Малюк дорослішає: як обрати функціональні та корисні іграшки

Немовля пізнає світ поступово: спочатку відчуває теплі обійми матусі, потім починає прислухатися до звуків, вчиться розпізнавати кольори...

Щоб полегшити процес дорослішання дитини, слід заздалегідь придбати корисні іграшки: вони покращують координацію рухів малюка, розвивають розумову діяльність і виконують багато інших важливих функцій.

Обираємо іграшки за віком дитини: що краще придбати та в якому віці

Перед придбанням уподобаної іграшки слід обов’язково враховувати вік малюка. Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими категоріями товарів для дітей від народження до підліткового віку, які можна придбати в інтернет-магазині Kid's Republic.

Від народження до року: починаємо пізнавати світ

Мобілі з рухомими фрагментами допоможуть прискорити адаптацію новонароджених дітлахів до навколишнього світу та заспокоять перед сном. Коли малюки починають активно цікавитися предметами навколо, краще придбати яскраві брязкальця з мелодичним звучанням.

Розвивальні килимки та прорізувачі підійдуть для дітей від шести місяців: такі іграшки покращують дрібну моторику пальців, тренують уяву та просторове мислення, а також полегшують загальний стан дитини під час прорізування молочних зубів.  

1–3 роки: пірамідки, кубики чи пазли?

Коли малюку виповнюється рік, саме час подбати про розвиток зору, слуху та координації рухів. У цей період краще за все купувати кубики, толокари, каталки, різноколірні пірамідки, магнітні абетки, інтерактивні книжки та інші іграшки, що допоможуть поліпшити уяву, словниковий запас і пам'ять малюка.

3–6 років: вчимося допомагати дорослим у розважальній формі

З трьох років батькам слід привчати дитину до ведення домашнього господарства. У цьому допоможуть Casdon іграшки — асортимент бренду нараховує великий вибір реалістичних пилосмоків, газонокосарок, прасок, мікрохвильових пічок, міксерів і кухонних комбайнів.

Такий подарунок неодмінно сподобається хлопчикам і дівчаткам, перетворюючи процес допомоги дорослим на цікаве дозвілля всієї родини.

6–10 років: час для активних ігор і вибору майбутнього хобі

Період 6–10 років — це час активних ігор малюка

Купуйте дитині набори іграшкових музичних інструментів, конструктори з дрібними деталями, бадмінтон або дартс. Дівчаткам краще подарувати лялькові будинки, музичні скарбнички, аксесуари для створення спектаклів у домашньому театрі.

Щоб краще розвинути логічне мислення, реакцію та винахідливість, експерти радять звернути увагу на треки для перегонів і радіокеровані моделі автомобілів. Такі розваги добре впливають на швидкість прийняття неординарних рішень, а також тренують комунікабельність дитини, полегшуючи процес спілкування з ровесниками.

10–14 років: цікаве дозвілля для розваг з компанією

Дитині у підлітковому віці необов’язково дарувати суто гаджети з встановленим батьківським контролем. Спробуйте зацікавити сина чи доньку складанням конструкторів чи пазлів високого рівня складності, пограти в «Монополію» або інші настільні ігри. Для дітлахів з творчими здібностями в асортименті магазину Kid’s Republic є великий вибір наборів для занять ліпленням або малюванням у колі друзів.

Торговельна мережа «Кідс Репаблік» співпрацює з відомими брендами дитячої продукції, тому пропонує якісні товари за справедливою ціною. Купуйте для своєї дитини найкраще: багатофункціональна іграшка, підібрана за віком, допоможе малюкові краще пізнавати світ, розвивати творче мислення та інші важливі здібності.

 Партнерський матеріал


17.02.2022 6016
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2425
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19534
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1747
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1220 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2268
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3874

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

139

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2010

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

697

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1310
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

380
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

907
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24402
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

638
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

611
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

747
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1641
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8052
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

490
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

781
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2056 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

738