Як вибрати ідеальне односпальне або півтораспальне ліжко: поради від Woodman.ua

Вибір правильного ліжка – це важлива частина створення комфорту у вашому домі. Односпальні та півтораспальні ліжка є популярним вибором для різних кімнат: від дитячих до гостьових. Кожен із цих моделей має свої особливості, характеристики та переваги, завдяки чому вони пристосовуються під різні інтер'єри. З WoodMan.ua ми розглянемо основні аспекти вибору розміру ліжка у спальню та корисні лайфхаки стосовно пошуку якісних меблів з масиву дерева.

Розмір односпального ліжка: стандарт і оптимальні рішення

Односпальне ліжко має стандартні розміри:

-        Ширина: 80-100 см

-        Довжина: 190-200 см

Вони чудово підходять для однієї людини. До того ж, економлять простір, залишаючи більше місця для інших меблів або декору в кімнаті. Це ідеальний вибір для дитячих, гостьових або підліткових кімнат. Стандартні одинарні ліжка підходять для невеликих просторів і забезпечують якраз ту достатню і мінімальну зручність для користувача за відповідну вартість.

Переваги:

  • Компактність (дозволяють оптимально і доволі ефективно використовувати простір).
  • Підходять для невеликих кімнат або дитячих.
  • Зручні для переміщення завдяки невеликим розмірам.

Ліжко COUNTRY з захисною планкою 90х200 см

  • Матеріал: масив деревини бука.
  • Дизайн: стильний і простий, хороша опція в дитячу.
  • Особливості: захисна планка для безпеки дітей, надійна конструкція для тривалого використання.

Півтораспальне ліжко: найкраще рішення для тих, хто цінує простір

Часто буває, що розміри 2-спального ліжка є завеликими, не вміщаються у приміщення і псують загальну композицію. Тому півтораспальне – чудовий компроміс між одинарним і двоспальним місцем для сну. Розміри ліжка півторачки зазвичай становлять:

-        Ширина: 120-140 см

-        Довжина: 190-200 см

Вони надають більше місця для однієї людини – і, відповідно, більше якісного і комфортного відпочинку. Крім того, їх часто використовують для двох людей, якщо їхня тілобудова і місткість кімнати дозволяє. Півтораспальні ліжка (що відмінно вписуються в середні за розміром кімнати) підходять також і для тих, хто любить розкинутись на весь матрац, але при цьому спальня не помістить габарити більшого ліжка.

Переваги:

  • Додатковий простір для затишного сну.
  • Ідеальні для людей, які люблять вільний відпочинок, чи навпаки бажають спати разом.
  • Зручний варіант для кімнат середнього розміру, не займають стільки місця, як двоспальні ліжка.

Двоспальне ліжко з масиву дерева CONE

  • Матеріал: масив деревини бука.
  • Дизайн: лаконічний і сучасний, вписується у будь-який інтер’єр.
  • Особливості: легко інтегрується з іншими меблями та аксесуарами; довговічність і стійкість до зносу.

Дизайн спальні: розміри ліжка і як підібрати додаткові меблі

Окрім розмірів ліжка стандарт, важливим аспектом є і правильний вибір додаткових меблів для вашої спальні, адже її потрібно доповнити й іншими елементами. Компактне спальне місце повинно добре поєднуватися з тумбою, шафою або комодом. Інтернет-магазин WoodMan давно полегшив ваш вибір: на сайті доступні до замовлення готові спальні комплекти, що складаються з ліжка і тумбочки під стиль. Але якщо ж ви вирішили обирати різний дизайн, зверніть увагу на розмір тумбочки біля ліжка, яка буде його доповнювати, а не перенавантажувати. Вона має бути такої висоти, щоб ви безперешкодно дотягувались до речей на її поверхні, лежачи на матраці. Також варто залишати достатньо місця для легкого пересування між меблями.

Комплект меблів DROP HARD, ліжко + 2 приліжкові тумби

  • Матеріал: масив деревини бука.
  • Дизайн: сучасний, мінімалістичний модерн.
  • Особливості: в комплект входить ліжко та дві приліжкові тумбочки; міцна конструкція забезпечить тривале використання.  

Обирайте дерев'яні односпальні та півтораспальні ліжка Вудман

Український виробник дерев’яних меблів Woodman.ua пропонує широкий асортимент односпальних та півтораспальних ліжок із натурального дерева, що поєднують якість, стиль та функціональність. Чому дерев'яні ліжка від Woodman – це найкращий вибір? По-перше, вони виготовлені з високоякісного сертифікованого дерева, що є екологічно чистим і довговічним. По-друге, завдяки натуральності вони гармонійно виглядають у будь-якому інтер'єрі. По-третє, ліжка Вудман мають ортопедичні основи, що сприяють здоровому сну і гарній поставі. І врешті-решт, компанія пропонує безкоштовну доставку по Івано-Франківську та області а також по всій Україні, тож не зволікайте і обирайте омріяні меблі на WoodMan.ua!

Реклама


01.10.2024 165
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

727 1
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

1189
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5732 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

2002
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1928
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

3087

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

598

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1794

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2534

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3270
11.10.2024

Загалом господарства Прикарпаття зібрали понад 65 тисяч тонн зернових і зернобобових культур з площі 109 тисяч га.  

268
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

401
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

955
10.10.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

33776
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

716
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

856
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16350
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

546
11.10.2024

Верховна Рада 10 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про збільшення податків.  

507
09.10.2024

Верховна Рада 9 жовтня ухвалила у другому читанні законопроєкт про заборону мобілізації обмежено придатних віком до 25 років.  

322
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1321