Лікування безпліддя у Києві

Дані медичної статистики свідчать про те, що приблизно у четвертої частини всіх подружніх пар діагностується безпліддя. Ця медико-соціальна ситуація знижує якість життя, спричиняє психоемоційний дискомфорт і депресію. Причини безпліддя різноманітні та призводять до нездатності статевих партнерів репродуктивного віку зачати дитину протягом року регулярної інтимної близькості, не використовуючи засоби контрацепції. Нині завдяки успіхам репродуктивної медицини здебільшого нездатність до зачаття може бути подолана шляхом застосування дуже ефективних допоміжних репродуктивних технологій, використання яких дозволяє все більшій кількості пар стати щасливими батьками здорового малюка.

Як діагностується нездатність до зачаття

Вибір методів лікування безпліддя залежить від наступних причин. Нездатність до зачаття діагностується як у жінок, так і в чоловіків, і буває поєднаною (коли кілька факторів є причиною безпліддя в однієї людини) або комбінованою (обидва подружжя мають фактори, за яких жінка не може завагітніти). Безпліддя у жінок часто спричинене запальними процесами, ендометріозом, передчасним зниженням оваріальноого резерву (запасу яйцеклітин), непрохідністю маткових труб або ендокринними порушеннями, у чоловіків – нестачею чи аномальною будовою сперматозоїдів, гормональними порушеннями, іншими причинами.

Слід пам'ятати, що після 35 років у жінок зростає ризик нездатності зачати і виносити дитину через різке зниження кількості фолікулів та погіршення якості яйцеклітин. Тому подружнім парам важливо своєчасно звернутися за консультацією до фахівців репродуктивної клініки для комплексного обстеження та виявлення причин безплідності зі здачею аналізів крові, гормональних тестів, проведенням ультразвукових досліджень, генетичного тестування, оцінки спермограми у чоловіків. .

Методи лікування безпліддя

Після результативної діагностики залежно від виявлених причин нездатності до зачаття та особливостей кожного випадку лікар призначає методи лікування, які успішно застосовуються у медичній практиці:

• медикаментозний, який використовується для лікування запальних та інфекційних захворювань репродуктивних органів, гормональних порушень;

• оперативне лікування - гістероскопія (з метою видалення поліпів ендометрію, цервікального каналу, субмукозних вузлів порожнини матки, перетинок, синехій);

• допоміжні репродуктивні технології (ДРТ) - проведення екстракорпоралного запліднення (ЕКЗ), які застосовуються в тих випадках, коли інші методи не дали очікуваного результату.

В арсеналі сучасної репродуктології існують ефективні методики ДРТ, спрямовані на підвищення ймовірності успішного зачаття, такі як екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ), інтрацитоплазматична ін'єкція в яйцеклітину сперматозоїда (ІКСІ), TESA, PGT-A PGT-M, PGT-S, донорство яйцеклітин або сперми, сурогатне материнство.

ЕКЗ – найефективніший метод лікування безпліддя.

Екстракорпоральне запліднення, за якого зачаття відбувається поза організмом жінки, використовується у разі непрохідності маткових труб, пізньому репродуктивному віці, передчасному зниженні оваріального резерву, зниженні якості і кількості сперматозоїдів партнера, що заважає природному зачаттю, інших причинах, що перешкоджають природному зачаттю і не піддаються лікуванню. ЕКЗ складається з кількох етапів:

1. Стимуляція яєчників шляхом введення гормонів для оптимізації росту фолікулів із подальшою пункцією з метою отримання яйцеклітин для подальшого запліднення.

2. Отримання та підготовка сперматозоїдів до зачаття.

3. Запліднення яйцеклітин через чотири години після їх одержання шляхом введення сперматозоїда у цитоплазму ооцита.

4. Культивування ембріонів в інкубаторі (ембріоскопі) протягом 5-6-7 днів перед їх перенесенням в порожнину матки.

5. Проведення забору генетичного матеріалу ембріонів (біопсія трофектодерми) для подальшого преімплантаційного генетичного тестування (ПГТ). Це дозволяє перенести майбутній мамі хромосомно здоровий ембріон.

6. Заморожування (вітрифікація) ембріонів і їх збереження для можливості перенесення ембріона у майбутньому при плануванні дітей.

5. Ембріотрансфер (перенесення) у порожнину матки на 5-7 день розвитку.

Надалі триває моніторинг успішності ЕКЗ та підтримка вагітності. Через два тижні після ембріотрансферу жінка проходить тест на визначення рівня хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ) для підтвердження успішного зачаття. Лікування безпліддя у Києві здійснюється кваліфікованими репродуктологами, ембріологами, гінекологами, андрологами, які мають багаторічний досвід роботи, із застосуванням сучасного обладнання експертного класу.

Джерело: reprolife.ua

Реклама


02.02.2024 573
30.04.2025
Олег Головенський

Загалом, декларації «обраних народом» виглядають доволі скромними. Нічого особливого. Але дещо цікаве є. Як і сам аналіз та «рейтинги» здобутків чиновників.

2280
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1065
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1023
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2173
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3623
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2561 7

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

869

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

759

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

708

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

698
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10375
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1223
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5346
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1071
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2862
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1222
29.04.2025

Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть передані на підтримку Збройних сил України. Кожен квиток — це не просто внесок у незабутні емоції вечора, а реальна допомога нашим захисникам.  

448
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

322 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

759
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

654
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

702