Любити Серцем

 

Ілюзії поглиблюються в своїй непрогресії. Соромно свідомо декларувати для себе певні метастази інволюційного гниття. З одного боку можна приймати засадничу позитивну хвилю в моментах боротьби із певним паразитарним нашестям, люди живуть довше внаслідок певного обмеження, однак їх косить онкогенетичне нашестя, яке є простим блудом окремих клітин, про це впевнено говорить нам постнаукка через окремих агентів. Мені взагалі здається онкогенеза простим скупченням декількох вірусних прогресій в одній точці- й лікарі знають про це, як і військові, лишень ніхто про це не говорить. Не говорять, бо безсилля є тотальним. А для чого говорити про речі / Мамардашвілі/, які є знову ж таки привидами старих столітніх епох. Знання є свідомлення свого ж таки незнання, а будь-яка альтернативна доктринарія потребує часового про-ростання й суцільного засіювання. 
Конвертація культур, єднання логосів, йокуменічні потойбіччя- все є пост-модерною забавкою, найголовнішим й найскладнішим виявляється страх: його варто перебороти. Перебороти страх -це щось більш важливе за міжгалактичну порожнечу. В Солярісі Тарковського просто розкладено будь-яку наукову місіонерію в космос чи на днище океану: людина всеодно боїться, навіть отримавши статус напівбога. Насправді все геніальне просте, й нам про це неодноразово розповідали. А Ейнштейн найбільше захоплювався Достоєвським: магом усіх характерів й страхів. Як і Гоголем. Росіяні продовжують приписувати Гоголя до себе, до своєї духовної й культурної парадигми. Але це наш, український геній, навіть більше- геній усіх часів та епох. Хоча й це деконструюється й призабудеться- головне , побільше могильник й побільше сопухів. Потім пригадають Гончара чи Загребельного в аспектах військових векторів, а еволюційного про-сування не буде. Буде десь в аспектах феєрій й містерій, містерій контенту та його здичалення/Тофлер/, всеодно результат не буде довгоочікуваним: жодного прогресу в сфері по-долання страхів.
Чому так доглядають за тваринами: годують , вигулюють, миють- щоб потім феєрично забити й з'їсти. Так, звучить парадигмально, але правдиво.
Так і людство так виполокують в комфорті й моментах феєрій та сором'язливої безвідповідальності- так, щоб потім забити й знищити. Хтось чи щось відоме добре чи невідоме, бажає нашого фіаско й програшів.
Навіть магія медія ресурсів й телебачення приситнена запаморочними серіалами та сагами, де в самий відповідальний момент вмикається реклама якогось суто побутового мотлоху й шміру/ могли б вмикнути хоча б раз сонату Моцарта й краєвиди Семірадського, навіть Брюновського для розмаїття/: нас готують до нечуттєвості, атрофують залози чуттєвого сприйняття й розуміння. Щоб , коли нас будуть страчувати агенти банкірів - ми не будемо плакати й просити помилування: бо королів та царів в шаблонному розумінні вже не буде: буде Центральний дрон й система контролю відцифрована.
Незнання, нечуттєвість й конвертація аморальностей- це сигнали нищення людства. Тому вертаємося до сили аскези й знання. До віри й милосердя.
Нещодавно думав про майянські страти на храмах- це так вони збагачували грунти: для кращого врожаю.
А Маркс, Велика Борода, прийшов до нас із кабали, навіть мав свого гуру-вчителя кабаліста.
Тому головне - це вірити серцем. Серце - єдиний правдивий орган: не атрофуйте його соціяльними примхами й комфортами.
Щасти


09.07.2016 Роман Бончук 2144 0
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

389
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

526
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2334
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1722
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2018
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5623 16

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

38

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1133

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1145

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1657
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

887
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

743
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14561
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

554
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10402
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6076
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

624
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7548
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2785
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

535
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

627
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

466