Класичні поєднання в жіночому одязі для будь-якої фігури

Кожна дівчина хоча б раз у житті ставить собі, стоячи перед переповненим гардеробом, питання – що вдягнути? І справді - дивлячись на величезну кількість різноманітних речей важко уявити, як скласти образи правильно, красиво та стильно, а ще ж хочется купити сукню нову та, наприклад, жіночий костюм.

Виявляється, що багато дівчат спочатку припускаються типових помилок і підбирають у свій гардероб окремі речі, які сподобалися їм у магазині. Адже насправді головний одяг для жінок – той, який поєднується у різні комплекти один з одним. І складати потрібно повноцінні образи з тих речей, які сьогодні називають базовими в гардеробі.

На що звернути увагу?

Насамперед поговоримо про те, на які кольори слід звернути увагу дівчатам, щоб вони могли скласти базові образи для різних фігур. Адже сьогодні ми говоримо саме про той одяг, який відмінно виглядатиме не тільки на дівчині з типом фігури пісочний годинник, а й на володарці пишних стегон або грудей.

Стилісти пропонують складати базовий гардероб із наступних кольорів:

  • Білого;
  • Чорного;
  • Сірого;
  • Синього;
  • Бежевого (всі пастельні відтінки).

Щоправда, це радше загальні рекомендації, ніж інструкція, яку потрібно чітко виконувати. Не забувайте і про кольоротип. Не всім підходять білі кольори або сірі відтінки. Сміливо обирайте виходячи з даної палітри ті кольори, які стануть вашим чудовим доповненням та прикрасою. Кожен із запропонованих кольорів має широку палітру, а значить, знайти відповідний відтінок дівчині певного кольоротипу не складе особливих труднощів.

Базовий гардероб за типом фігури: особливості

Обираючи базовий гардероб, стилісти все одно рекомендують дівчатам звернути увагу на свої особливості та тип фігури. Адже всі класичні поєднання чудово виглядатимуть на будь-якому типі фігури тільки якщо знати декілька секретів.

Все, на що слід звернути увагу – фасони. Враховувати при складанні образів особливості своєї фігури та запам'ятайте основні правила для кожного з типів:

  • Прямокутник – таким дівчатам потрібно показувати стрункість ніг та візуально зробити лінію талії, акцентуючи на ній;
  • Трикутник – володаркам цього типу фігури обов'язково варто показати своє декольте та трохи додати об'єм знизу шляхом багатошаровості;
  • Пісочний годинник – з такою фігурою дівчатам краще відмовитись від об'ємних елементів та додаткових рюш та обов'язково додати до свого гардеробу більше приталених фасонів;
  • Груша – додати більше об'єму вгорі та візуально звузити нижню частину тіла, не акцентуючи на стегнах. Ідеальні речі – довгі кардигани та піджаки в комплекті із брюками-палаццо або спідницями-сонце;
  • Яблуко – ідеальні фасони для дівчат, у яких виражений животик – завищена талія та А-силует, а ось що стосується речей – краще тут візуально подовжити пропорції за рахунок жакета або піджака без гудзиків або напівпрозорих блуз з глибоким вирізом на грудях.

Не варто забувати і про те, що складати свій базовий гардероб дівчатам краще враховуючи свої особливості способу життя і стиль в одязі. Погодьтеся, мамі в декреті буде складно щодня носити класичні костюми з білою сорочкою та туфлями на підборах, а для щоденного походу в офіс та частих бізнес-зустріч, точно не знадобляться зручні костюми з худі та кросівками.

І обираючи речі для базового гардеробу, обов'язково звертайте увагу на якість одягу, склад тканини, посадку по фігурі. Пам'ятайте: правильно підібраний гардероб достеменно дозволить вам носити його кілька років поспіль, доповнюючи лише деякими трендовими акцентними речами кілька разів на сезон. Бажаємо успіхів!

Партнерський матеріал


07.04.2022 1078
Коментарі ()

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2847
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20988
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1934
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1317 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2338
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4012

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

644

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2111

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

791

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1384
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

86
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

442
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

978
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

94
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

721
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

717
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

662
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8156
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

736 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

854
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2134 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

798