Як побороти надмірне потовиділення? Ботокс проти гіпергідрозу

У сезон літньої спеки проблема надмірного потовиділення набуває все більшої популярності. У хід йдуть всі можливі допоміжні засоби: антиперспіранти, дезодоранти, спеціальні креми і тому подібні винаходи ринку косметики. Проте, на жаль, навіть косметика в більшості випадків безсила перед гіпергідрозом.

Що таке гіпергідроз?

Гіпергідроз – це патологічно підвищене потовиділення. Всі ми знаємо, що людям властиво пітніти у різних ситуаціях: у спекотну погоду, після фізичних навантажень, і навіть під час стресових ситуацій. І це є нормальним фізіологічним пристосування нашого організму до зміни температури як зовні, так і всередині нашого тіла. Проте, існують ситуації, коли потовиділення стає надто інтенсивним без вагомих причин. Медики називають таке явище Гіпергідрозом.

Причини гіпергідрозу

За статистичними даними, більше 30% людей мають скарги на надмірне потовиділення. Причин цього стану є безліч. Найбільш поширеними причинами гіпергідрозу є:

  • Порушення функціонування ендокринних залоз і різноманітні ендокринні патології, такі як гіпертиреоз, цукровий діабет, феохромоцитома, дифузний токсичний зоб.
  • Порушення роботи нервової системи: паркінсонізм, вегето-судинна дистонія, постінсультний період.
  • Інфекційні захворювання: сепсис, малярія, глистні інвазії, СНІД.
  • Спадковий фактор.
  • Порушення діяльності серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця.
  • Полікистоз яєчників і гіперандрогенемія у жінок.
  • Схильність до вживання алкоголю.

Також хочемо зауважити, що такі досить банальні фактори як носіння неякісного синтетичного одягу і взуття, надмірне вживання білкової їжі, неправильний режим вживання рідини також мають вагомий вплив на посилення потовиділення.

Наслідки гіпергідрозу

Окрім неприємного запаху та неестетичного вигляду, гіпергідроз несе за собою ряд більш серйозних та неприємних проблем. Варто знати, що постійне тепло і волога – це оптимальні умови розвитку патогенних мікроорганізмів, тому надмірне потовиділення завжди супроводжується розвитком мікробного та грибкового уражень шкіри.

Також наслідками гіпергідрозу є виникнення фурункулів, карбункулів і тому подібних утворень придатків шкіри. Дуже поширеним ускладненням гіпергідрозу є гідроаденіт – гнійне запалення потових залоз.

Як побороти надмірне потовиділення?

Коли ви розумієте, що навіть найсильніші дезодоранти не допомагають від сильного потовиділення, тоді варто звернутися до лікаря. В першу чергу варто визначити причину гіпергідрозу і направити курс лікування на етіологічний чинник.

В більшості випадків гіпергідроз обумовлений спадковим фактором. Як діяти в даній ситуації? Лікарі МЦ «Оксфорд Медікал Івано-Франківськ» знайшли адекватне та ефективне вирішення проблеми – ботулінотерапія! Ін’єкції ботоксу в ділянки з найбільш вираженою пітливістю блокують дію потових залоз і надалі дозволяють забути про таку проблему як гіпергідроз. Ефект даної процедури триває до 1 року. Перед процедурою і після варто провести йод-крохмальний тест для оцінки зони пітливості до і після лікування.

До літа залишилось зовсім мало часу! Не зволікайте, запишіться на БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ  до лікаря естетичної медицини!

(Р)

Запис за тел.: (067) 3 777 299, (050) 3 777 299

Медичний центр Оксфорд Медікал

вул. Василіянок 1, вул. Незалежності 93А


23.05.2018 2542
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

326
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1395
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2543 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3632
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2971
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2146

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

615

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

466

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1635

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1799
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

286
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

503
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

802
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4986
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

358
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

879
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10126
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

510
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

263
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

373
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

400
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

721