випадінню.

Види масок і їхнє призначення

На відміну від іншої косметики, що має поверхневу кондиціонуючу дію, маски для волосся забезпечують глибоке проникнення в його структуру, шкіру голови й дають довготривалий комплексний ефект. Компоненти професійних кремів працюють на глибинному рівні, для якісного впливу потрібен час — 5–20 хвилин.

Усе різноманіття масок ділять на групи за призначенням, типом волосся, складом. При виборі засобу важливим критерієм є мета, яку він вирішує.

Оздоровити сухі, ламкі, мляві локони з ушкодженою структурою можна за допомогою відновлювальних масок.

Живильні та зволожувальні маски допомагають підтримувати здоровий стан волосся, насичують вологою й корисними мікроелементами, нормалізують водний і ліпідний баланс, забезпечують захист від впливу негативних факторів довкілля.

На допомогу жирному волоссю розроблені засоби для регуляції роботи сальних залоз з підсушувальним ефектом, які ретельно очищають шкіру голови й надають лікувальну дію.

Маски-пілінги з відлущувальним ефектом глибоко очищують пори шкіри голови від забруднень і сала, що сприяє зміцненню коренів волосся й запобіганню випадіння.

Лікувальна косметика проти лупи володіє себорегулювальною, антибактеріальною й заспокійливою дією, зволожує та пом'якшує шкіру голови.

Маски для поліпшення зовнішнього вигляду волосся мають легку нежирну текстуру, не обтяжують волосся, але роблять його «живим», об'ємним, надають блиск.

Крем-захист від УФ-випромінювання корисний тим, хто полюбляє сонячні ванни й ходить до солярію. Він має посилений зволожувальний ефект і створює захисну плівку на локонах.

Правила застосування масок

Використовуючи маски для волосся, враховуйте прості правила.

  1. Догляд слід робити не рідше 1 разу на тиждень впродовж 1-2 місяців – тоді з'явиться помітний ефект. При цьому не треба використовувати кілька масок одночасно – краще пройти курс з однією, а потім пробувати інші.
  2. Важливо дотримуватися інструкції з застосування – наносити крем на сухе або вологе волосся, до/після миття, витримувати необхідний час, створювати додаткове тепло. Утеплення й нагрів покращують та активізують вбирання корисних речовин, тим самим підвищуючи ефективність процедури.
  3. Треба звертати увагу, на яку частину волосся наноситься косметика – тільки на кінчики, корені або по всій довжині. Рівномірного розподілу можна домогтися, розчесавши засіб по локонах гребінцем із рідкісними зубцями.
  4. Після процедури варто мити голову звичайним чином, з використанням шампуню, сушити зачіску без фену.

Косметичний ринок пропонує безліч можливостей для догляду за волоссям. Маска – найбільш ефективний і довгостроковий засіб. Вона дійсно здатна відновити структуру, стимулювати ріст волосся, зміцнити коріння, допомогти позбутися лупи. Головне – вибирати крем відповідно до потреб волосся й дотримуватися правил застосування.

Партнерський матеріал


22.06.2021 1589
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2825
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20966
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1923
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1309 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2331
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3996

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

634

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2106

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

784

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1378
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

53
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

438
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

967
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

55
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

711
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

709
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

657
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8151
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

720 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

847
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2128 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

795