Малюк дорослішає: як обрати функціональні та корисні іграшки

Немовля пізнає світ поступово: спочатку відчуває теплі обійми матусі, потім починає прислухатися до звуків, вчиться розпізнавати кольори...

Щоб полегшити процес дорослішання дитини, слід заздалегідь придбати корисні іграшки: вони покращують координацію рухів малюка, розвивають розумову діяльність і виконують багато інших важливих функцій.

Обираємо іграшки за віком дитини: що краще придбати та в якому віці

Перед придбанням уподобаної іграшки слід обов’язково враховувати вік малюка. Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими категоріями товарів для дітей від народження до підліткового віку, які можна придбати в інтернет-магазині Kid's Republic.

Від народження до року: починаємо пізнавати світ

Мобілі з рухомими фрагментами допоможуть прискорити адаптацію новонароджених дітлахів до навколишнього світу та заспокоять перед сном. Коли малюки починають активно цікавитися предметами навколо, краще придбати яскраві брязкальця з мелодичним звучанням.

Розвивальні килимки та прорізувачі підійдуть для дітей від шести місяців: такі іграшки покращують дрібну моторику пальців, тренують уяву та просторове мислення, а також полегшують загальний стан дитини під час прорізування молочних зубів.  

1–3 роки: пірамідки, кубики чи пазли?

Коли малюку виповнюється рік, саме час подбати про розвиток зору, слуху та координації рухів. У цей період краще за все купувати кубики, толокари, каталки, різноколірні пірамідки, магнітні абетки, інтерактивні книжки та інші іграшки, що допоможуть поліпшити уяву, словниковий запас і пам'ять малюка.

3–6 років: вчимося допомагати дорослим у розважальній формі

З трьох років батькам слід привчати дитину до ведення домашнього господарства. У цьому допоможуть Casdon іграшки — асортимент бренду нараховує великий вибір реалістичних пилосмоків, газонокосарок, прасок, мікрохвильових пічок, міксерів і кухонних комбайнів.

Такий подарунок неодмінно сподобається хлопчикам і дівчаткам, перетворюючи процес допомоги дорослим на цікаве дозвілля всієї родини.

6–10 років: час для активних ігор і вибору майбутнього хобі

Період 6–10 років — це час активних ігор малюка

Купуйте дитині набори іграшкових музичних інструментів, конструктори з дрібними деталями, бадмінтон або дартс. Дівчаткам краще подарувати лялькові будинки, музичні скарбнички, аксесуари для створення спектаклів у домашньому театрі.

Щоб краще розвинути логічне мислення, реакцію та винахідливість, експерти радять звернути увагу на треки для перегонів і радіокеровані моделі автомобілів. Такі розваги добре впливають на швидкість прийняття неординарних рішень, а також тренують комунікабельність дитини, полегшуючи процес спілкування з ровесниками.

10–14 років: цікаве дозвілля для розваг з компанією

Дитині у підлітковому віці необов’язково дарувати суто гаджети з встановленим батьківським контролем. Спробуйте зацікавити сина чи доньку складанням конструкторів чи пазлів високого рівня складності, пограти в «Монополію» або інші настільні ігри. Для дітлахів з творчими здібностями в асортименті магазину Kid’s Republic є великий вибір наборів для занять ліпленням або малюванням у колі друзів.

Торговельна мережа «Кідс Репаблік» співпрацює з відомими брендами дитячої продукції, тому пропонує якісні товари за справедливою ціною. Купуйте для своєї дитини найкраще: багатофункціональна іграшка, підібрана за віком, допоможе малюкові краще пізнавати світ, розвивати творче мислення та інші важливі здібності.

 Партнерський матеріал


17.02.2022 5916
Коментарі ()

29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

888
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

1917 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

875
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2810
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

1921
07.03.2025
Олег Головенський

Грем Пероллз (Graham Perolls) — Офіцер Найвидатнішого Ордену Британської Імперії (Officer of the Most Excellent Order of the British Empire) та Кавалер Найвищого Ордена Святого Михайла та Святого Георгія (Companion of the Most Distinguished Order of St. Michael and St. George).  

3157

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

693

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

873

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1290

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

1887
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

590
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

792
17.03.2025

Інфляція на споживчому ринку Івано-Франківщини в лютому 2025 року порівняно із січнем як в області, так і в Україні складала 0,8%, з початку року — 2,0% відповідно.  

1266
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1031
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

774
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1030
15.03.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

7665
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

992
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

3771
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

883
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1465
20.03.2025

Під час опитування респондентам зачитали перелік з 12 емоцій, з яких просили респондентів обрати до трьох відповідей (або ж респондент міг назвати свій варіант).  

1229 1