Заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, в.о. директора департаменту охорони здоров’я ОДА Володимир Дзьомбак, генеральний директор Прикарпатського клінічного онкологічного центру Івано-Франківської обласної ради Ігор Дмитренко зустрілися із представниками фармацевтичної компанії «Рош Україна».
Цим поділилися на Facebook-сторінці Івано-Франківської військової адміністрації, передає Фіртка.
"Розвиток системи охорони здоров'я – це один із пріоритетів обласної державної (військової) адміністрації. Навіть під час війни продовжується пошук нових можливостей задля забезпечення жителів області якісним та сучасним лікуванням.
Співпрацюючи з компаніями, які забезпечують заклади охорони здоров’я необхідними медичними препаратами, ми розбудовуємо потенціал медичних закладів області, впроваджуємо нові клінічні протоколи діагностики, лікування та реабілітації жителів Прикарпаття", - зазначила Людмила Сірко.
Під час зустрічі зауважувалося, що завдяки співпраці з компанією «Рош Україна» Івано-Франківська обласна клінічна лікарня бере участь у програмі «Об'єднані заради здоров'я». Це передбачає забезпечення препаратом виробництва компанії «Рош» для терапії пацієнтів з розсіяним склерозом, які проживають на Прикарпатті.
Зазначалося й про роботу «Центру розсіяного склерозу», який працює на базі неврологічного відділення обласної лікарні з 2007 року. Завдяки багаторічним зусиллям провідних неврологів України почала діяти перша державна національна програма з лікування розсіяного склерозу «Об'єднані заради здоров'я». Ця програма є ще одним кроком для розширення доступу пацієнтів до ефективної терапії та дозволить забезпечити ліками вдвічі більше пацієнтів з розсіяним склерозом, які проживають в області. До програми вже приєдналися лікарні у Львівській, Вінницькій, Хмельницькій, Рівненській області та в Києві.
Наголошувалося і про подальші плани щодо розширення дії програми та перспективи для пацієнтів з онкологічними захворюваннями. В обласному онкологічному центрі наразі лікуються пацієнти з різними видами раку, серед яких як місцеві жителі, так і переселенці.
"Ми постійно працюємо над тим, щоб розвивати можливості доступу до інноваційних методів лікування, зокрема жінок з раком молочної залози", - підкреслив Ігор Дмитренко.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Рада розширила список тих, хто підлягає мобілізації: прикарпатцям пояснили, що змінилося