Комплексні мінеральні добрива та особливості їх використання

Під час посівної різноманітних сільськогосподарських культур особливу увагу варто звернути не тільки на підготовку ґрунту, але й на подальше підживлення рослин, адже від цього залежать показники врожайності. різноманітні комплексні мінеральні добрива мають свої особливості застосування. Серед них можна виділити міндобриво нітроамофоска, яке останнім часом досить активно використовується для підживлення сільськогосподарських культур.

Основні правила застосування комплексних мінеральних добрив

При використанні комплексних добрив треба враховувати їх склад та потреби культури. Такі добрива містять різні відсоткові співвідношення мінеральних елементів. Якщо рослинам бракує певного елемента, можна змінити склад, додавши до нього прості форми азоту, фосфору та калію до потрібного співвідношення.

Комплексні мінеральні добрива можуть вноситися до ґрунту різноманітними способами. Серед них виділяють допосівне внесення, припосівне внесення або підживлення. Але не дивлячись на те, якому із методів буде віддано перевагу, існують певні правила внесення мінеральних комплексних добрив, на які варто звертати увагу. До них відносяться наступні:

  • при здійсненні кореневого підживлення мінеральне добриво потрібно вносити безпосередньо в максимальній близькості до коренів, після чого застосовувати полив;
  • листкове або не кореневе підживлення полягає у обприскуванні рослин завдяки використанню різноманітних добрив у рідкій формі - на цьому етапі варто подбати про підготовку розчину з необхідним показником концентрації для того, щоб не здійснити опік рослини;
  • живлення зимуючих рослин варто виконувати восени за допомогою тих добрив, які нададуть можливість насінині пережити зимівлю - найчастіше такі добрива мають пролонговану дію, тобто їх ефективність буде максимально помітною саме навесні;
  • існує певна категорія добрив, які варто вносити навесні - до них належать комплексні добрива, аміачна селітра, калійні добрива та суперфосфат. Здійснювати процес їх внесення необхідно під час боронування або культивації.

Листкове та кореневе підживлення варто здійснювати саме влітку, так як цей спосіб належить до категорії додаткових і дозволяє підсилювати дію основних добрив, які були внесені восени і навесні.

При потребі купити npk добрива, які будуть виступати в якості підживлення для сільськогосподарських культур, потрібно звернутися на сайт агрокомпанії Тетра-Агро, яка пропонує максимально доступну вартість для кожного потенційного клієнта. Агрокомпанія пропонує лінійку NPK, які дозволяють отримати високі показники врожайності.

Партнерський матеріал


10.08.2022 16346 48
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

223
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1348
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2439 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3586
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2909
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2122

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

585

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

432

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1610

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1768
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

256
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

476
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

773
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4938
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

333
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

849
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10093
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

473
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

227
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

346
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

375
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

692