Малюк дорослішає: як обрати функціональні та корисні іграшки

Немовля пізнає світ поступово: спочатку відчуває теплі обійми матусі, потім починає прислухатися до звуків, вчиться розпізнавати кольори...

Щоб полегшити процес дорослішання дитини, слід заздалегідь придбати корисні іграшки: вони покращують координацію рухів малюка, розвивають розумову діяльність і виконують багато інших важливих функцій.

Обираємо іграшки за віком дитини: що краще придбати та в якому віці

Перед придбанням уподобаної іграшки слід обов’язково враховувати вік малюка. Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими категоріями товарів для дітей від народження до підліткового віку, які можна придбати в інтернет-магазині Kid's Republic.

Від народження до року: починаємо пізнавати світ

Мобілі з рухомими фрагментами допоможуть прискорити адаптацію новонароджених дітлахів до навколишнього світу та заспокоять перед сном. Коли малюки починають активно цікавитися предметами навколо, краще придбати яскраві брязкальця з мелодичним звучанням.

Розвивальні килимки та прорізувачі підійдуть для дітей від шести місяців: такі іграшки покращують дрібну моторику пальців, тренують уяву та просторове мислення, а також полегшують загальний стан дитини під час прорізування молочних зубів.  

1–3 роки: пірамідки, кубики чи пазли?

Коли малюку виповнюється рік, саме час подбати про розвиток зору, слуху та координації рухів. У цей період краще за все купувати кубики, толокари, каталки, різноколірні пірамідки, магнітні абетки, інтерактивні книжки та інші іграшки, що допоможуть поліпшити уяву, словниковий запас і пам'ять малюка.

3–6 років: вчимося допомагати дорослим у розважальній формі

З трьох років батькам слід привчати дитину до ведення домашнього господарства. У цьому допоможуть Casdon іграшки — асортимент бренду нараховує великий вибір реалістичних пилосмоків, газонокосарок, прасок, мікрохвильових пічок, міксерів і кухонних комбайнів.

Такий подарунок неодмінно сподобається хлопчикам і дівчаткам, перетворюючи процес допомоги дорослим на цікаве дозвілля всієї родини.

6–10 років: час для активних ігор і вибору майбутнього хобі

Період 6–10 років — це час активних ігор малюка

Купуйте дитині набори іграшкових музичних інструментів, конструктори з дрібними деталями, бадмінтон або дартс. Дівчаткам краще подарувати лялькові будинки, музичні скарбнички, аксесуари для створення спектаклів у домашньому театрі.

Щоб краще розвинути логічне мислення, реакцію та винахідливість, експерти радять звернути увагу на треки для перегонів і радіокеровані моделі автомобілів. Такі розваги добре впливають на швидкість прийняття неординарних рішень, а також тренують комунікабельність дитини, полегшуючи процес спілкування з ровесниками.

10–14 років: цікаве дозвілля для розваг з компанією

Дитині у підлітковому віці необов’язково дарувати суто гаджети з встановленим батьківським контролем. Спробуйте зацікавити сина чи доньку складанням конструкторів чи пазлів високого рівня складності, пограти в «Монополію» або інші настільні ігри. Для дітлахів з творчими здібностями в асортименті магазину Kid’s Republic є великий вибір наборів для занять ліпленням або малюванням у колі друзів.

Торговельна мережа «Кідс Репаблік» співпрацює з відомими брендами дитячої продукції, тому пропонує якісні товари за справедливою ціною. Купуйте для своєї дитини найкраще: багатофункціональна іграшка, підібрана за віком, допоможе малюкові краще пізнавати світ, розвивати творче мислення та інші важливі здібності.

 Партнерський матеріал


17.02.2022 5862
Коментарі ()

21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

444
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1946
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1212
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1486 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4121 6
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

34062

На сьогоднішній день в Івано-Франківську проживає від двох до трьох, тисяч осіб, що потребують реабілітації, і їх кількість постійно зростає – приблизно на 200-300 людей щомісяця.

92

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

167

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

513

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

910
20.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1286
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1356
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

783
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2107
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12347
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1648
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1431
19.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30611 1
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

439
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

1000
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

404
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

483