Малюк дорослішає: як обрати функціональні та корисні іграшки

Немовля пізнає світ поступово: спочатку відчуває теплі обійми матусі, потім починає прислухатися до звуків, вчиться розпізнавати кольори...

Щоб полегшити процес дорослішання дитини, слід заздалегідь придбати корисні іграшки: вони покращують координацію рухів малюка, розвивають розумову діяльність і виконують багато інших важливих функцій.

Обираємо іграшки за віком дитини: що краще придбати та в якому віці

Перед придбанням уподобаної іграшки слід обов’язково враховувати вік малюка. Пропонуємо ознайомитися з найпоширенішими категоріями товарів для дітей від народження до підліткового віку, які можна придбати в інтернет-магазині Kid's Republic.

Від народження до року: починаємо пізнавати світ

Мобілі з рухомими фрагментами допоможуть прискорити адаптацію новонароджених дітлахів до навколишнього світу та заспокоять перед сном. Коли малюки починають активно цікавитися предметами навколо, краще придбати яскраві брязкальця з мелодичним звучанням.

Розвивальні килимки та прорізувачі підійдуть для дітей від шести місяців: такі іграшки покращують дрібну моторику пальців, тренують уяву та просторове мислення, а також полегшують загальний стан дитини під час прорізування молочних зубів.  

1–3 роки: пірамідки, кубики чи пазли?

Коли малюку виповнюється рік, саме час подбати про розвиток зору, слуху та координації рухів. У цей період краще за все купувати кубики, толокари, каталки, різноколірні пірамідки, магнітні абетки, інтерактивні книжки та інші іграшки, що допоможуть поліпшити уяву, словниковий запас і пам'ять малюка.

3–6 років: вчимося допомагати дорослим у розважальній формі

З трьох років батькам слід привчати дитину до ведення домашнього господарства. У цьому допоможуть Casdon іграшки — асортимент бренду нараховує великий вибір реалістичних пилосмоків, газонокосарок, прасок, мікрохвильових пічок, міксерів і кухонних комбайнів.

Такий подарунок неодмінно сподобається хлопчикам і дівчаткам, перетворюючи процес допомоги дорослим на цікаве дозвілля всієї родини.

6–10 років: час для активних ігор і вибору майбутнього хобі

Період 6–10 років — це час активних ігор малюка

Купуйте дитині набори іграшкових музичних інструментів, конструктори з дрібними деталями, бадмінтон або дартс. Дівчаткам краще подарувати лялькові будинки, музичні скарбнички, аксесуари для створення спектаклів у домашньому театрі.

Щоб краще розвинути логічне мислення, реакцію та винахідливість, експерти радять звернути увагу на треки для перегонів і радіокеровані моделі автомобілів. Такі розваги добре впливають на швидкість прийняття неординарних рішень, а також тренують комунікабельність дитини, полегшуючи процес спілкування з ровесниками.

10–14 років: цікаве дозвілля для розваг з компанією

Дитині у підлітковому віці необов’язково дарувати суто гаджети з встановленим батьківським контролем. Спробуйте зацікавити сина чи доньку складанням конструкторів чи пазлів високого рівня складності, пограти в «Монополію» або інші настільні ігри. Для дітлахів з творчими здібностями в асортименті магазину Kid’s Republic є великий вибір наборів для занять ліпленням або малюванням у колі друзів.

Торговельна мережа «Кідс Репаблік» співпрацює з відомими брендами дитячої продукції, тому пропонує якісні товари за справедливою ціною. Купуйте для своєї дитини найкраще: багатофункціональна іграшка, підібрана за віком, допоможе малюкові краще пізнавати світ, розвивати творче мислення та інші важливі здібності.

 Партнерський матеріал


17.02.2022 5946
Коментарі ()

07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

516
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5320
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1432
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1311
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2578
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3968

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

354

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1186

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1030

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

948
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

262
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10637
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

340
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

608
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5656
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1429
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

312
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

219
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

576 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1013
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

879