Кандидат в Президенти Дерев’янко взяв участь в автопробігах на Луганщині та розповів, як вирішити ключові проблеми регіону

Кандидат в Президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко відвідав міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне Луганської області, де обговорив з місцевими мешканцями ключові проблеми регіону та запропонував план їх вирішення. 

Жителі Рубіжного розповіли, що хімічні підприємства в 50-60-ті роки минулого століття засаджували територію довкола міста деревами і там утворився чудовий ліс, інформує прес-служба нардепа.

Цю територію оформили на лісгосп, без погодження з громадами, і останні майже 10 років проводять там вирубку лісу.

«По оформленню цієї землі під лісгосп порушено кримінальне провадження, бо там документи підроблені, але справа стоїть на місці. Проводять рубку суцільну, просто всі дерева підряд рубають, бо вони вже старі. Але нічого не висаджують! Ділянки, вирубані ще 5-7 років тому нині поросли хащами, а не деревами. Лісничі кажуть, має бути природне відновлення лісу», - кажуть місцеві активісти.

Юрій Дерев’янко зауважив, що для того, щоб ліс відновився природно потрібно 60 років.

«Люди, які проживають довкола, просто не доживусь до цього часу. Тут територія екологічно обтяжена підприємствами, тому ліс повинні висаджувати. Важливо з’ясувати чи документація в порядку, чи не використовують службове становище для збагачення. Тут є дві проблеми - екологічна, бо ліс, який мав захищати мешканців від негативного впливу підприємств знищується, і підхід до лісового господарювання», - зазначив Юрій Дерев’янко.

Крім того підприємці Рубіжного розповіли Юрію Дерев’янку, як їх торгові точки на ринку за погодженням влади привласнюють місцеві багатії. Останнім дають в оренду землю, на якій підприємці за власний кошт облаштували торгові точки. Тим, хто бореться за свої права і майно нині погрожують. Дерев’янко висловив свою повагу людям, які не здаються та борються за свої права.

«Цей безпорядок щодо бажання місцевої влади віджати чиєсь майно і передати «своїм» є і в інших містах! Якщо ви власник майна - то ніхто не має права його вкрасти. Ви платите податки, даєте людям роботу. Треба зупинити правопорушення, юридичним шляхом заблокувати виділення землі місцевими олігархам, добитись вашого права оренди на землю під МАФами. Треба об’єднуватись всім підприємцям. Через півтора роки цих покидьків з місцевої влади ви зможете викинути і обрати адекватну владу, ви самі маєте ставати цією владою», - закликав політик.

Під час візиту на Луганщину Дерев’янко зазначив, що українські міста, такі як Лисичанськ, де знаходяться нафтопереробні заводи, мають величезний потенціал, але нині дуже відстають у своєму розвитку.

«Нафтопереробний завод просто стоїть, таке і в інших українських містах. А Порошенко з бандою завозять паливо сюди, замість того щоб розвивати промисловість і піднімати міста, давати людям робочі місця і гідний рівень життя. Те саме з заводом з виробництва скла, все стоїть замість того, щоб працювати на благо міста та країни», - обурився Дерев’янко.

Крім того Юрій Дерев’янко взяв участь у автопробігах за 10% розмитнення у Рубіжному, Лисичанську та Сєверодонецьку, де також поспілкувався з місцевими жителями про те, як змінювати систему та будувати сильну країну.

«Наше завдання - руйнування монополій на ЗМІ, на економіку, на формування влади. Для цього має бути незалежний від олігархів президент і якісно нова команда у Парламенті. Разом ми зможемо побудувати неоекономіку, цифрову державу, перейти до елементів прямої демократії, зупинити війну та повернути окуповані і анексовані території», - висловив він переконання.

Він закликав українців на виборах голосувати не як всі, не за так званих «прохідних», а за свої власні цінності, ідеї і переконання.

"Голосуйте за власні цінності, ідеї та переконання, а не за «прохідних». Прохідні не дадуть вам того, чого ви самі хочете - вони нав‘яжуть вам свою волю і свої ідеї", - підсумував політик.

(Р)


26.03.2019 534
Коментарі ()

09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

411
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

703
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

547
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5463
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1451
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1334

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

380

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1214

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1052

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

969
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

283
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10660
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

362
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

631
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5673
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1446
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

340
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

242
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

595 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1033
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

898