
У суботу під час візиту до Львова Президент України Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА.
Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.
Така інформація викликала неабияке пожвавлення в інформаційному просторі Прикарпаття.
Сьогодні два десятки людей зібралися під стінами Івано-Франківської ОДА, щоб висловити публічний протест проти призначення Шмигаля на посаду очільника області.
Зокрема, скандальнj відомий голова профкому Бурштинської ТЕС та кандидат в нардепи по округу№84 Руслан Карвацький звинувачує Дениса Шмигаля у некомпетентності та невиконанні компанією ДТЕК своїх інвестиційних зобов’язань.
Фіртка вирішила поспілкуватися з людьми з різних сфер діяльності, яким безпосередньо сьогодні доводиться працювати з керівництвом Бурштинської ТЕС.
В першу чергу нас зацікавили об’єкти, які перебувають на балансі станції та які, за чутками, компанія ДТЕК залишила без фінансової підтримки та відмовилася інвестувати кошти у їх розвиток та утримання.
Директорка палацу культури «Прометей» Руслана Шевчук запевняє, що керівництво Бурштинської ТЕС всебічно сприяє культурному розвитку в місті і допомагає не тільки утримувати, а й проводити ремонт та модернізацію закладу.
«Ми подавали надзвичайно багато пропозицій і, в принципі, ні в одній нам не було відмовлено. Наш будинок культури другий за величиною в області, після Івано-Франківського драматичного театру. Підтримувати такий великий об’єкт надзвичайно складно і нам допомагає у цьому Бурштинська ТЕС. Зарплату також платить компанія, станція оплачує комунальні послуги, всі ремонтні роботи. Так, я читала про те, що голова профкому кричить, нібито нас від’єднали. Але хочу наголосити, що ніхто нас не від’єднував. Ми стали юридичною особою, це дало нам право ще й самим на себе заробляти. Але особиста заслуга Дениса Шмигаля у тому, що ми залишилися під дією колективного договору станції згідно з яким, ми користуємося всіма пільгами. Більше того, утримання на себе взяла Бурштинська ТЕС. Нам не перекрили кисень - ми нормально працюємо, у нас немає проблем із виплатою заробітних плат. Ми утеплили сцену – поставили сучасний обігрів, ми постійно ремонтуємо будинок культури: придбали апаратуру, встановили шикарні вітражі, замінили вікна та багато іншого», - розповідає Руслана Шевчук.
Начальник комбінату спортивних споруд Володимир Шенкевич переконує, що велику увагу станція приділяє розвитку спорту у місті.
За його словами, Денис Шмигаль посприяв оновленню спортивної бази. Більше того, мешканці міста мають можливість безкоштовно відвідувати басейн та спортивні об’єкти, а також займатися з професійними тренерами.
«Останні роки спорт у Бурштині розвивається надзвичайно стрімко. Нам допомогли з нуля обладнати зал важкої атлетики, де займається надзвичайно багато людей. Станція купила сучасні мати та покриття для залу вільної боротьби, в якому займається Аліна Рудницька, яка цьогоріч здобула бронзу на чемпіонаті Європи з греко-римської, вільної боротьби. Також, компанія допомогла замінили 40 ламп. Запустили басейн, який плануємо, що працюватиме впродовж усього року. Хто там щоб не говорив, але Денис Шмигаль не скоротив жодного працівника комплексу спортивних споруд, - в нас є 12 тренерів з різних видів спорту. Басейн, штучні футбольні поля, зал вільної боротьби та важкої атлетики, - все це мешканці Бурштина можуть відвідувати безкоштовно. Більше того, з ними працюють наші тренера. За ініціативи Дениса Шмигаля, придбали дитячий реабілітаційний майданчик для центру «Довір’я», який відвідують дітки з особливими потребами. Працівники спорткомплексу користуються соцпакетом та мають медичну страхівку, як і працівники станції. Робота у нас налагоджена і дає позитивні результати для всього міста», - запевнив Володимир Шенкевич.
Також ми попросили дати оцінку роботи Дениса Шмигаля, як керівника станції і заступника директора Галицького природного парку, екологічного активіста та ініціатора екопроектів Володимира Бучка.
«Ми працюємо з Бурштинською ТЕС безпосередньо через районний екологічний фонд. Так, на базі Національного природного парку за підтримки компанії ДТЕК реалізовано надзвичайно багато проектів. Зокрема, створено музей природи, побудовано вольєр в Центрі реабілітації диких тварин. Завдяки програмі «Громада своїми руками» нам вдалося втілити у життя хороші ідеї. Так, Бурштинське водосховище, яке використовує станція є надзвичайно важливим для нас об’єктом задля збереження мігруючих птахів. ДТЕК зараз готує великий проект по спорудженню на водосховищі заповідного острова спеціально для птахів, які будуть там гніздитися та зможуть відпочивати під час міграцій та зимівлі. Тобто, керівництво станції допомагає дбати про збереження дикої природи», - зауважив Володимира Бучко.
Вже завтра на Фіртці читайте ексклюзивне інтерв’ю з директором Бурштинської ТЕС Денисом Шмигалем.
Супер, кращого кандидата не знайти!