Інноваційний простір, що формує освітні тренди: УКД з-поміж кращих приватних ЗВО

Про особливості розробки, систематичний моніторинг та оновлення цілей освітніх програм та прогнозованих результатів навчання, відображення ОП тенденцій розвитку відповідних спеціальностей та запитів ринку, врахування регіонального та галузевого контексту, імплементацію програм зовнішньої і внутрішньої академічної мобільності, матеріально-технічні ресурси університету - розповідає проєктна менеджерка кафедри управління та адміністрування, експерт НАЗЯВО Наталія Гавадзин.

Чому УКД кращий?

УКД – це екосистема, яка формує успішних та підприємливих особистостей крізь призму навчання впродовж життя. Усі програми, за якими здобувають освіту студенти, є унікальними, а їхні цілі відповідають місії і стратегії УКД та відображають цінності ЗВО, а саме: любов і взаємоповагу, свободу думки, відкритість і прозорість, відповідальність, інноваційність та креативність, активну громадянську позицію, сталий розвиток суспільства.

Під час розробки, постійного моніторингу та оновлення цілей освітніх програм та результатів навчання беруться до уваги пропозиції зацікавлених сторін: внутрішніх стейкхолдерів (науково-педагогічних працівників, здобувачів освіти, членів органів студентського самоврядування, керівництва УКД) та зовнішніх (фахівців-практиків, експертів галузі, представників академічної спільноти, випускників, потенційних роботодавців), а також – вимоги Стандартів вищої освіти й досвід вітчизняних та іноземних закладів освіти.

Цілі та програмні результати навчання за всіма освітніми програмами УКД відображають тенденції розвитку відповідних спеціальностей та запити ринку праці, враховують галузевий та регіональний контекст.

Освітні програми УКД забезпечують формування компетентностей, визначених відповідними Стандартами вищої освіти, та передбачають обов`язкову практичну підготовку і тренінг-курси, до проведення яких запрошуємо завперш фахівців-практиків. Кожен здобувач освіти у процесі навчання реалізовує право вільного вибору навчальних дисциплін, що уможливлює формування індивідуальної освітньої траєкторії та дозволяє розвивати не тільки HardSkills, але й SoftSkills.

В УКД імплементуються програми внутрішньої та зовнішньої академічної мобільності як для студентів, так і для науково-педагогічних працівників. Визнання результатів навчання, здобутих студентами в інших ЗВО та неформально, регульовано відповідними документами, і такий досвід практикується за всіма освітніми програмами та є доступним для кожного учасника освітнього процесу.

Серед форм і методів навчання науково-педагогічні працівники закладу використовують здебільшого класичні (із обов`язковою ілюстрацією навчального матеріалу), однак  пріоритетними є й інтерактиви (кейс-стаді, мозковий штурм, робота в командах та ін.), що відповідають вимогам студентоцентричного підходу та принципам академічної свободи. Усі учасники освітнього процесу УКД забезпечені корпоративними акаунтами із доменом ukd.edu.ua, що надає доступ до Системи дистанційної освіти – освітньої платформи з необхідною навчальною інформацією.

Семестровий контроль знань здобувачів освіти у формі екзамену/заліку проводиться через комп'ютерне тестування без змоги впливу викладача на підсумковий результат, що унеможливлює прояви порушень академічної доброчесності з боку науково-педагогічних працівників. УКД активно популяризує академічну доброчесність серед здобувачів освіти шляхом організації відповідних тренінгів для формування корпоративної культури.

В університеті ефективно функціонує Центр внутрішнього забезпечення якості вищої освіти, який очолює проректор із забезпечення якості вищої освіти та цифрової трансформації. Основний функціонал Центру охоплює моніторинг освітньої діяльності, організацію опитування усіх учасників освітнього процесу щодо питань якості освіти, формування аналітичних довідок для ефективного управління якістю освіти в УКД, контроль за дотриманням принципів академічної доброчесності. До роботи Центру активно залучені здобувачі освіти, члени органів студентського самоврядування, випускники, представники роботодавців.

Навчання в УКД синтезоване з дослідженнями та тісно пов`язане з процесами інтернаціоналізації, про що свідчить проєктна діяльність закладу. За всіма спеціальностями організовуються наукові конференції, симпозіуми, форуми, семінари, дискусії всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Команда УКД – це команда професіоналів, які постійно навчаються, розвиваються, удосконалюються (часто паралельно працюючи у предметній області). УКД сприяє професійному зростанню викладачів та стимулює викладацьку майстерність через матеріальне заохочення та нематеріальну мотивацію. Однак цей факт не обмежує залучення до аудиторних занять та освітнього процесу професіоналів-практиків, експертів галузі, представників роботодавців, що активно відображається на офіційному сайті закладу та на офіційній сторінці УКД та сторінках кафедр у соціальних мережах.

Матеріально-технічні ресурси університету забезпечують досягнення визначених цілей та програмних результатів навчання. Умови навчання та роботи в УКД є комфортними та безпечними. Усі навчальні аудиторії обладнані мультимедійним обладнанням та необхідним програмним забезпеченням, є спортивний майданчик просто неба, 4 конференц-зали, зони відпочинку, дві кав'ярні, їдальня, медпункт, бібліотека і, що найважливіше в умовах війни, облаштовані два бомбосховища. На території УКД є постійний доступ до безкоштовного Wi-Fi.

Освітню,  організаційну,  інформаційну,  консультативну та соціальну підтримку здобувачів вищої освіти здійснює деканат суспільних і прикладних наук, відділ соціально-виховної роботи, відділ маркетингу та зв`язків із громадськістю, навчально-методичний відділ, Центр кар`єри та інші структурні підрозділи УКД.

Університет Короля Данила – це інноваційний простір, що формує освітні тренди!

Реклама


08.01.2024 799
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

286
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

1745
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1026
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1407 7
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2710
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

2061

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

419

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

509

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1431

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1405
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

269
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18177
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1130
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3478
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

844
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10606
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6355
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

1004
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

277
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

501
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

3103
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

816