Кандидат «ВОЛІ» на війта Чукалівки розповів про бачення розвитку села

 

/data/blog/120748/c46052d04be1c0a2d5bcf23987752d64.jpg

 

Молодий батько, спортсмен, успішний стоматолог Тарас Струк який вже має досвід депутата сільської ради балотується на голову села Чукалівка від партії «ВОЛЯ».

 

Тарас Струк мешкає у цьому селі, у свої 27 років працює зубним техніком в приватній фірмі та виховує маленького сина.

 

Завжди займав активну громадянську позицію та захоплювався спортом, заснував ГО ФК «Сокіл - Чукалівка» де є капітаном дорослого складу команди.

 

Зрозумів, щоб село почало розвиватись зміни потрібно починати себе, а не сидіти склавши руки, тому й вирішив йти в політику.

 

Про це, а також плани на майбутнє, та першочергові кроки для розвитку села спілкуємось з Тарасом Струком.

 

- Пане Тарасе, чому вирішили балотуватись на сільського голову в такому молодому віці?

До цього часу я ніколи не був в політиці, лише 2015 році пішов на вибори і став депутатом сільської ради. Але я завжди усвідомлював, що необхідно самому щось робити, а не лише нарікати на владу та мріяти про краще життя. Після трагічних обставин які стались в нашому селі - смерті сільського голови, я вже не можу стояти осторонь дивлячись як наше село стоїть на місці, не прогресує, не має ніякого розвитку. Неодноразово чув, як про наше село відгукуються не в хорошому світлі. Це зачіпає, адже я дуже люблю своє село, тут зростає мій маленький син, і я хочу щоб він та наші односельчани ним пишались.

- Ставши сільським головою, що змінюватиме в першу чергу, чи обрали для себе пріоритетні напрямки роботи?

Для того щоб вирішити всі проблеми, потрібно звернути увагу на потреби наших односельчан, які багато в чому залежать від вікової категорії. Наприклад, першочерговим завданням ставлю собі підтримку людей похилого віку та соціально незахищених. З ними потрібно спілкуватись, щоб вони приходили в сільську раду і там їм були б готові допомогти, щось порадити, наприклад, допомогти у заповненні декларації на субсидії, підказати куди звернутись за соціальною допомогою тощо.

Наступне - це покращити умови життя для дорослих людей середнього віку, ці люди працездатні та особливо зацікавлені в розвитку села. Для них, та й взагалі для всіх односельчан важливо розвивати інфраструктуру села, щоб вони могли отримувати якісні послуги. До прикладу, ФАП у нас знаходиться в аварійному стані, його потрібно реконструювати, щоб люди могли там отримувати якісну медичну допомогу, а не завжди їздили в місто. Також потрібно відновити рух мікроавтобусів, облаштувати зупинки, про це теж не треба забувати, адже це зробить життя комфортнішим.

- Як щодо дітей та молоді, чи працюватимете в цьому напрямку?

Обов’язково, питання школи і дитсадка є також проблемним для Чукалівки. Понад 25 років ми чекаємо на будівництво школи. Сьогодні, з розпочатого будівництва школи залишилися тільки руїни, по іншому це не назвеш, споруда в аварійному стані і питання ніяк не зрушиться з місця. На мою думку, це небезпечний об’єкт, який сьогодні недоречно добудовувати. Доцільніше збудувати нову школу, яку насправді потребує село і яку село зможе утримувати. Потрібен нам і садок – і з ясельною групою, і з групою для трохи старших діток. Батьки зараз змушені возити дітей або в Радчу або в Івано-Франківськ, а в початкову школу діти знову повертаються до нас в село. Це складно і для батьків, які постійно відвозять і забирають дітей, і для самих дітей. Тому потрібно докласти зусилля, щоб в Чукалівці з’явився дитячий садок та школа. Нам не потрібно опускати руки і чекати на те, що хтось прийде і побудує нам школу чи садок. Ні, нам потрібно іти у всі інстанції і стукати у всі двері.

Також є проблема організації дозвілля для дітей та молоді. Молоді нікуди діватися, а дітям ніде гратися. Все що ми маємо - маленький дитячий майданчик, який громада зробила власними руками. Молодь зараз проявляє активне бажання займатись спортом, і це дуже добре, бо спорт загартовує тіло і дух. Я власними силами намагаюсь його розвивати, зокрема підтримую футбольний клуб «Сокіл – Чукалівка». У нас є молоді хлопці, які цікавляться спортом, які хочуть грати у футбол, яким цікаві турніри, змагання а не тільки комп’ютери. Наша команда, а це всі хлопці з нашого села займає призові місця в районі, піднімає престиж нашого села. Треба дати можливість молоді розвивати свої вміння та реалізувати себе в спорті.

- Як відреагували Ваші односельчани дізнавшись що Ви йдете кандидатом на сільського голову?

У нас є різні люди які по-різному реагують. Хтось каже «він занадто молодий», хтось навпаки підтримує, каже що тепер потрібні молоді люди, і я намагаюсь всіх розуміти. Я переконаний, що нашу систему, нашу владу треба починати змінювати з самих низів – на рівні сіл. Якщо в нас в сільській раді сидітимуть заангажовані люди без прогресивних поглядів на майбутнє села, то розвиток стоятиме на місці. Тому до влади повинні приходити молоді люди з світлою головою , з світлими думками і добрими намірами, які мають європейське бачення майбутнього, знають проблеми села та як їх вирішити.

- Чому обрали саме політичну партію «ВОЛЯ» та з нею йдете на вибори?

У команді «ВОЛІ» багато таких ж як я – молодих, які ніколи не були в політиці, які хочуть жити краще, бути чесними перед собою та перед людьми. Серед партійців, активістів та прихильників «ВОЛІ» багато моїх однодумців, які готові мені допомогти, підтримати, ці люди справді хочуть змін і борються за них. Тут немає лідерів, вождів, всі рівні, спілкуються на рівні, розуміють один одного, адже мають спільну мету – жити в європейській Україні, в європейських умовах, де цінують доброту, чесність і справедливість, поважають один одного і де люди впевнені у завтрашньому дні. Вірю, що з такою командою, яка як і я, щиро хоче змінити систему, та з підтримкою односельців ми зможемо змінити Чукалівку на краще.


24.11.2016 909 0
Коментарі (0)

28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

463
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

868
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1886
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3398
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2322 5
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4539

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

699

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

605

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

584

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

608
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10240
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

1075
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5110
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

885
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2681
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

1093
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34324 1
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

591
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

520
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

580
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

920 2