
Фільтри Google — це методи боротьби пошукового гіганта з недобросовісними, на його думку, сайтами. Проте під їх дію з легкістю можна потрапити через брак знань. Тому варто замовити SEO просування сайту в професіональній веб-студії, де знають, як запобігти санкціям фільтрів.
Фільтри від Гугла: як Панда з Пінгвіном у Пісочниці бавилися
В команді Google ніколи не було проблем з наявністю дотепних та винахідливих людей. Взагалі, здається, співробітники пошукового гіганта все роблять з посмішкою та в доброму гуморі. Навіть, коли розробляють та впроваджують спеціальні фільтри, які спроможні накладати обмеження на весь сайт або окремі його сторінки. Фільтри відрізняються своєю специфікою, однак назви в кожного карального алгоритму цілком миролюбні та, на перший погляд, доброзичливі. Однак не радимо потрапляти під їх дію, бо звільнитися самостійно, без професійної допомоги, вкрай важко.
Молодим всюди в нас дорога! Це про все що завгодно, тільки не про новостворені сайти
Принаймні так вважає Гугл. Тому новим ресурсам за логікою пошукового гіганта немає місця в видачі. Фільтр називається Пісочницею, а методи, що він використовує, схожі зі знайомою старшому поколінню ще з радянських часів армійською дідівщиною. Гугл переконаний, що його довіру треба заслужити. Тому на початках новоствореним сайтам зовсім непереливки, а вибитися наверх можна тільки з часом.
Однак є можливість перехитрити Google, щоб не потрапити під дію Пісочниці — під час створення ресурсу треба купити домен, який вже існує. Головне, щоби на його репутації не було жодних плям, а історія була такою ж чистою, немов кришталева вода у розташованому високо в горах озері. Оптимальний варіант залюбки підберуть спеціалісти професійної веб-студії з розробки та просування сайтів.
Панда — суворий наглядач за якістю контенту
Кожен власник успішного сайту знає, що його сторінки мають наповнюватися текстовим матеріалом, який:
- Написаний якісно та на належному експертному рівні.
- Корисний для відвідувачів.
- Не позичений у конкурентів, а дійсно унікальний, що насправді легко перевірити.
Панда страшенно не любить тих, хто не дуже переймається якістю текстів, або просто копіює їх з інших ресурсів. Також пошукові роботи не в захваті від надміру високої кількості ключових слів, або їх невмілого використання. Ключі мають природним чином ставати частиною речень, а не дратувати своєю недолугою присутністю. А ще Панда лютує від погано структурованих текстів — без заголовків, абзаців, наявності нумерованих чи маркованих списків.
Майже як еліксир молодості, от тільки призначений для шанувальників клоакінгу та інших методик чорного просування
Деякі дами солідного віку були б у захваті, якщо б їх одним махом зробили на 30 років молодшими. Гугл придумав щось подібне, а саме фільтр Мінус 30. Тільки забирає він не вік, а знижує позиції сайту в ранжуванні аж на 30 позицій. От гумористи! Хоча тим, хто потрапив під таку роздачу зовсім не до сміху. Щоправда, переважно подібні санкції застосовуються проти тих, хто не проти порушити правила та займається чорним просуванням. Так що прихильникам клоакінгу, дорвею та іншим неправомірним методам належить стерегтися — Гугл жорстко карає таких, з його точки зору, лиходіїв.
Пінгвін — борець за чесно набуті посилання
Зростання кількості посилань на свій ресурс значно покращує його авторитет. От тільки за думкою Гугла такий процес має відбуватися еволюційно, а лінки розміщуватися на тих ресурсах, які заслуговують довіри. Ось чому просування за допомогою закупівлі посилань краще доручити професіоналам. Інакше можна натрапити на гнів Пінгвіна.
За корисність контенту дбає Колібрі — ще один фільтр Гугла
Пошукова система дбає, щоби користувач отримував інформацію, яка максимально відповідає за змістом його запиту. Тому фільтр Колібрі, якого назвали на честь маленького птаха, перевіряє корисність розміщеного на сторінках контенту. Якщо текст не релевантний запиту, то Колібрі вважає, що власник сайту займається штучним просуванням, та карає такого оптимізатора.
Партнерський матеріал