Комплексні мінеральні добрива та особливості їх використання

Під час посівної різноманітних сільськогосподарських культур особливу увагу варто звернути не тільки на підготовку ґрунту, але й на подальше підживлення рослин, адже від цього залежать показники врожайності. різноманітні комплексні мінеральні добрива мають свої особливості застосування. Серед них можна виділити міндобриво нітроамофоска, яке останнім часом досить активно використовується для підживлення сільськогосподарських культур.

Основні правила застосування комплексних мінеральних добрив

При використанні комплексних добрив треба враховувати їх склад та потреби культури. Такі добрива містять різні відсоткові співвідношення мінеральних елементів. Якщо рослинам бракує певного елемента, можна змінити склад, додавши до нього прості форми азоту, фосфору та калію до потрібного співвідношення.

Комплексні мінеральні добрива можуть вноситися до ґрунту різноманітними способами. Серед них виділяють допосівне внесення, припосівне внесення або підживлення. Але не дивлячись на те, якому із методів буде віддано перевагу, існують певні правила внесення мінеральних комплексних добрив, на які варто звертати увагу. До них відносяться наступні:

  • при здійсненні кореневого підживлення мінеральне добриво потрібно вносити безпосередньо в максимальній близькості до коренів, після чого застосовувати полив;
  • листкове або не кореневе підживлення полягає у обприскуванні рослин завдяки використанню різноманітних добрив у рідкій формі - на цьому етапі варто подбати про підготовку розчину з необхідним показником концентрації для того, щоб не здійснити опік рослини;
  • живлення зимуючих рослин варто виконувати восени за допомогою тих добрив, які нададуть можливість насінині пережити зимівлю - найчастіше такі добрива мають пролонговану дію, тобто їх ефективність буде максимально помітною саме навесні;
  • існує певна категорія добрив, які варто вносити навесні - до них належать комплексні добрива, аміачна селітра, калійні добрива та суперфосфат. Здійснювати процес їх внесення необхідно під час боронування або культивації.

Листкове та кореневе підживлення варто здійснювати саме влітку, так як цей спосіб належить до категорії додаткових і дозволяє підсилювати дію основних добрив, які були внесені восени і навесні.

При потребі купити npk добрива, які будуть виступати в якості підживлення для сільськогосподарських культур, потрібно звернутися на сайт агрокомпанії Тетра-Агро, яка пропонує максимально доступну вартість для кожного потенційного клієнта. Агрокомпанія пропонує лінійку NPK, які дозволяють отримати високі показники врожайності.

Партнерський матеріал


10.08.2022 15723 48
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

1081 3
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1366
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5900 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2187
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

2045
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3221

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

704

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1866

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2608

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3366
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

383
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

503
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

1078
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33912
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

826
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

970
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16461
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

670
14.10.2024

Серед мешканців заходу довіра до президента України Володимира Зеленського залишається на рівні 58%.

673
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

655
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

437