ІФНМУ налагоджує співпрацю з Інститутом вертебрології та реабілітації (фото)

 

 

Днями в Івано-Франківську відкрився реабілітаційний центр David Інституту вертебрології та реабілітації, який є вже п’ятим таким закладом в Україні.

 

В рамках запуску нової спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» Івано-Франківський національний медичний університет налагоджує співпрацю з цією мережею медичних центрів, інформує прес-служба ІФНМУ.

 

Івано-франківський центр обладнаний афінськими тренажерами «Давид», які перевірені роками і працюють у Києві та Львові. В Інституті вертебрології та реабілітації дотримуються принципу комплексного лікування. Спочатку фахівці центру різними безопераційними методиками знімають загострення у пацієнтів. Після зняття загострення людину скеровують до реабілітаційного центру "David". Реабілітологи перебувають у постійному контакті з лікарем, який веде конкретного пацієнта.

 

«Наша головна ідея полягає в тому, що треба зміцнювати м’язи, які підтримують хребет, — говорить директор мережі медичних центрів «Інститут вертобрології та реабілітації» Тетяна Бабич. — Здорова людина може зміцнювати м’язи де завгодно і як завгодно. А якщо вже людина має певні проблеми, то ми можемо робити це безпечно. Маємо масу різних інструментів, щоб працювати над м’язами безпечно».

 

«Хребет — це основа здоров’я людини, і підтримання його в нормальному стані — це головне завдання людини, яка планує дбати про своє здоров’я, — говорить голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен, який тривалий час користується послугами Інституту вертебрології та реабілітації. — Ми можемо лікувати спину, коригувати хребці, але потрібно ще працювати з м’язами, які підтримують наш хребет. І тому дуже важливими є вправи для м’язів, які потребують зміцнення. Ось ці тренажери якраз і слугують для роботи над групами м’язів, які потребують додаткового розвитку. Зі свого досвіду скажу, що вже після 10-12 сеансу роботи на цих тренажерах я відчув, що в мене зникло відчуття, коли після фізичного навантаження в спині щось болить чи «тягне». М’язи прийшли в нормальний тонус».

 

«Сьогодні в нашому університеті відкривається нова спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія», — розповідає перший проректор ІФНМУ, професор Ганна Ерстенюк. — Дуже важливо, щоб наші студенти, майбутні реабілітологи мали змогу бувати і навчатися в івано-франківському центрі реабілітації, або ж у Києві, бачити нові методики і рухатися вперед. Сподіваємося, в майбутньому фахівці центру долучатимуться до викладання в університеті, що дозволить зробити навчальний процес ще ефективнішим».

 

 

 

 


20.06.2017 1307 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

846
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1559 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2331
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2168 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7507
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15224 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

272

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1002

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1071

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1858
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

254
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

630
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

876
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3109
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

890
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1928
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

972
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35121 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

220
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

455
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

598
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

924