
Польська громада м. Яремчі вирішила зібрати кошти і побудувати костел. Пожертвування почали збирати з 1896 року. Протягом 14-ти років було зібрана сума 26399 крон. В роках 1897-1898 було побудовано дерев"яну каплицю в якій йшли тимчасово відправи.
В 1906 році була закуплена земля під забудову. 16-того серпня, 1907 року розпочалося будівництво. На саме будівництво було потрачено 20687 крон. Весною, 1910року, костел був обсаджений живоплотом і деревами. Борг який виник під час будівництва складав 3050 крон. Планувалося перекрити борг продажем землі на якій була збудована капличка, а також проданий запас матеріалів, який становив 950крон. Сама земля під костелом у навколо вартувала-3000 крон.
Відкритя костелу стало великою подією в житті Яремчан. Всі старання громади увінчалися успіхом-освяченням костелу яке відбулося 10-го липня 1910-го року. Цілий ранок збирався народ з околиць, з Микуличина, Татарова, Ворохти, Ланчина. Прийшла колона русинів з Дори, яких привів місцевий парох. Були присутні пластуни з Делятинського Сокола.
Всі вілли були прибрані, вивішені стяги. Урочистості розпочалися о 10год.30 хв.Процесія оточила костел і під керівництвом ксьондзів, на чолі з деканомПаскевічем, капеланом Ваґнером, Соколовським, ксьондзем-професором з Ворохти Йоганом, пробощем з Делятина. Костел не зміг вмістити всіх бажаючих і багато народу стояло на вулиці. Під час відправи, народ милувався співом панни Обстувної,панни Ольги Сонневендової, а також Адольфа Кітхсмана. Промову проголосив ксьондз Пяскевич.
Після відправи і освячення відбувся урочистий прийом-обід в салоні клубу Яремчанського. Перший тост був за тих хто пожертвував гроші на костел. Також не забули про архітектора пана Обмінскеґо, який в той день став професором Львівської Політехніки.Були згадані члени комітету пан Стейнґрабер, уродженець з Яремчі пан Овсяк, пан Скупневич. Вівтар для костелу спрезентували брати Хованці з Станіславова.
А стара капличка була продана в Татарів місцевій громаді, подальша її доля невідома...