Як підібрати помаду за текстурою та відтінком

Помада – найпопулярнішій косметичних продуктів для губ. Однак вибір правильної помади може бути непростим завданням з огляду на величезну різноманітність відтінків та текстур, представлених на ринку. Найголовніше при виборі продукту те, щоб він вам подобався, далі важливо щоб він органічно доповнював макіяж. Тому не зайвим буде ознайомитися з деякими рекомендації щодо підбору найпривабливішого елементу мейкапу.

Склад помади: на що звернути увагу

Безпека та сертифікація – напевно найперше, що потрібно взяти до уваги. Перевірені виробники випускають косметичну продукцію, яка пройшла сертифікацію та відповідає стандартам якості, безпеки. Помади можуть мати сертифікацію від відомих організацій, таких як FDA чи ECOCERT. 

Далі потрібно вивчити список інгредієнтів. Важливо уникати продуктів, що містять шкідливі чи сумнівні компоненти. У разі виявлення інгредієнта, що викликає побоювання чи відомий алерген, краще розглянути інші варіанти.

Окрім пігменту помада може містити:

  • Зволожувальні складові – такі компоненти, як гліцерин, гіалуронова кислота олії рослинного походження допомагають зволожити, пом'якшити шкіру, запобігаючи їх зневодненню та лущенню. Якщо у вас сухі губи, то товари з такими компонентами будуть чудовим комбо, оскільки не тільки нададуть устам привабливого вигляду, але й будуть їх доглядати.
  • Натуральні інгредієнти – чимало виробників намагаються створювати продукти з використанням натуральних складових, зокрема екстракти рослин, олії, вітаміни. Ці компоненти можуть мати позитивний ефект на стан губ.
  • Захист від ультрафіолету – продукція з SPF-фільтром допоможе запобігти сонячним опікам і передчасному старінню шкіри губ. 

Для чутливої шкіри чи схильної до алергічних реакцій не варто застосовувати помади, що містять парабени, фталати, штучні ароматизатори. Оскільки можливі алергічні реакції, подразнення. Найкраще віддавати перевагу гіпоалергенним формулам.

Перед покупкою корисно прочитати відгуки та рекомендації інших користувачів. Завдяки їх думці про якість, стійкість, комфорт і безпеку продукту можна зробити більш свідомий вибір.

Як вибрати форму помади для губ

Вибір форми помади для губ може впливати на кінцевий результат та зовнішній вигляд макіяжу. Тому варто підбирати оптимальну форму помади:

  • Класична помада у стрижні чи стику – найпоширеніший тип, який відрізняється зручністю, легко наноситься та має середню щільність покриття. Це хороший варіант для тих, хто віддає перевагу класичному, природному вигляді губ.
  • Рідка має легку, комфортну текстуру, добре лягає на поверхню губ. На ринку представлені різні відтінки від ніжного до яскравого. Продукт може мати матовий, глянцевий, комбінований фініш, є варіанти з блискітками, золотом тощо.
  • Матова відрізняється бархатистою текстурою, не містить блиску, перламутру. Створює ефект матовості, підходить для тих, хто віддає перевагу стриманому та елегантному вигляду губ. Така продукція більш суха, тому перед нанесенням рекомендується використовувати зволожувальний бальзам.
  • Блиск надає губам яскравого вигляду. Має легку текстуру та може бути прозорим, з легким покриттям кольору. Блиск має добрий вигляд на світлих, натуральних відтінках помади, додає об'єм, сяйво.
  • Губна помада у формі олівця забезпечує більш точне, контрольоване нанесення. Дозволяє створити чіткий контур, використовуватися як основа під інший продукт або окремо для створення вигляду м'якого фарбування губ.

Кольоротип - одне із важливих принципів під час виборів помади

Кольоротип відіграє ключову роль виборі помади, оскільки правильно підібраний відтінок може підкреслити природну красу, створити гармонійний образ:

  • Весняний кольоротип – світлий, теплий кольоротип з ніжною та світло-жовтою чи золотистою шкірою, рудим, мідним волоссям і блакитними, зеленими, світло-карими очима, відповідними відтінками помади будуть персикові, коралові, рожеві та абрикосові тони. Підкреслять вашу свіжість та природну легкість.
  • Літній характеризується прохолодними підтонами шкіри, волосся та очей. Якщо шкіра має рожевий, синюватий відтінок, волосся сіро-попелясте, русяве чи світло-каштанове, а очі сірі, блакитні, зелені, то ідеальними будуть помади нейтральних, холодних кольорів рожевого, фуксії, фіолетового, ягідного. 
  • Осінній – теплі, насичені відтінками. Шкіра із золотистим або оливковим підтоном, волосся каштанове, руде, темно-русяве, а очі карі, оливкові, гарячого шоколаду, вибирайте продукти з теплими тонами – цегляний, коричневий, теракотовий, малиновий.
  • Зимовий – контрастні, яскраві риси. Світла, світло-фарфорова шкіра, чорне чи темно-коричневе волосся, темно-карі, сірі, блакитні очі – добре підійдуть помади з холодним, насиченим кольором – відтінки червоного, бордового, блакитного, фіолетового, рожевого. 

Помада для корекції губ

Це продукти, які допомагають змінити зовнішній вигляд та форму губ, створюючи певні ефекти. 

Контурна – зазвичай помада у формі олівця, використовується для створення чіткого контуру губ. Дозволяє візуально змінити форму губ, зробити їх повнішими чи змінити симетрію. 

Помада з ефектом об'єму містять спеціальні інгредієнти, такі як гіалуронова кислота або колаген, які допомагають зволожити та розгладити губи, роблячи їх більш об'ємними. 

Омбре помада пропонує градієнтний ефект кольору, де він змінюється від одного відтінку до іншого. Створює цікавий ефект об'єму. Це досягається, якщо темніший відтінок наноситься на зовнішню ділянку губ, а світлий відтінок – на внутрішню.

Експерименти з різними продуктами та техніками дозволять вам досягти бажаного ефекту корекції губ. Тому враховуй рекомендації, ваш індивідуальний стиль і те, який саме результат хоче отримати.

Партнерський матеріал


14.06.2023 4789
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

461
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

843
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3510 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2842
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6999 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3344

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

235

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

617

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1388

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2530
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

199
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17244
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

855
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

7938 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

474
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

875
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2260
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27573 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

325
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

388
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

635
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

667