На комунальному підприємстві "Коломияводоканал", що в Шепарівцях, разом із заступником голови облдержадміністрації Русланом Гусаком, начальником управління ЖКГ ОДА Олександром Дерев'янком та Коломийським міським головою Ігорем Слюзарем побував перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Олепкандр Аліпов, який є координатором проектів Світового банку в Україні.
На «Коломияводоканалі» завдяки кредиту Світого банку зреалізували проект "Впровадження новітніх енергозберігаючих високоефективних технологій" в рамках проекту "Розвиток міської інфраструктури".
Гість зі столиці оглянув водозабірну станції у Княждворі, взяв участь в церемонії освячення Владикою УГКЦ Миколою Сімкайлом відреконструйованої, завдяки проекту, насосній станції в Шепарівцях. Разом обговорили можливості отримання Коломиєю другого траншу кредиту.
Біля нової насосної була купа старого обладнання, яке замінене на сучасніше, енергозберігаюче. Про те, що було і як буде розповів директор "Коломияводоканалу" Ігор Калиняк: «Ще три-чотири роки тому тут, на "Коломияводоканалі" насосне обладнання було морально та фізично зношене, енергомістке. Дезінфекцію води здійснювали методом хлорування, що є шкідливим. Достатньо очистити питну воду не вдавалося, не було системи моніторингу і контролю за її якістю.
Плюс аварійні втрати води у мережах. В рамках проекту "Розвиток міської інфраструктури" місто взяло кредит у Світовому банку - майже 20 млн. грн. За 2011-2012 роки ці кошти пішли на заміну водопровідних мереж, водопроводів. Встановлено 6 насосних установок на водозабірних станціях, ще 7 реконструйовано і замінено. Також встановлено систему доочистки питної води, ще одну установку з дезінфекції питної води. За проектом прогнозоване річне зменшення споживання електроенергії становитиме 15 %. Про значення такого проекту сказав і перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Аліпов: «За цим проектом на Прикарпатті працюють три міста - Коломия, Калуш та Івано-Франківськ. Про Коломию вже чули, Для Калуша виділено більше 9,5 млн. грн, для Івано-Франківська - більше 7 млн.грн.»
Як наголосив заступник голови ОДА Руслан Гусак, другий крок на "Коломияводоканалі" - це зменшення втрат води на водозаборі. Наразі, як кажуть спеціалісти, вони сягають 60%. Для герметизації потрібно 20 млн. грн. На це і проситимуть коломияни другий кредит у Світового банку. Долучитися до такого проекту можуть й інші міста, де є централізоване водопостачання і водовідведення. Треба готувати документи і подавати їх на конкурс.