
Такий проект реалізовується українськими та німецькими фахівцями, щоб розповісти молодим науковцям ази в біомедицині.
Протягом курсу вони дискутуватимуть про сучасні досягнення у галузі імунотерапії раку.
Спочатку розповідатимуть все теоретично, а відтак слухачів школи чекає практика.
Програмою конференції передбачені лекційний та практичний курс. Окрім науковців нашого університету, читати лекції приїдуть 12 дослідників з Німецьких університетів.
Тематика лекцій дуже різнопланова, зокрема серед питань, які розглядатимуться лекторами: сучасні аспекти імунотерапії раку, розробка вакцин проти раку та імунотерапевтичних підходів для лікування раку печінки, клітинна імунна відповіді при туберкульозі, рак і харчування, роль нейтрофілів в імунній відповіді та раку, клітинна терапія раку, онколітичні віруси як інструмент у боротьбі з раком, нові підходи до лікування меланоми, імунологічні та метаболічні аспекти старіння мозку, імуносупресія та хронічне запалення як механізм прогресування раку, розробка імунопрепаратів проти раку, натуральні продукти як ліки проти раку, ефективна доставка ліків в організмі та наномедицина.
Практичний курс передбачає ознайомлення з сучасними імунологічними та біохімічними методами, які використовуються у фундаментальних дослідженнях раку, а також учасники отримають практичні поради щодо успішного планування кар’єри, пошуку грантів, написання та подавання заявок на отримання фінансування наукових проектів.
Лекційний курс – вільний для всіх зацікавлених; практичний курс обмежений кількістю учасників, які пройшли конкурсний відбір, проте допускається участь всіх зацікавлених у практичних семінарах.
Робоча мова школи – англійська.
Відео: Канал402