Як вибрати двоспальне ліжко: 8 корисних порад

Складно уявити спальню будь-якої пари без двоспального ліжка. Відпочинок, сон та теплі обійми: все це відбувається на цьому місці. Важливо бути копітким, підбираючи такий важливий для якості життя атрибут. Тож розберемось, як правильно вибрати двоспальне ліжко.

Які бувають двоспальні ліжка

Двоспальні ліжка, по-перше, відрізняються своєю формою. Окрім стандартних прямокутних, ринок пропонує також квадратні та круглі варіанти. По-друге, в них різниться конструкція: стандартне на ніжках, корпусне з нішами, подіумне та ліжко-горище. При виборі форми та конструкції спального атрибута слід відштовхуватись від своїх потреб та загального інтер’єру кімнати.

Поради щодо вибору двоспального ліжка

Комплексний підхід до вибору двоспального ліжка — ваш гарант вдалої покупки. Нижче представлені 8 порад, які допоможуть вам зупинитися на варіанті, що буде відповідати вашим бажанням.

  1. Враховуйте габарити. Параметри кімнати та зріст вищого партнера — ваші головні орієнтири при виборі розміру ліжка. Зупиніть свій вибір на матраці, що за своєю довжиною буде мати запас від 10 см до параметрів вищої людини. Стандарт українських виробників це 160 на 190 см, а для просторих спалень можна вибрати кінг сайз.
  2. Не нехтуйте матрацом. Його жорсткість має бути відповідною до потреб та особливостей здоров’я. Зазвичай середній її показник буде оптимальним. Оббивка матраца забезпечить зносостійкість. А в якості матеріалу може бути жакардова тканина або щільна бязь — вони найбільш практичні. Пружинну систему краще обирайте незалежну (вона підлаштовується під особливості тіла сплячого) або безпружинний варіант для тих, кому принципова рівність поверхні.

До речі, матрац краще обирати у фізичному магазині: тоді у вас буде можливість оцінити його жорсткість на дотик. Тож пропонуємо переглянути адреси салонів «ДУБОК» https://www.dybok.com.ua/ua/salons та відвідати один із них у вашому місці.

  1. Зважайте на каркас. Якісний матеріал та складання — так звучить формула надійного каркаса ліжка. Основа із натурального дерева, що зібрана за правилами ергономіки буде чудовим вибором.
  2. Визначтесь, чи необхідна спинка. Подумайте, де буде стояти ліжко у кімнаті. Тоді відповідь на питання про потрібність спинки прийде сама собою. У випадку розташування біля стіни в голові ліжка немає жодної потреби, в інших же випадках без неї не обійтись.
  3. Зверніть увагу на функціональність. Такі системи для зберігання, як ящики та бокси часто вбудовані у ліжко. Обирайте варіант, де вони наявні: це додаткове місце для розміщення постільної білизни або будь-яких ваших речей.
  4. Зверніть увагу на висоту опор. Від цього залежить доступність простору під ліжком для прибирання. Високі опори виграють в цьому питанні.
  5. Спирайтесь на індивідуальні звички. Кожна деталь важлива: на м’яку спинку можна спертися за переглядом фільму або читаючи книжку перед сном. А при виборі розміру матраца важливо враховувати вподобання щодо позицій під час сну обох партнерів. Адже, наприклад, для любителів розтягнутися на ліжку, лежачи на спині чи животі, треба більше місця.
  6. Враховуйте інтер’єр. Спирайтесь на загальну колірну гамму та стиль оформлення вашої спальні, аби влучно доповнити його вибраним ліжком.

Щоб точно не прогадати з вибором, придбайте спальне ліжко від передових українських виробників на інтернет-майданчику або в магазині вашого міста «ДУБОК». Екологічність матеріалів, практичність конструкцій та приємна цінова політика — все це гарантує компанія своїм клієнтам. А до того ж у них присутня доставка по Києву та іншим регіонам України. Якщо ідеальне ліжко, то тільки куплене в «ДУБОК»!

Реклама


29.01.2024 472
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

748
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

386
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14127 14
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1620
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

906
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6235

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

675

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1501

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1308

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1193
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

553
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

691
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1615
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

632
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

922
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5962
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13799
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

295
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

589
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

522
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

836 2