Консорціум «Система екоінновацій», з нагоди Всесвітнього дня діабету організували благодійний захід «Оздоровлення» (ФОТО)

Головною метою було підтримати людей, у яких є цукровий діабет чи метаболічний синдром. Але сьогодні набирає обертів інфекційне вірусне захворювання – Covid-19. Людям, які хворіють або перенесли зараження «Короновірусом» також необхідно відновлювати мікрофлору кишечника, покращувати обмін речовин, зміцнювати імунітет, інше.

Починаючи з 2007 року, під егідою Організації Об'єднаних, щороку 14 листопада відмічається всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Генеральний директор Консорціуму «СИСТЕМА ЕКОІННОВАЦІЙ» Юрій Якубишин провів зустрічі з медиками Івано-Франківської ОТГ, в тому числі в КМП «Івано-Франківська обласна клінічна лікарня обласної ради», КМП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради», Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня, КМП «Міська дитяча клінічна лікарня», де апробовується дієтична добавка «ПОРОШОК ТОПІНМБУРУ», забезпечив свіжою продукцією, та обговорював проблеми щодо профілактики, діагностики, лікування цукрового діабету, проблему ожиріння і метаболічного синдрому, та ризику зараження на Covid-19 і про подальшу реабілітацію після захворювань.

Вирішили, спільними зусиллями проводити випробування та розпочати дослідження щодо якісної первинної профілактики, профілактики при розвитку ускладнень, лікування даних захворювань. Зі слів Юрія Якубишина, велика небезпека полягає в тому, що за останні роки, в усьому світі стрімко зростає кількість хворих на цукровий діабет і метаболічний синдром, це набуває загрозливого масштабу світової епідемії.

Лише за останні 10 років, загальна кількість хворих на цукровий діабет збільшилася більш як втричі і за стриманими прогнозами експертів до 2030 року досягне понад 1 млрд. осіб, якщо цьому не запобігати.

Наявність цукрового діабету значно підвищує ризик розвитку серцево-судинних та онкологічних захворювань, а тепер на Covid-19. Кожної 1-ї хвилини у 5–7 людей планети вперше діагностують цукровий діабет і кожної хвилини помирає відповідна кількість осіб від цієї хвороби.

В Україні сумна картина щодо профілактики цукрового діабету. Хворим переважно призначають імпортний інсулін, який не викликає побічних ефектів, на відміну від вітчизняного. Наша країна потребує швидкого розвитку вітчизняного виробництва ліків, дієтичних і біологічно активних добавок, інших препаратів для забезпечення населення країни якісною, доступною продукцією, в достатньому обсязі і асортименті, щоб зменшити залежність від імпорту.

Щодо Covid-19, то тут інша невтішна картина. Протягом декількох років, провівши селекційний відбір бульб топінамбура нами виведено сорт з великим вмістом інуліну. Розпочато органічне вирощування та поступово збільшуються для цього площі. Планується співпраця з фермерськими господарствами по даному напрямку.

"Ми робимо Україну і наших громадян здоровими, більш ефективними та конкурентоздатними, каже Юрій Якубишин. Дієтична добавка «ПОРОШОК ТОПІНАМБУРУ» виготовляється з свіжих бульб топінамбуру, шляхом інфрачервоного обезводнення нарізаних бульб та подрібнення їх на порошок.

При інфрачервоному обезводненні відбувається ніжне витіснення молекул води із середини (серцевини) крізь поверхню органічної структури бульб топінамбуру. Таким чином, на відміну від порошку з сушених бульб топінамбуру, у даному порошку високий вміст інуліну, максимально збережені вітаміни, амінокислоти, мікро й макроелементи, фітонутрієнти та всі інші корисні властивості рослинного походження".

Порошок топінамбуру апробовується на кафедрі ендокринології 

Склад: порошок топінамбуру з вмістом інуліну до 85%.

Рекомендації щодо застосування: нормалізує рівень цукру в крові та рівень холестерину, запобігає від цукрового діабету та захворювань печінки, відновлює мікрофлору кишечника, очищує організм, виводить з організму токсини, важкі метали і радіонукліди, стабілізує обмін речовин, стимулює ріст корисних бактерій, знижує ризик виникнення онкозахворювань, підвищує імунітет, допомагає людям, які хворіють або перенесли зараження вірусами, в тому числі на Covid-19.

Спосіб вживання: дорослим та дітям 2 рази на день, незалежно від прийому їжі: - дорослим: по 1 столовій ложці порошку запити водою або змішати з їжею; - дітям до 6-ти років: по 1 чайній ложці порошку запити водою або змішати з їжею. Тривалість прийому: не менше 10 днів.

Протипоказання: відсутні. Побічна дія: відсутня.

Не містить ГМО Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.


КОНСОРЦІУМ «СИСТЕМА ЕКОІННОВАЦІЙ» створений рішенням Установчих Зборів Засновників від 21 вересня 2017року та за погодженням Антимонопольного комітету України від 19 грудня 2017року.

Засновники, являються дійсними Учасниками і повними членами Консорціуму, до їх складу входять 8 підприємств. Паралельно Дійсними Учасниками Консорціуму є Асоційовані члени, до складу яких входять чотири університети, обласна організація ТВР України. Консорціум працює з Партнерами.

Асоційованим членом Консорціуму є Державний вищий навчальний заклад «Івано-Франківський національний медичний університет». Партнером, згідно угоди та співпраці з Консоціумом є КМП «Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради». Консорціумом розроблено програму «ТОПІНАМБУР». Мета Програми - залучення інвестицій та реалізація власних інтелектуальних розробок, для комплексної переробки топінамбура, виготовлення екологічно чистої продукції найвищої якості. Програма поділяється на проекти та передбачає комплексну переробку бульб, зеленої маси, сухих стебел топінамбура, інше.

Фотогалерея


14.11.2020 1305 1
Коментарі (1)

Ігор 2020.11.14, 19:22

Це на теперішній день дуже важливо. Особливо, коли COVID-19 в першу чергу "косить" людей з цукровим біабетом.

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1170
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2887
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1015
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1073
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1078 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3189 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

940

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

809

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

374

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1109
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

184
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2376
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1168
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

473
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15091
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7401
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

836
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

399
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

310
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

393
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

680
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1130