"Кришталевому хлопчику" з Прикарпаття потрібно 135 тисяч на операцію (реквізити)

Таких, як Володя, називають «кришталевими дітьми». Це пов’язано із сильною крихкістю кісток: у дітей із цим захворюванням може бути до десятка переломів за рік, а ламаються кістки постійно, навіть просто при ходінні.

Хлопчик народився повністю здоровим, але із чотирирічного віку почав часто ламати щось: то руку, то стегно. Батьки не могли зрозуміти, чому у сина такі крихкі кістки, та й лікарі переконували – «не треба видумувати собі хворобу». Згодом після численних обстежень медики таки підтвердили у хлопчика рідкісне захворювання — «недосконалий остеогенез», інформує Фіртка з посиланням на "UFOND".

Володя ріс і навіть пішов у школу, але кістки продовжували ламатись. У другому класі хлопчик вже сидів не за партою, а на інвалідному візку і навчався вдома. Батьки не здавались, але оскільки захворювання – рідкісне, вдома не знайшли спеціалістів, які б могли допомогти хлопчику. Якось батькам порадили поїхати у Харків, в Інститут патології хребта та суглобів імені професора М. І. Ситенка. Там вже у Володі і розпочалось справжнє лікування для укріплення кісток.

"Хірургічне втручання, що планується є черговим і буде проводитись у плановому порядку, після ретельного обстеження пацієнта та підготовки до самого хірургічного втручання. Операція направлена на видалення стрижня лівого стегна, що було встановлено кілька років тому в іншій лікарні та який, на теперішній час, прорізав кістку і знаходиться у м`яких тканинах. Після видалення стрижня буде проведено корекцію (виправлення) деформацій кісток лівого стегна та лівої гомілки. Стегнова кістка буде пересічена в кількох місцях, з метою виправлення її деформації та наступним встановленням у середину індивідуально виготовленого телескопічного стрижня, який дозволить утримувати фрагменти кістки в анатомічно правильному положенні, буде запобігати повторному викривленню кістки, й зменшувати вірогідність переломів на протязі подальшого життя, за рахунок конструктивних особливостей самого стрижня («пасивно росте» під час росту самої кістки)", - каже лікар відділення дитячої ортопедії Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І. Ситенка НАМН України Андрій Пашенко.

За словами лікаря, у відношенні хірургічного лікування деформації кісток гомілки планується виконання корекції деформації малогомілкової та великогомілкової кісток, наступним встановленням у середину великогомілкової кістки індивідуально виготовленого телескопічного стрижня, аналогічного, за своїми властивостями та функцією тому стрижню, який буде встановлено у стегнову кістку. Таким чином, після даного етапу хірургічного лікування і наступного проведеного реабілітаційного лікування, у пацієнта покращиться якість життя, підвищиться ефективність самообслуговування, зменшиться ризик повторних переломів та значно зменшиться ризик відновлення деформацій, а також – з`явиться можливість самостійно пересуватись без допомоги інвалідного візка чи зовнішньої допомоги.

Вартість необхідного обладнання 138 672 грн.

Для допомоги калушанину організовують різноманітні ярмарки. Однак наразі не вистачає 134 762 грн.

"Якщо ви вирішите допомогти Володі Базюк, нехай вас не бентежить ціна порятунку. Будь-яке ваше пожертвування буде з вдячністю прийнято. Гроші можна перерахувати, відправивши SMS зі словом ДОБРО на номер 3809. Вартість SMS-повідомлень 9 грн. Можна відправити пожертвування банківським переказом в у Фонд. Всі необхідні реквізити є у Фонді. Можна скористатися і нашою системою електронних платежів, зробивши пожертвування з кредитної картки або електронною готівкою, в тому числі і з-за кордону", - звертаються у фонді.

Картка Привату мами Володі — Надії Лавринчук: 4149 4978 6479 1837.

Фотогалерея


04.05.2019 1109
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1320
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1022
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2044
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3525
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1321
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1309

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1627

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

471

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1111

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1280
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24236
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

486
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2647
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

590
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1483
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

656
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15350
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

463
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

555
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1376 1
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

597
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

512