Критерії вибору дитячих самокатів itrike

Самокат - це відмінний пристрій, який дозволяє дитині утримувати рівновагу, тренувати вестибулярний апарат. Крім того, самокат itrike - це чудовий варіант для активної прогулянки, щоб зміцнити м'язи рук і ніг малюка. Хороший варіант для тренувань ледачих дітей, схильних до повноти. Регулярні двогодинні прогулянки на самокаті допоможуть дитині не тільки схуднути, але й істотно зміцнити своє здоров'я.

Що варто враховувати, обираючи дитячий самокат?

Для початку варто ознайомитися з основними вимогами. Уважно огляньте колеса. Важливі три показники: кількість, матеріал, габарити. Бувають двох-, трьох -, чотириколісні моделі. Стійкими вважаються кікборди. У них спереду встановлено два коліщатка, а ззаду – одне. Дешево обійдуться пластикові шасі з гумовим напиленням. Але вони гучні, швидко стираються, стають непридатними. Поліуретанові коліщатка практично безшумні, мають тривалий термін експлуатації та не потребують особливого обслуговування. Пневматичні колеса гарантують м'якість їзди, але їх не рекомендовано купувати дітям до 4 років.

Що стосується розміру колеса, то чим він менший, тим сильніше відчуваються всі ямки. Ідеальний діаметр - 12-15 см. Сам виріб виготовляють з металу або пластику. Метал надійніший, але для малюків можна підібрати пластикові варіанти з металевою панеллю на з'єднанні.

Управління буває двох видів: класичне, коли крутиться кермо і джойстик, який для зміни траєкторії необхідно нахилити в потрібну сторону. Другий більше підійде для самих маленьких, так як забезпечує хорошу стійкість і безпеку. При здійсненні покупки важливо врахувати зріст, вагу юного водія, а також наявність гальм.

Як обрати відповідну модель?

Варто враховувати кілька важливих характеристик:

  • Місцевість для катання. По асфальту можна їздити на маленьких пластикових шасі, а ось для ґрунтової дороги правильніше обрати надувні колеса.
  • Ергономіка. Насадки на ручках, що не ковзають та можливість установки потрібної висоти керма, платформа з гумовою основою для ніг, грають важливу роль під час експлуатації.
  • Система гальмування. Більшість виробників встановлює ножні гальма. Потрібно уважно оцінити їх розташування: кнопка не повинна заважати пересуватися.
  • Вага виробу. Не варто забувати, що батькам доведеться часто тягати «іграшку» на собі. Складаний механізм стане перевагою.

Дизайн виробу відіграє не останню роль. Транспорт повинен радувати дитину. Добре, якщо малюк зробить вибір зовнішнього вигляду пристрою самостійно. Хлопцям подобаються моделі з додатковою підсвіткою. Також можна придбати дзвоник та тримач для пляшечки з водою.

Партнерський матеріал


31.07.2022 959
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2581
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20002
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1773
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1262 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2285
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3912

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

372

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2034

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

714

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1329
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

400
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

926
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24423
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

659
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

622
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

767
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1656
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8082
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

540
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

795
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2084 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

756