Краса і романтичність білизни ручної роботи

Жіноча білизна  – чудова можливість побалувати себе та коханого чоловіка. Красивий бюстгальтер і трусики є важлива частина жіночого образу. Вдало підібрані речі дозволяють почувати себе впевненою та бажаною.

Навіть, якщо вечір не буде наповнений пристрастю, це не привід відмовляти собі у витонченості.

Переваги білизни ручної роботи

Жіноча білизна практично стала новим видом мистецтва. Виріб ручної роботи може бути чудовим подарунком на свято або день народження. Простір для фантазії дизайнерів дуже широкий, можна створювати найоригінальніші моделі. Поєднувати мереживо і тасьми, класику та сміливі рішення, а також виготовляти спокусливі комплекти для довгоочікуваних зустрічей. Наприклад, виробник жіночої білизни та домашнього одягу SokoLingerie створює дизайнерську білизну, якість якої гарантована. Майстрині власного ательє професійно і з любов’ю пошиють бралет, бюстгальтер або комплект під індивідуальний заказ.

Така білизна має цілий ряд переваг:

  • оригінальний дизайн. Кожний виріб виготовляється по унікальному проекту, аналогів якому не існує;
  • використовуються лише якісні тканини. Натуральна бавовна, чудове мереживо, біфлекс та інші матеріали, що гарно прилягають до тіла;
  • комфортні відчуття. Лише білизна ручної роботи буде ідеальною, вона не тисне і зовсім не відчувається;
  • індивідуальний підхід. Аби кожна клієнтка була задоволена продукцією, дизайнери прикладають максимальні зусилля під час пошиття.

На сайті https://sokolingerie.com/collections/loungewear представлено багато моделей білизни, що дозволить обрати оптимальний варіант і на особливий випадок, і на кожен день.

Як вибирати білизну: поради

Вибір білизни ручної роботи по суті нічим не відрізняється від купівлі таких речей в магазині чи на ринку. Звертати увагу необхідно на декілька факторів:

  • Розмір. Аби трусики, бюстгальтер або боді були максимально комфортними, треба правильно визначитись з розміром. Сітка з розмірами від виробника не завжди співпадає, а тому перед заказом рекомендується якомога точніше виміряти свої показники;
  • Мета покупки. Багато дівчат на кожен день обирають трусики і бюстгальтери, що по своєму стилю не завжди співпадають. Але для особливого побачення з коханою людиною краще обрати комплект якісної білизни;
  • фасон. Щоб виглядати красиво і ошатно, білизну слід підбирати таким чином, аби вона підкреслювала красоту жіночого тіла та відволікала від наявних недоліків;
  • Матеріал. Для комфортного відчуття треба купувати бюстгальтери і трусики, що виготовлені з натуральних тканин або змішаних матеріалів;
  • стиль. Важлива роль під час вибору комплекту білизни належить стилю. Романтичний, спортивний, ретро, кежуал, еротичний і т.д. Обраний стиль має підходити до конкретного випадку.

Бюстгальтер і трусики повинні бути не помітними під одягом і підкреслювати форму тіла, а тому віддавайте перевагу моделям з тонкого мережива. Не можна сподіватись, що білизна з часом розтягнеться або сяде після прання. Такого не буде. Купувати слід білизну свого розміру. 

Не зважаючи на тенденції моди, краще підбирати білизну в тон до верхнього одягу. Якщо блуза або сорочка прозора, віддавайте перевагу бюстгальтеру тілесному кольору.

Кожна жінка або дівчина у своєму розпорядженні повинна мати бежевий, чорний бюстгальтери та декілька кольорових варіантів в залежності від основної гами одягу. А трусиків необхідно купувати більше. Це мають бути щоденні, безшовні та для особливих випадків. Краще купувати білизну комплектами. При такому підході можна позбавити себе від страждань пошуку «низа» та «верха».

Партнерський матеріал


19.07.2021 2271
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1893
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1828
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1824
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5376 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2123 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1485

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

695

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

749

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

942

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

979
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1728
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3645
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10218
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26094
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10148 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7684
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

869
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1369
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

352
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1246
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

845
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1048