Як страхування допомагає захистити здоров’я

Сьогодні більшість українців намагається вирішити питання якісного медичного обслуговування. Зараз багато лікарів змінили місце роботи, пересічні громадяни також переїхали в інше місце проживання. Деякі клініки тимчасово закрилися, тоді як інші перевантажені і не справляються з потоком пацієнтів. А якщо до цього додати фінансові проблеми, які спіткали багатьох людей, то стає зрозумілим, що треба шукати варіант оптимального захисту власного здоров’я. Більшість з названих проблем можна вирішити за допомогою медичного страхування.

Сучасні пропозиції страхових компаній стосовно програм страхування здоров’я

У нашій країні кожен громадянин може оформити страхування життя та здоров'я. Обравши одну або кілька програм страхового захисту від нещасного випадку, накопичувального страхування, програму ДМС або іншу, людина буде відчувати себе більш впевнено.

Провідні страхові компанії прагнуть запропонувати своїм клієнтам найкращі варіанти щодо співвідношення «ціна-якість послуг». Приміром, СК «УНІКА» пропонує такі програми для захисту здоров’я:

  • добровільне медичне страхування. Суть цієї програми в тому, що застрахована особа отримує медичні послуги в партнерських клініках. За це платить страхова компанія;
  • захист від нещасних випадків. За цією програмою людина може отримати компенсацію у межах страхової суми, якщо вона отримає травму на підприємстві, вдома або під час відпочинку. Страховий захист діє цілодобово;
  • виплата за діагнозом (https://uniqa.ua/private/life/vyplata_za_diagnozom/). Відповідно до умов такого договору застрахована особа отримує компенсації у розмірі від 5 до 100 тис. грн на відновлення свого здоров’я. Виплати здійснюються у разі постановки складного діагнозу.

Щоб відчувати себе захищеним, варто обрати надійну страхову компанію. Прикладом такої організації, яка ні на день з початку повномасштабного вторгнення в Україну не припиняла свою роботу, є СК «УНІКА». В цій компанії налагоджено дуже високий рівень сервісу. Вона пропонує доступні страхові програми, має укладені договори з партнерськими організаціями. Система роботи в цій організації спрямована на те, щоб клієнт міг вчасно отримати фінансову допомогу у будь-якій непередбачуваній ситуації.

Як працює система добровільного медичного страхування

Однією з найпопулярніших програм для захисту здоров’я є добровільне медичне страхування. Система працює так, що застрахована особа оплачує страховий внесок, а страхова компанія бере на себе зобов’язання щодо організації медичної допомоги для своїх клієнтів. При цьому пацієнту цілодобово допоможуть співробітники Служби медичного Асистансу, які можуть:

  • записати на консультацію до терапевта, профільних спеціалістів;
  • організувати лікування в стаціонарі;
  • викликати бригаду швидкої для надання екстреної медичної допомоги.

Застрахована особа також може безоплатно отримати медикаменти у межах максимальної страхової суми, зазначеної в договорі.

Таким чином, пацієнту не потрібно самому займатися організаційними питаннями, шукати клініку, яка готова прийняти на лікування. Дуже великою перевагою є те, що людина фактично сплачує щоденно невелику суму, яку можна порівняти з вартістю чашки кави, проте вона отримує медичну допомогу на суму до 175 тис. грн на рік.

Партнерський матеріал


04.04.2023 551
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2121
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19054
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1697
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1182
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2235
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3815

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1942

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

657

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1277

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1434
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

345
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

860
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24369
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

591
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

589
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

725
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1618
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7992
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

396
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

748
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2011 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

711