Книга рекордів України обрала Василя Вірастюка бренд-амбасадором країни

У понеділок, 14-го жовтня у приміщенні музею «Становлення української нації» відбулась церемонія нагородження національної премії «Бренд-Амбасадор» України.

Організатором та ініціатором ідеї даного проєкту виступив національний проєкт «Книга рекордів України» на чолі з генеральним директором Ганною Крисюк, пише Фіртка з посиланням на пресслужбу Книги Рекордів.

Ідеєю створення даного проєкту є подяка надзвичайним людям, які кожного дня роблять вклад у просування позитивного іміджу України у світі та для того, щоб про Україну знали в цілому світі.

«Даною премією ми хочемо привернути увагу до особливих, успішних і мега талановитих людей України, які є прикладом для наших дітей і найкращими репрезентаторами України в світі. Ми бажаємо мотивувати людей розвиватись та розвивати свою країну. Щиро віримо в майбутнє процвітання нашої країни і знаємо, що це досягається лише нашими з вами зусиллями», – ділиться генеральний директор Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Дане звання – це не тільки велика честь, але і значна відповідальність. Людина, нагороджена званням «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» з моменту вручення почесної грамоти та свідоцтва, має додержуватись прав та обов’язків цього почесного звання, згідно з підписаною угодою. Амбасадори мають брати участь у різноманітних заходах та проєктах по просуванню бренду України та формуванню позитивного іміджу країни. Також амбасадор має долучатись до організації соціальних, благодійних проєктів та висвітлювати свою діяльність, в рамках просування бренду країни.

Номінантів на звання «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» обирали за декількома критеріями, для цього організовувалась спеціальна комісія «Книги рекордів України», яка визначила успіхи та вклад номінантів у просування іміджу України.

Цьогорічними номінантами на звання «БРЕНД-АМБАСАДОР УКРАЇНИ» стали:

Іван Князєв – неймовірна дитина, що не може всидіти на місці без діла. Футбол, ушу, заняття англійською та акторською майстерністю – і все бездоганно. У грудні 2018 в 6 років, Іван став переможцем Першої Всеукраїнської олімпіади з МА «Діти майбутнього», а в квітні того ж року – чемпіоном світу, обійшовши 7000 учасників в онлайн-чемпіонаті.

Олег Іваненко – Багаторазовий рекордсмен України і Книги рекордів Гіннеса, паралімпієць, номінант премії «Дюдина року», депутат Київської обласної ради. Вперше переплив протоку Босфор, завдовжки 30 км, що з’єднує Чорне та Мармурове моря, відокремлюючи азійську частину Туреччини (Анатолію) від її європейської частини — Фракії, а також переплив Ла-Манш, встановивши світовий рекорд. За 18 годин безперервного запливу він подолав 62 кілометр. Член Національної паралімпійської збірної України з плавання, чемпіон України, людина, яка встановила світовий рекорд, пропливши 50 метрів стилем батерфляй без єдиного вдиху.

Василь Вірастюк – український силач, володар титулів «Найсильніша людина України» (2000, 2001, 2002, 2003, 2005) та «Найсильніша людина світу» (2004). Член збірної України, яка виборола титул «Найсильніша нація світу» у 2003 та 2004 роках. Заслужений майстер спорту України.

Майк Кауфман-Портніков – український піаніст, відомий на весь світ Лауреат міжнародних конкурсів піаністів; театральних фестивалів; Клезмерських фестивалів (Львів, Казань). Автор музики фільмів, вистав, мультфільмів. Окремий проект «Silent movie by RoyalMan»; У 2017 став «творчим обличчям» бренду Casio, з інструментами якого музикант гастролює. Лауреат фестивалю «Крок», премії ім. Лесі Українки. Режисер і автор першого Українського автентичного мюзиклу для всієї родини. Багаторазовий рекордсмен України.

Артемій Сурін – відомий український мандрівник, засновник міжнародної спільноти One Life, яка налічує більше ніж 200 000 учасників. Сурін першим з українців здійснив навколосвітню подорож за канонами Британського Королівського географічного товариства, а саме за 280 днів відвідав усі 6 континентів, перетнув усі меридіани та часові пояси Землі, двічі екватор у протилежних напрямках, і жодного разу не скористався авіаперельотами. Сурін подолав понад 100 тисяч кілометрів по землі, річках, морях і океанах в безперервному шляху, не втрачаючи контакту з поверхнею Землі. Цією навколосвіткою, Сурін встановив 4 національних та два світових рекорди. також Артемій став першим українцем – членом почесного всесвітнього співтовариства мандрівників The Explorers Club від Yacht Club de Monaco, яке об’єднує видатних сучасних дослідників і мандрівників.

Церемонія нагородження номінантів розпочалась з привітального слова генерального директора Книги рекордів України Ганни Крисюк, яка хвилиною мовчання подякувала всім захисникам України і опісля запросила до вітального слова почесних гостей заходу, серед яких: Народний депутат України Павло Сушко; президент найвпливовішого украінського бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергія Гайдайчука; автор ідеї та засновник музею «Становлення української нації» Валерій Галана; представниця «Управління та промоції туризму КМДА» Олена Чернега, які разом із дирекцією Книги рекордів – Ігорем Підчібієм, Тетяною Демченко та представницями девелоперської компанії «Аlliance Group» – Ілоною Бовенс, Ярославою Бояркиною та Мазия Торотадзе привітали наших рекордсменів почесними відзнаками.


15.10.2019 1724
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

548
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3107
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21211
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2058
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1557 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2430

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

276

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

206

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

813

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2224
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

239
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

515
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1066
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

230
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

844
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

809
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

731
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8297
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти.  

365
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1039 5
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2236 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

937