Лікування проблем спини унікальною та сучасною методикою на Заході України

Біль у спині –симптом, який може свідчити про серйозні проблеми із хребтом! Не варто чекати самостійного покращення – зверніться до провідних фахівців! З’ясувати причину болю, спланувати план дій і вирішити проблему пацієнта! Ми допоможемо повернути здоровий рух без болю!

Що поєднує у собі галузь спінальної хірургії?

Спінальна хірургія поєднує у собі нейрохірургію, вертебрологію та травматологію – усі стани та патології, що стосуються хребетного стовпа та спинного мозку. Спінальна хірургія передбачає саме хірургічні малоінвазивні техніки лікування різного роду патологій хребта, які не піддаються консервативному лікуванню.

У спектр роботи спінальних хірургів входить:

  • Діагностика та ендоскопічне лікування гриж та протрузій міжхребцевих дисків.
  • Діагностика та ендоскопічне лікування стенозу спинномозкового каналу.
  • Лікування ускладнень та наслідків дегенеративно-дистрофічних захворювань хребта (остеоартроз, спондилоартропатії різного генезу).
  • Лікування наслідків травм хребта.
  • Блокади спинномозкових нервів при хронічних болях.

Сучасна спінальна хірургія передбачає малоінвазивні методи лікування – мінімальний оперативний доступ – в Оксфорд Медікал Буковель хірургічні втручання проводяться ендоскопічним доступом, що дозволяє значно скоротити терміни післяопераційної реабілітації пацієнта!

Коли рекомендована консультація спінального хірурга?

Основним і першочерговим симптомом, який дозволяє запідозрити проблеми із хребтом, є біль у спині. Біль може бути локалізованим, так званим корінцевим болем, який чітко вказує на те, в якому саме відділі хребта необхідно шукати проблему.  Інколи біль може іррадіювати до сідниць та продовжуватися до нижніх кінцівок, що часто ми спостерігаємо при грижах між хребцевих дисків поперекового відділу хребта.

Біль вказує на постійне подразнення та розвиток реакції у вигляді запалення.

У більш складних ситуаціях, які можуть свідчити про ушкодження спинно-мозкових корінців, пацієнта можуть турбувати:

  • оніміння кінцівок;
  • порушення ходи;
  • слабкість у одній або двох кінцівках;
  • порушення фізіологічних випорожень  (нетримання сечі)
  • ниючі болі в промежині, затерпання промежини
  • порушення сечостатевої функції та ін.

Консультація спінального хірурга необхідна також пацієнтам, які перенесли тяжкі травми хребта, мають в анамнезі спадкові спондилоартропатії, ускладнені операції на хребті.

В медичному центрі Оксфорд Медікал доступні консультації провідних лікарів західного регіону, які мають за плечима великий досвід операцій з приводу патології хребта, стажування у провідних клініках Південної Кореї та Європи, численні позитивні відгуки від сотень оперованих пацієнтів.

На базі Оксфорд Медікал доступні всі необхідні види обстежень, які несуть цінну інформацію для діагностики, складання плану хірургічного втручання та повноцінної підготовки пацієнта до операції:

  • цифрова рентгенографія;
  • лабораторна діагностика;
  • консультації лікарів іншого профілю (невролог, терапевт, кардіолог).

У нас функціонує сучасний операційний блок, оснащений якісною апаратурою, що забезпечує повноцінний безпечний процес хірургічного втручання та підтримки стабільного стану пацієнта.

Післяопераційне відновлення проводиться у спеціальних палатах з функціональними ліжками та максимально комфортними умовами.

У своїй роботі спінальні хірурги використовують техніки, визнані провідними світовими спільнотами лікарів, зокрема ендоскопічне втручання на хребті та радіочастотну нуклеопластику.

Щоб завітати на прийом до лікаря , необхідно попередньо записатися: 067 3 777 299, 050 3 777 299

https://www.instagram.com/oxfordmedicalif/

https://www.facebook.com/oxfordmedicalif/

https://ivanofrankivsk.oxford-med.com.ua/

Рекламний матеріал


04.12.2023 636
15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5198 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1835 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4043 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3169 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7958 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20291 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

817

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1911

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2390
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

186
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

693
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

475
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18377
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

975
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1214 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6098 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23389 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

291
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

988 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1167 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

496