Як підтримувати чистоту туалету?

У суспільстві вирує думка, що чистота унітазу - це обличчя господині та господаря будинку.

Адже, коли Ви приходите у гості до когось і заходячи припудрити носик Вас вражає разючий аромат у туалеті, то, більш за все, що загальне враження буде абсолютно та безповоротно зіпсовано.

Саме тому, завжди потрібно мати сос-засоби, що допомагають боротися із забрудненнями та, головне, ароматом у ванній кімнаті. Такі продукти можна легко знайти на полицях магазину чи в інтернеті з посиланням https://www.watsons.ua/ru/287/brand/domestos.


Основні види забруднення унітазів

  1. Вапняний наліт проявляється на поверхні унітазу, у випадку відкладання магнієвих та кальцієвих солей, що є у складі водопровідної системи та залежить напряму від рівня жорсткості води.
  2. Жовтий наліт та іржа з’являються у випадках застою рідини в унітазі, а саме через неправильну роботу зливної системи бачка.
  3. Забруднення біологічного характеру, що залишаються на поверхні унітазу через не систематичне та несвоєчасне використання сантехніки.
  4. Причиною неприємного запаху є бактерії та грибок.

Правила чищення унітазу

Для початку, необхідно захистити власну шкіру від контакту з агресивними хімічними речовинами, що є у складі засобів для миття унітазу та надягнути довгі гумові рукавички. Якщо у Вас є проблеми із дихальними шляхами та легенями, чи підвищена їх чутливість, рекомендуємо оснаститися маскою чи респіратором для додаткового захисту. Після чого можна починати чистити сам унітаз. 

Необхідно нанести обраний засіб для чищення унітазу нанести на стінки та залишити на деякий, після чого обробити поверхню губкою та змити воду. У разі необхідності повторити дану процесу декілька разів. 

Також, не менш важливим є чистота йоржика, адже часто він є джерелом неприємного запаху у туалеті. Його потрібно замочити у воді та позбавити усіх біологічних залишків.


Профілактичні засоби

Справжня господиня не дасть статися катастрофі у туалеті, тому необхідно дотримуватися профілактичних засобів, які забезпечують довготривалість чистоти, а саме:

  1. Правильна робота сантехніки та недопускання протікань.
  2. Встановлення соляних фільтрів на воду та зменшення рівня її жорсткості.
  3. Використання додаткові методи очищення поверхні унітазу, таких як стікери та блоки.
  4. Систематичне використання йоржику.

Неприємний запах

Виникнення неприємного запаху у туалеті несе за собою багато труднощів та дискомфортів, тому необхідно своєчасно зрозуміти причину його виникнення та усунути її. При дотриманні профілактичних заходів, таких як дотримання основ гігієни та слідкуванням за справністю сантехніки, то причиною такого аромату може бути засміченість каналізації. У такому випадку потрібно викликати сантехніка, який точно визначить причину та усуне дискомфорт.


Наліт

При виявлені утворення нальоту вапна на стінках унітазу рекомендовано використати спеціальні магніти, що пом’якшуються воду. Якщо наліт має жовте забарвлення, то це, більш за все, біологічні відкладення, а саме відкладення сечового каменю, що виникає через несистематичне дотримання норм гігієни та потребують негайного прибирання з використанням засобів для чищення унітазу.

Партнерський матеріал


23.02.2021 1249
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1379 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1700 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2494
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2322 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7560
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15280 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

335

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1053

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1121

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1912
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

295
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

672
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

913
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3137
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

940
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1968
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1019
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35170 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

288
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

498
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

643
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

960