Кандидат в Президенти Дерев’янко взяв участь в автопробігах на Луганщині та розповів, як вирішити ключові проблеми регіону

Кандидат в Президенти України від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко відвідав міста Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне Луганської області, де обговорив з місцевими мешканцями ключові проблеми регіону та запропонував план їх вирішення. 

Жителі Рубіжного розповіли, що хімічні підприємства в 50-60-ті роки минулого століття засаджували територію довкола міста деревами і там утворився чудовий ліс, інформує прес-служба нардепа.

Цю територію оформили на лісгосп, без погодження з громадами, і останні майже 10 років проводять там вирубку лісу.

«По оформленню цієї землі під лісгосп порушено кримінальне провадження, бо там документи підроблені, але справа стоїть на місці. Проводять рубку суцільну, просто всі дерева підряд рубають, бо вони вже старі. Але нічого не висаджують! Ділянки, вирубані ще 5-7 років тому нині поросли хащами, а не деревами. Лісничі кажуть, має бути природне відновлення лісу», - кажуть місцеві активісти.

Юрій Дерев’янко зауважив, що для того, щоб ліс відновився природно потрібно 60 років.

«Люди, які проживають довкола, просто не доживусь до цього часу. Тут територія екологічно обтяжена підприємствами, тому ліс повинні висаджувати. Важливо з’ясувати чи документація в порядку, чи не використовують службове становище для збагачення. Тут є дві проблеми - екологічна, бо ліс, який мав захищати мешканців від негативного впливу підприємств знищується, і підхід до лісового господарювання», - зазначив Юрій Дерев’янко.

Крім того підприємці Рубіжного розповіли Юрію Дерев’янку, як їх торгові точки на ринку за погодженням влади привласнюють місцеві багатії. Останнім дають в оренду землю, на якій підприємці за власний кошт облаштували торгові точки. Тим, хто бореться за свої права і майно нині погрожують. Дерев’янко висловив свою повагу людям, які не здаються та борються за свої права.

«Цей безпорядок щодо бажання місцевої влади віджати чиєсь майно і передати «своїм» є і в інших містах! Якщо ви власник майна - то ніхто не має права його вкрасти. Ви платите податки, даєте людям роботу. Треба зупинити правопорушення, юридичним шляхом заблокувати виділення землі місцевими олігархам, добитись вашого права оренди на землю під МАФами. Треба об’єднуватись всім підприємцям. Через півтора роки цих покидьків з місцевої влади ви зможете викинути і обрати адекватну владу, ви самі маєте ставати цією владою», - закликав політик.

Під час візиту на Луганщину Дерев’янко зазначив, що українські міста, такі як Лисичанськ, де знаходяться нафтопереробні заводи, мають величезний потенціал, але нині дуже відстають у своєму розвитку.

«Нафтопереробний завод просто стоїть, таке і в інших українських містах. А Порошенко з бандою завозять паливо сюди, замість того щоб розвивати промисловість і піднімати міста, давати людям робочі місця і гідний рівень життя. Те саме з заводом з виробництва скла, все стоїть замість того, щоб працювати на благо міста та країни», - обурився Дерев’янко.

Крім того Юрій Дерев’янко взяв участь у автопробігах за 10% розмитнення у Рубіжному, Лисичанську та Сєверодонецьку, де також поспілкувався з місцевими жителями про те, як змінювати систему та будувати сильну країну.

«Наше завдання - руйнування монополій на ЗМІ, на економіку, на формування влади. Для цього має бути незалежний від олігархів президент і якісно нова команда у Парламенті. Разом ми зможемо побудувати неоекономіку, цифрову державу, перейти до елементів прямої демократії, зупинити війну та повернути окуповані і анексовані території», - висловив він переконання.

Він закликав українців на виборах голосувати не як всі, не за так званих «прохідних», а за свої власні цінності, ідеї і переконання.

"Голосуйте за власні цінності, ідеї та переконання, а не за «прохідних». Прохідні не дадуть вам того, чого ви самі хочете - вони нав‘яжуть вам свою волю і свої ідеї", - підсумував політик.

(Р)


26.03.2019 548
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1601
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3048
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1070
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1111
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1140 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3377 5

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

154

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1043

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

862

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

394
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

248
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2435
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1200
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1241
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

507
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15132
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7440
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

268
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

330
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

339
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

430
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

719