ЛЮДИ СЕЛА ВРЯТУЮТЬ УКРАЇНУ

 

Мене турбує реклама прального порошку, в якій зіпсовані неякісним пранням плаття «відправляють на заслання до села». Ця реклама містить в собі пряме злочинне зомбування української людності. Мовляв, село є таким собі місцем другого сорту, місцем, куди навіть одяг відсилають «на заслання». Тим часом, саме село сьогодні самотньо й відчайдушно протистоїть всьому тому, що руйнує та отруює Україну. Саме на селі народжуються чисті серцями, не зіпсовані космополітичною культурою українці. Всі герої нашої нації вийшли з села.

 

Є виразні переваги сільської людини над міською. Ось вони:

 

1)     Сільські люди набагато здоровіші за міських. А лише тілесно здорова людина відчуває себе достатньо сильною для служіння нації. Хворі і недужі люди заздрять здоровим, а з тої заздрості народжуються психічні відхилення, народжується прагнення зради;

 

2)     Сільські українські люди мають правильний погляд на оточуючий світ. Вони виростають серед природи й від дитинства привчаються до щоденної праці. Сільська українська людина не любить нероб, вона дружить зі свійськими тваринами, відчуває землю та вміє вирощувати корисні овочі. Сільська українська людина є частиною природного світу, а міська поводить себе серед природи як турист і як прибулець. Міщуки  не можуть вижити серед природи, не відчувають її гармонії. Міщуки не розуміють, що нація виростає з природи, як одне ціле, міщуки сприймають націю у відриві від землі, як певну книжну абстракцію. Таке книжне розуміння нації веде українців у глухий кут. До фарисейства та безгрунтів’я.

 

3)     Сільські українські люди мають цільний світогляд, тому що вони є природно-релігійними. Відчуття приналежності до предківської традиції, до рідної української віри приходить до них не через навчання, але через сам триб їхнього життя. Звідси й сильна моральність тих, хто народився і виріс на селі. Ця моральність не є накинутою через шкільне виховання, напучування та страх перед покаранням. Її сільська українська дитина отримує разом із першими рідномовними словами і наспівами. Ця моральність є найвищою моральністю споконвічних трударів, з’єднаних у громаду рівних й кровно споріднених людей, не відірваних від землі, віри та правдивого живого слова.

 

4)     Село є колискою мистецтва і духовності. Тільки твори митців, що народилися на селі, живуть серед українського народу. Ніколи, скажімо, мавп’ячий абстрактний живопис не заступить творів Катерини Білокур і Параски Хоми. Те, що пишуть україномовні міщуки українці сприймають як минуще слово, як письменство-штукарство для розваги і забави. А плачуть українці лише над творами тих письменників, які відчули свою рідну землю і руками і босими ногами. Тому майбутні провідники українства вийдуть з села. Це знають і наші вороги. Тому вони підсунули нам «засланого паяца», месійку, якого вибрали для обдурення саме серед селян. Адже вони знали, що тільки сільській людині повірять українські патріоти і ніколи не поведуться на міщука.

 

Вороги паплюжать село на продажних телеканалах, знаючи його величезний потенціал. Поки не вибите село, Україна матиме шанс на відродження. Ми, українці завжди були правдиво сільською нацією, є нею, і волею Рідних Богів переможемо всіх ворогів саме як сільська нація, злютована чистою арійською духовністю, що відвічно лине від Української Землі.

 

 


24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

3032 30
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10161 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

11301 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5218
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

3002
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2451

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

106

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

144

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

513

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

580
01.03.2024

Минулий 2023 рік став стартом аграрного розвитку в Івано-Франківській громаді. Відтак, зараз спостерігають позитивну динаміку.  

460
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

515
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1472
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

635
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3286
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1928
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

893
01.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

17511
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

332
29.02.2024

Вибори в Україні мають бути справді вільним вибором українців.

263
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

580
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

1024 2