Як підтримувати чистоту туалету?

У суспільстві вирує думка, що чистота унітазу - це обличчя господині та господаря будинку.

Адже, коли Ви приходите у гості до когось і заходячи припудрити носик Вас вражає разючий аромат у туалеті, то, більш за все, що загальне враження буде абсолютно та безповоротно зіпсовано.

Саме тому, завжди потрібно мати сос-засоби, що допомагають боротися із забрудненнями та, головне, ароматом у ванній кімнаті. Такі продукти можна легко знайти на полицях магазину чи в інтернеті з посиланням https://www.watsons.ua/ru/287/brand/domestos.


Основні види забруднення унітазів

  1. Вапняний наліт проявляється на поверхні унітазу, у випадку відкладання магнієвих та кальцієвих солей, що є у складі водопровідної системи та залежить напряму від рівня жорсткості води.
  2. Жовтий наліт та іржа з’являються у випадках застою рідини в унітазі, а саме через неправильну роботу зливної системи бачка.
  3. Забруднення біологічного характеру, що залишаються на поверхні унітазу через не систематичне та несвоєчасне використання сантехніки.
  4. Причиною неприємного запаху є бактерії та грибок.

Правила чищення унітазу

Для початку, необхідно захистити власну шкіру від контакту з агресивними хімічними речовинами, що є у складі засобів для миття унітазу та надягнути довгі гумові рукавички. Якщо у Вас є проблеми із дихальними шляхами та легенями, чи підвищена їх чутливість, рекомендуємо оснаститися маскою чи респіратором для додаткового захисту. Після чого можна починати чистити сам унітаз. 

Необхідно нанести обраний засіб для чищення унітазу нанести на стінки та залишити на деякий, після чого обробити поверхню губкою та змити воду. У разі необхідності повторити дану процесу декілька разів. 

Також, не менш важливим є чистота йоржика, адже часто він є джерелом неприємного запаху у туалеті. Його потрібно замочити у воді та позбавити усіх біологічних залишків.


Профілактичні засоби

Справжня господиня не дасть статися катастрофі у туалеті, тому необхідно дотримуватися профілактичних засобів, які забезпечують довготривалість чистоти, а саме:

  1. Правильна робота сантехніки та недопускання протікань.
  2. Встановлення соляних фільтрів на воду та зменшення рівня її жорсткості.
  3. Використання додаткові методи очищення поверхні унітазу, таких як стікери та блоки.
  4. Систематичне використання йоржику.

Неприємний запах

Виникнення неприємного запаху у туалеті несе за собою багато труднощів та дискомфортів, тому необхідно своєчасно зрозуміти причину його виникнення та усунути її. При дотриманні профілактичних заходів, таких як дотримання основ гігієни та слідкуванням за справністю сантехніки, то причиною такого аромату може бути засміченість каналізації. У такому випадку потрібно викликати сантехніка, який точно визначить причину та усуне дискомфорт.


Наліт

При виявлені утворення нальоту вапна на стінках унітазу рекомендовано використати спеціальні магніти, що пом’якшуються воду. Якщо наліт має жовте забарвлення, то це, більш за все, біологічні відкладення, а саме відкладення сечового каменю, що виникає через несистематичне дотримання норм гігієни та потребують негайного прибирання з використанням засобів для чищення унітазу.

Партнерський матеріал


23.02.2021 669
Коментарі ()

14.02.2021
Тетяна Дармограй

Сьогодні, 14 лютого, традиційно відзначають День усіх закоханих. Проте, ми не шукали легких шляхів, тому подивились на це свято під іншим кутом й вирішили розповісти вам дві життєві історії людей-одинаків. На їхньому прикладі, пояснюємо, чому бути без пари – не означає бути самотнім й чому людям без стосунків непереливки в нашому, не завжди толерантному, суспільстві.

2096 2
02.02.2021

Інтерв’ю з начальником Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області генералом поліції третього рангу, доцентом кафедри кримінального права, процесу і криміналістики Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», кандидатом юридичних наук Володимиром Голубошем на тему: "Актуальні питання впровадження на практиці кримінологічної теорії розбитих вікон".

6471 3
01.02.2021
Остап Микитюк

Ксенія Фукс — молода українська письменниця, громадська діячка, графічна дизайнерка, авторка роману «По той бік сонця. Історія однієї самотності», який отримав відзнаку літературного конкурсу «Смолоскип-2018» та увійшов у короткий список «Книга року BBC-2019», а роман в новелах «12 сезонів жінки»  – у довгий список «Книга року BBC-2020». Фіртка поспілкувалася із Ксенією про творчість, життя в Німеччині та плани на новий 2021 рік.

2609 2
29.01.2021
Соломія Когут

Перша частина "Франківського Пана" – це настільна гра на кшталт монополії, у якій використали десятки історичних, соціальних, економічних, фінансових та культурних фактів Станіславова.

3272 9
18.01.2021
Тетяна Дармограй

Відкладання справи «на завтра» й внаслідок виконання її в останній момент – ситуація, з якою стикався кожен. Нерідко після таких випадків людину мучить відчуття провини, яке дивним чином зникає після нового поставленого завдання. Про те, як вибратись із цього зачарованого кола – читайте у матеріалі.    

3879 1
05.01.2021
Олена Британська

У фінал потрапили 10 успішних жінок з семи областей України, серед яких й учасниця з Івано-Франківська Христина Викалюк.

6358

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

1071

Чому цвинтарний "старшина" – регулярно отримує премію в понад півсотні тисяч?! А лікар, що рятує життя (ризикуючи своїм власним) – має лише три тисячі зарплати?!! На гарантовані надбавки лікарям (за версією трипальц-"паТРІотів") – начебто "нема грошей". Чи справді нема?

845

  10 лютого 2021 р. на переговорах з Євросоюзом щодо отримання фінансової допомоги від України очікується виконання низки структурних заходів та прогресу у боротьбі з корупцією. Євросоюз наголосив, що корупція гальмує просування реформ.[1]  Чин

1129 1

2 лютого 2021 року за рішенням судді Господарського суду Івано-Франківської області Фанда О.М., справа № 909/993/20 було скасовано державну реєстрацію об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Квартал Різдвяний” – найбі

1702
15.02.2021

Деруни з сиром - дуже смачне виконання класичної та знайомої всім страви. Приготування займе зовсім небагато часу.  

1428
03.02.2021

Дієтологи стверджують, що найкраще харчуватися сезонними продуктами, а не купувати тепличні несезонні смаколики.  

2199
02.02.2021

Речовини, якими чай з лимоном забезпечує організм, мають властивість зміцнювати імунітет, покращуючи захист людини від інфекцій. Тож не дарма його вважають напоєм довгожителів.  

2222
07.02.2021

Синод Єпископів є постійно діючою установою, створеною Папою Павлом VI у 1965 році.

1723
03.02.2021

В цьому році парафіяни відзначили поважний ювілей – 150-ліття від дня освячення місцевого храму. 

1971 1
28.01.2021

Єдність з Ісусом, єдність між християнами та загальнолюдська єдність у світлі Христового заклику перебувати в Його любові були в центрі уваги проповіді, яку Папа Франциск приготував на завершення Тижня молитов за єдність християн.  

2374
18.01.2021

Традиція купання в ополонці на Водохреще не допомагає "змивати" гріхи.   

3706 1
27.02.2021

Вчені Берлінського технічного університету провели дослідження, яке показало, що ризик заразитися коронавірусом в музеї, театрі або залі опери набагато менший, ніж в супермаркеті, ресторані, офісі чи громадському транспорті. Про це повідомляє 

395
22.02.2021

Міністри закордонних справ України та Польщі Дмитро Кулеба та Збігнєв Рау закликали США зробити все можливе для закриття проєкту "Північний потік 2".

631
03.02.2021

Партія "Опозиційна платформа - За життя" проведе позачерговий з'їзд через рішення про введення санкцій проти народного депутата від цієї політсили Тараса Козака.

2036
01.02.2021

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков не виключає повторне внесення кандидатури Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики.

2069
29.01.2021

"Правило Голдвотера" прийняте Американською психіатричною асоціацією у 1973 році.

2358