Комплексні мінеральні добрива та особливості їх використання

Під час посівної різноманітних сільськогосподарських культур особливу увагу варто звернути не тільки на підготовку ґрунту, але й на подальше підживлення рослин, адже від цього залежать показники врожайності. різноманітні комплексні мінеральні добрива мають свої особливості застосування. Серед них можна виділити міндобриво нітроамофоска, яке останнім часом досить активно використовується для підживлення сільськогосподарських культур.

Основні правила застосування комплексних мінеральних добрив

При використанні комплексних добрив треба враховувати їх склад та потреби культури. Такі добрива містять різні відсоткові співвідношення мінеральних елементів. Якщо рослинам бракує певного елемента, можна змінити склад, додавши до нього прості форми азоту, фосфору та калію до потрібного співвідношення.

Комплексні мінеральні добрива можуть вноситися до ґрунту різноманітними способами. Серед них виділяють допосівне внесення, припосівне внесення або підживлення. Але не дивлячись на те, якому із методів буде віддано перевагу, існують певні правила внесення мінеральних комплексних добрив, на які варто звертати увагу. До них відносяться наступні:

  • при здійсненні кореневого підживлення мінеральне добриво потрібно вносити безпосередньо в максимальній близькості до коренів, після чого застосовувати полив;
  • листкове або не кореневе підживлення полягає у обприскуванні рослин завдяки використанню різноманітних добрив у рідкій формі - на цьому етапі варто подбати про підготовку розчину з необхідним показником концентрації для того, щоб не здійснити опік рослини;
  • живлення зимуючих рослин варто виконувати восени за допомогою тих добрив, які нададуть можливість насінині пережити зимівлю - найчастіше такі добрива мають пролонговану дію, тобто їх ефективність буде максимально помітною саме навесні;
  • існує певна категорія добрив, які варто вносити навесні - до них належать комплексні добрива, аміачна селітра, калійні добрива та суперфосфат. Здійснювати процес їх внесення необхідно під час боронування або культивації.

Листкове та кореневе підживлення варто здійснювати саме влітку, так як цей спосіб належить до категорії додаткових і дозволяє підсилювати дію основних добрив, які були внесені восени і навесні.

При потребі купити npk добрива, які будуть виступати в якості підживлення для сільськогосподарських культур, потрібно звернутися на сайт агрокомпанії Тетра-Агро, яка пропонує максимально доступну вартість для кожного потенційного клієнта. Агрокомпанія пропонує лінійку NPK, які дозволяють отримати високі показники врожайності.

Партнерський матеріал


10.08.2022 352
Коментарі ()

24.09.2022
Уляна Мокринчук

Фіртка поспілкувалась із психологинею Валерією Худзіцькою та дізналась, як продовжувати або почати працювати під час війни, не травмуючи себе.

545
20.09.2022
Тіна Любчик

Фіртка поспілкувалася з отцем Йосафатом Бойком, настоятелем парафії Святих Кирила і Методія в Крихівцях, про досвід волонтерства та благодійності у час війни.

1191
16.09.2022
Тетяна Дармограй

Іванофранківець на фронті не вперше. «Шериф» захищав Україну від російської орди ще у 2014 році, коли окупанти вторглися на територію українського Донбасу. Тепер його бригада знову зупиняє російську армію на сході України.

2697
12.09.2022
Тетяна Дармограй

Фіртка поспілкувалась з головною психологинею благодійного фонду «Діти Героїв», що опікується дітьми, які втратили одного або обох батьків під час війни, Мартою Білик про те, як розмовляти про війну та її наслідки, не травмувавши.

1089
07.09.2022
Андрій Левкович

Давні греки мислили час в багатьох іпостасях (як лінійний, циклічний, миттєвий…), головні з яких дві – час, як черга слідування подій і час невловної миті змін.

1331
31.08.2022
Тіна Любчик

Журналістка Фіртки дізналась у Миколи Рожка, ректора Івано-Франківського національного медичного університету, наскільки заклад готовий до нового навчального року та як готуватимуть майбутніх медиків.    

2718

З 1 по 5 вересня на Запорізькій АЕС працювала місія МАГАТЕ. За результатами свого візиту вони представили звіт з фактами та рекомендаціями.

1047

Татуювання на тілі людини явище не нове, і в сучасному світі доволі поширене, лише у нашому суспільстві до нього ставились і здається ставляться доволі стримано. До малюнків на тілі відносяться по-різному: хтось ними захоплюється,  а хтось подекуди

1614 1

Вважаю, що некоректно визначати, що церква продукує забобони. Кредо віри визначає «Вірую в єдину святу .. церкву», то ж святість і забобони несумісні.

1856

На щастя, переважна більшість держав світу розуміє справжню ситуацію в російсько-українській війні. Хто на кого напав, хто обороняє по праву свою територію, і де тут світла й темна сторона. Але в міжнародному праві та відносинах самого розуміння мало.

1938
01.10.2022

У Калуші соціальна їдальня для вимушених переселенців працює на базі другого ліцею.  

128
24.09.2022

В області розпочали сівбу озимих зернових культур.  

466
18.09.2022

Аби на власні очі побачити, що навіть попри війну в Україні, підприємці не лише працюють, а й заробляють і дають роботу місцевим.

671
29.09.2022

У Крихівцях при парафії Святих Кирила і Методія будують дитячий садочок, який матиме назву «Ковчег». Цей процес триває вже 3,5 роки.  

206
24.09.2022

Відомо, що на рештках костелу почали зводити дерев'яну будівлю у 1900 році. Відтоді 36 років у ній молилися жителі двох сіл — Креховичів і Брошнів-Осади.

760
18.09.2022

Депутати Івано-Франківської облради просять керівництво держави заборонити Українську православну церкву Московського патріархату в країні, ініціювати розслідування її діяльності та покарати винних за колабораціонізм.

654
12.09.2022

Зокрема, віряни молитимуться за мир в Україні, припинення війни та за всіх військових.  

857
26.09.2022

Це вже другий фільм режисера та кінокомпанії. Якщо першим фільмом в українському прокаті була новорічна кінокомедія «Все буде Ок!», то «Патерн» знятий в жанрі конспірологічного трилера.  

469
30.09.2022

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна буде вести перемовини тільки із новою владою росії.  

144
27.09.2022

Подоляк наголосив, що після успішного контрнаступу Збройних сил України на харківському напрямку політична еліта Росії почала розуміти, що вона може програти війну, а країни світу переконалися в слабкості армії та військово-промислового комплексу Російської Федерації.

340
24.09.2022

Крім того, він наголосив, що світ "абсолютно справедливо" відреагує на так звані "референдуми", які окупаційна влада намагається зараз провести в Криму та в інших частинах України, які вона "поки контролює".

454
18.09.2022

Окрім того, керівництво Збройних сил наголосило, що «керується принципом єдиноначальності» і «не допускає всередині військового колективу розколів».

567