Лікування проблем спини унікальною та сучасною методикою на Заході України

Біль у спині –симптом, який може свідчити про серйозні проблеми із хребтом! Не варто чекати самостійного покращення – зверніться до провідних фахівців! З’ясувати причину болю, спланувати план дій і вирішити проблему пацієнта! Ми допоможемо повернути здоровий рух без болю!

Що поєднує у собі галузь спінальної хірургії?

Спінальна хірургія поєднує у собі нейрохірургію, вертебрологію та травматологію – усі стани та патології, що стосуються хребетного стовпа та спинного мозку. Спінальна хірургія передбачає саме хірургічні малоінвазивні техніки лікування різного роду патологій хребта, які не піддаються консервативному лікуванню.

У спектр роботи спінальних хірургів входить:

 • Діагностика та ендоскопічне лікування гриж та протрузій міжхребцевих дисків.
 • Діагностика та ендоскопічне лікування стенозу спинномозкового каналу.
 • Лікування ускладнень та наслідків дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта (остеоартроз, спондилоартропатії різного генезу).
 • Лікування наслідків травм хребта.
 • Блокади спинномозкових нервів при хронічних болях.

Сучасна спінальна хірургія передбачає малоінвазивні методи лікування – мінімальний оперативний доступ – в Оксфорд Медікал Буковель хірургічні втручання проводяться ендоскопічним доступом, що дозволяє значно скоротити терміни післяопераційної реабілітації пацієнта!

Коли рекомендована консультація спінального хірурга?

Основним і першочерговим симптомом, який дозволяє запідозрити проблеми із хребтом, є біль у спині. Біль може бути локалізованим, так званим корінцевим болем, який чітко вказує на те, в якому саме відділі хребта необхідно шукати проблему.  Інколи біль може іррадіювати до сідниць та продовжуватися до нижніх кінцівок, що часто ми спостерігаємо при грижах між хребцевих дисків поперекового відділу хребта.

Біль вказує на постійне подразнення та розвиток реакції у вигляді запалення.

У більш складних ситуаціях, які можуть свідчити про ушкодження спинно-мозкових корінців, пацієнта можуть турбувати:

 • оніміння кінцівок;
 • порушення ходи;
 • слабкість у одній або двох кінцівках;
 • порушення фізіологічних випорожень  (нетримання сечі)
 • ниючі болі в промежині, затерпання промежини
 • порушення сечостатевої функції та ін.

Консультація спінального хірурга необхідна також пацієнтам, які перенесли тяжкі травми хребта, мають в анамнезі спадкові спондилоартропатії, ускладнені операції на хребті.

В медичному центрі Оксфорд Медікал доступні консультації провідних лікарів західного регіону, які мають за плечима великий досвід операцій з приводу патології хребта, стажування у провідних клініках Південної Кореї та Європи, численні позитивні відгуки від сотень оперованих пацієнтів.

На базі Оксфорд Медікал доступні всі необхідні види обстежень, які несуть цінну інформацію для діагностики, складання плану хірургічного втручання та повноцінної підготовки пацієнта до операції:

 • цифрова рентгенографія;
 • лабораторна діагностика;
 • консультації лікарів іншого профілю (невролог, терапевт, кардіолог).

У нас функціонує сучасний операційний блок, оснащений якісною апаратурою, що забезпечує повноцінний безпечний процес хірургічного втручання та підтримки стабільного стану пацієнта.

Післяопераційне відновлення проводиться у спеціальних палатах з функціональними ліжками та максимально комфортними умовами.

У своїй роботі спінальні хірурги використовують техніки, визнані провідними світовими спільнотами лікарів, зокрема ендоскопічне втручання на хребті та радіочастотну нуклеопластику.

Щоб завітати на прийом до лікаря , необхідно попередньо записатися: 067 3 777 299, 050 3 777 299

https://www.instagram.com/oxfordmedicalif/

https://www.facebook.com/oxfordmedicalif/

https://ivanofrankivsk.oxford-med.com.ua/

Рекламний матеріал


04.12.2023 529
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

1475 11
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

9813 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

10827 24
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

4909
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

2678
16.01.2024

Всі наші бюджети – від територіальних громад і до обласного та державного, повинні стати «бюджетами перемоги».

2179

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

62

31% території країни під ризиком екологічного знищення через російське вторгнення, а понад 20 тисяч км² українських земель майже повністю знищені війною.

125

Останнім часом в соцмережах посилилась пропаганда трампістів, які звинувачують Байдена і Зеленського в тому, що ті нібито відмовляються від таких форм допомоги, як ленд-ліз і PDA.    

249

За час існування людства відбувалася величезна кількість збройних конфліктів, які переростали у війни. З різноманітних причин: територіальні претензії, сфери впливу та навіть релігійні війни. Під релігійними гаслами можна як розпочинати війну, так і фанатично самовіддано воювати.

587
26.02.2024

Попри чудові якості, важливо розуміти, що грейпфрут відіграє особливу роль у взаємодії з певними ліками.

193
21.02.2024

Інфляція на споживчому ринку в січні 2024 року порівняно із груднем 2023 року на Прикарпатті становила 0,5%, в Україні — 0,4%.  

1190
15.02.2024

В Івано-Франківській області продовжуватимуть втілювати реформу шкільного харчування в освітніх закладах, адже діти мають споживати якісну та смачну їжу, приготовлену у добрих умовах.  

677
26.02.2024

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2858
21.02.2024

Митрополит Лев Шептицький, після проведення церковного розслідування, окремим декретом проголосив ікону Гошівської Божої Матері «Цариці Карпат» чудотворною.  

1666
15.02.2024

Якщо подружжя зіштовхнулося з кризовими проблемами у сім'ї, варто звернутися для отримання підтримки та поради до різних фахівців залежно від конкретної ситуації.  

635
10.02.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

1059
23.02.2024

На чисельні прохання в Івано-Франківську відбудеться концерт рок-кумира, українського музиканта-мультиінструменталіста, вокаліста, композитора Олега Скрипки та гурту Воплі Відоплясова. Подія відбудеться 3 березня 18:00 - Івано-Франківськ, Panorama PUB,

300
25.02.2024

Водночас президент упевнений, що союзники із Заходу не підтримують цей фейк.

302
20.02.2024

Перша інформація про те, що український президент готується звільнити Валерія Залужного, з’явилася у січні 2024 року. На той момент в Кремлі не тямили себе від радості.  

744 2
15.02.2024

Станом на лютий 2024 року Головнокомандувачу Збройних сил Олександру Сирському висловили довіру 40% українців, найвищу довіру зберігає колишній Головнокомандувач Валерій Залужний — 94%.  

1378 1
11.02.2024

Президент Володимир Зеленський вніс нові зміни у керівництво Збройних сил України, зокрема замінивши командувачів Об’єднаних сил та Десантно-штурмових військ.  

958 1