Ігор Корсун: "При Гупаленку потрапити в першу команду щастило лише одиницям"

 

/data/blog/67131/33ed64f865f9209fed7fe5016fe618cd.jpg 

 

Один з кращих молодих гравців Урагану поспілкувався з 1Football.info.

 

Ще зовсім недавно Ігор Корсун був одним з «необстріляних орлів», які з певним страхом в очах змінювали першоліговий Ураган-2 на екстра-ліговий Ураган (хоча варто зазначити, що в минулому сезоні Корсун їздив з головною командою на збори і навіть брав в участь в домашньому матчі з ЛТК). Але, як то кажуть, «очі бояться, а руки роблять», і плідна робота разом з талантом дала результат: за чотири місяці 21-річний гравець увійшов до когорти кращих в сьогоднішньому Урагані, записавши на свій рахунок вже сім м’ячів.

 

«Досвідчені гравці стали для нас старшими братами»

 

- Ігор, які перші враження справила на вас сьогоднішня Екстра-ліга?

 

- Враження були тільки позитивні. Хоча загалом рівень чемпіонату трохи ослаб в порівнянні з попереднім сезоном, але в той же час дуже багато молодих гравців отримали шанс проявити себе і прогресувати. І вже наприкінці року було видно явне покращення навіть у самих слабших команд. Ну а особисто для мене Екстра-ліга - це досягнення, а також честь захищати кольори Урагану на найвищому рівні.

 

- Якщо говорити суто про ігрові аспекти, з чим зустрілися в Екстра-лізі, чого ніколи не бачили в першій лізі?

 

- Загалом відмінності колосальні. В першу чергу, на майданчику вищої ліги треба швидше думати і скоріше приймати рішення. І якщо брати будь-який компонент гри, то рівень в першій лізі набагато слабший за екстра-ліговий.

 

- В Урагані-2 ви грали під керівництвом нинішнього керманича Урагану Івана Скіцко. Коли почали працювати з ним в Екстра-лізі, Іван Васильович сильно змінив свої методи роботи та робочий процес загалом?

 

- Зараз ми більш детально готуємося окремо до кожного матчу, ретельно розбираючи дії суперників, серйозніше налаштовуємося. Також на роботу тренера вплинула його поїздка до Барселони. Після того він не раз ставив у приклад гру іспанців, намагаючись привити нам більш швидкісний стиль гри.

 

- Вважаючи, що зараз ви граєте в елітному дивізіоні зі своїми бувшими партнерами по Урагану-2 та тренером, повноцінний дебют на вищому рівні видався не важким?

 

- Так, особисто мені не було важко. Я не звертав уваги на цей нюанс, адже перш за все для мене виступи в Екстра-лізі - це велика честь. Хоча в цьому плані варто подякувати нашим досвідченим гравцям, які завжди підтримають і допомагають. Можна сказати, зараз вони як старші брати для нас.

 

- Сьогодні ви - один з кращих бомбардирів Урагану, записавши в свій актив вже сім м’ячів. Для гравця захисного плану це має особливе значення?

 

- Я завжди ставив перед собою ціль побільше забивати. Але головне, щоб голи приносили команді перемогу.

 

- На вас тиснув той факт, коли Ураган довго не міг виграти вдома при гарній грі в гостях?

 

- Ні, в плані психології все було нормально. Але кожен сам розумів: треба вигравати на своєму майданчику, адже в Івано-Франківську на наші матчі ходить багато вболівальників, які очікують лише перемог. Тому і старалися перервати невдалу домашню серію.

 

- Який матч з першої частини Екстра-ліги запам’ятався більше всього?

 

- Думаю, це гостьовий поєдинок з львівською Енергією, коли ми зіграли дуже цікавий матч і, незважаючи на два швидкі пропущені м’ячі, зуміли відігратися. Але в результаті не вистачило досвіду і майстерності, щоб здобути перемогу у Львові.

 

«Сергій Гупаленко брав мене на збір, але в результаті все обмежилось одним матчем з ЛТК»

 

- Оглядаючись на результати першої частини, можна сказати, що зараз вдається реалізовувати все задумане на початку?

 

- Можливо, але загалом бачимо, що нам ще працювати, працювати і працювати.

 

- Будучи одним з найстарших гравців нинішнього покоління, у вас був шанс раніше заграти в Екстра-лізі, ще при Сергію Гупаленку?

 

- Так, шанс був. Гупаленко в минулому сезоні брав мене з першою командою на збори, і я навіть вийшов на паркет в грі першого туру з ЛТК. Але тим і обмежилось, а згодом мене повернули до Урагану-2. Можливо, я десь недопрацював, а може і не пощастило в окремих моментах...

 

- При Гупаленку молодь тільки мріяла про потрапляння до першої команди?

 

- Так, щастило лише одиницям. Але все справедливо: якби збереглася команда зразка минулого сезону, то з Урагану-2 на підвищення може б пішли один-два гравці.

 

- Головний постулат нинішнього сезону - пройде час, всі підтягнуться, і Екстра-ліга рано чи пізно повернеться на високий рівень. В контексті цього ви відчуваєте небачений раніше розвиток?

 

- Так, прогрес помітний. Навіть в порівнянні з початком сезону ми і багато наших суперників зараз виглядаємо набагато краще. І сьогодні тому ж Локомотиву грати на виїзді буде набагато важче, аніж у вересні.


13.01.2015 850 0
Коментарі (0)

19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1035
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2105
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

1970
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

1921
14.08.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про популярні, та найважливіше — безпечні, місця для купання та основні правила поведінки на воді.  

5924
30.07.2024
Вікторія Матіїв

Про значення шлюбу, кризові періоди у стосунках та церковне розлучення, журналістка Фіртки розпитала в отця Миколая Микосовського, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

8606 1

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1140

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

1871

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2630

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

2571
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

323
20.09.2024

У серпні приріст споживчих цін до попереднього місяця на 0,2–1,2% зафіксували у всіх регіонах України.  

764
16.09.2024

Хоча вживання гострої їжі може допомогти зміцнити імунну систему, не варто на неї налягати, якщо маєте проблеми зі шлунком.  

843
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

14835
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2490
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

790
14.09.2024

Про значення свята журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

2730
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26231 1
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

352
21.09.2024

"За" звернення проголосували 56 депутатів, один — утримався, семеро — не голосували.  

798
19.09.2024

Верховна Рада 19 вересня ухвалила постанову про перейменування понад 300 населених пунктів та районів.  

877
16.09.2024

Більшість опитаних (від майже 40% до 50%) має нейтральну оцінку схвалення діяльності місцевої влади.  

1105