ЛЮДИ СЕЛА ВРЯТУЮТЬ УКРАЇНУ

 

Мене турбує реклама прального порошку, в якій зіпсовані неякісним пранням плаття «відправляють на заслання до села». Ця реклама містить в собі пряме злочинне зомбування української людності. Мовляв, село є таким собі місцем другого сорту, місцем, куди навіть одяг відсилають «на заслання». Тим часом, саме село сьогодні самотньо й відчайдушно протистоїть всьому тому, що руйнує та отруює Україну. Саме на селі народжуються чисті серцями, не зіпсовані космополітичною культурою українці. Всі герої нашої нації вийшли з села.

 

Є виразні переваги сільської людини над міською. Ось вони:

 

1)     Сільські люди набагато здоровіші за міських. А лише тілесно здорова людина відчуває себе достатньо сильною для служіння нації. Хворі і недужі люди заздрять здоровим, а з тої заздрості народжуються психічні відхилення, народжується прагнення зради;

 

2)     Сільські українські люди мають правильний погляд на оточуючий світ. Вони виростають серед природи й від дитинства привчаються до щоденної праці. Сільська українська людина не любить нероб, вона дружить зі свійськими тваринами, відчуває землю та вміє вирощувати корисні овочі. Сільська українська людина є частиною природного світу, а міська поводить себе серед природи як турист і як прибулець. Міщуки  не можуть вижити серед природи, не відчувають її гармонії. Міщуки не розуміють, що нація виростає з природи, як одне ціле, міщуки сприймають націю у відриві від землі, як певну книжну абстракцію. Таке книжне розуміння нації веде українців у глухий кут. До фарисейства та безгрунтів’я.

 

3)     Сільські українські люди мають цільний світогляд, тому що вони є природно-релігійними. Відчуття приналежності до предківської традиції, до рідної української віри приходить до них не через навчання, але через сам триб їхнього життя. Звідси й сильна моральність тих, хто народився і виріс на селі. Ця моральність не є накинутою через шкільне виховання, напучування та страх перед покаранням. Її сільська українська дитина отримує разом із першими рідномовними словами і наспівами. Ця моральність є найвищою моральністю споконвічних трударів, з’єднаних у громаду рівних й кровно споріднених людей, не відірваних від землі, віри та правдивого живого слова.

 

4)     Село є колискою мистецтва і духовності. Тільки твори митців, що народилися на селі, живуть серед українського народу. Ніколи, скажімо, мавп’ячий абстрактний живопис не заступить творів Катерини Білокур і Параски Хоми. Те, що пишуть україномовні міщуки українці сприймають як минуще слово, як письменство-штукарство для розваги і забави. А плачуть українці лише над творами тих письменників, які відчули свою рідну землю і руками і босими ногами. Тому майбутні провідники українства вийдуть з села. Це знають і наші вороги. Тому вони підсунули нам «засланого паяца», месійку, якого вибрали для обдурення саме серед селян. Адже вони знали, що тільки сільській людині повірять українські патріоти і ніколи не поведуться на міщука.

 

Вороги паплюжать село на продажних телеканалах, знаючи його величезний потенціал. Поки не вибите село, Україна матиме шанс на відродження. Ми, українці завжди були правдиво сільською нацією, є нею, і волею Рідних Богів переможемо всіх ворогів саме як сільська нація, злютована чистою арійською духовністю, що відвічно лине від Української Землі.

 

 


16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2216
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1462
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3570
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5330
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1614
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

1985

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

100

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

380

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

819

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

1595
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

387
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

722
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2414 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

386
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

810
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4862
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

679
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

540
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

476
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

349
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

668
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

831 2