Як намагаються зупинити коронавірус у різних країнах світу (ІНФОГРАФІКА)

Коронавірус продовжує ширитися планетою, і в країнах, де зафіксовані випадки захворювання на цю недугу, запроваджуються різні заходи безпеки, скасовуючи масові заходи та частково закриваючи кордони. ПАРЄ перенесла всі заплановані до кінця березня засідання. 

«Слово і Діло» пропонує подивитись, яку протидію новому вірусу, який може перерости в пандемію, у різних країнах світу.


Італія

Мабуть, найбільш безпрецедентні заходи безпеки наразі запровадила Італія, де внаслідок коронавірусу загинуло 463 осіб. Це країна, яка найбільше постраждала від вірусу після Китаю. У вівторок, 10 березня, в Італії набуло чинності рішення, яке запроваджує карантин у всій країні. Про це повідомив прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте.

Наразі в Італії скасували всі масові заходи, тому італійці змушені відмовитися від футболу на стадіонах, відвідування музеїв та концертів та навіть від весіль. Національний олімпійський комітет Італії вирішив скасувати всі спортивні заходи, заплановані в країні до 3 квітня. Також закриті гірськолижні курорти.

На карантині всі школи та університети. Італійцям заборонено виїжджати з міст проживання або навіть виходити з дому без поважної причини. Єдине, від чого не змогли відмовитись мешканці Італії, а їхня влада не змогла накласти повну заборону, то це на шопінг. Щоправда, по магазинах можна ходити за найбільшої потреби, переважно це стосується продуктів та предметів першої необхідності.

Інфікованим особам заборонено залишати свої домівки, запроваджено перевірки для пасажирів круїзних суден.

Чехія

У Чехії на карантин закрили всі школи та університети країни. Чехам не можна виїжджати з країни без гострої необхідності. З 10 березня заборонені театральні, музичні, кіно-, спортивні, релігійні та художні вистави за участю понад 100 осіб. У разі порушення карантину запроваджено штраф у розмірі 130 тис. євро.

Для тих, хто подорожував Італією або був там у відрядженні, автоматично діє самоізоляція. Такі громадяни повинні звернутися до лікаря та самостійно дотримуватися карантину протягом 14 днів.

Австрія

В Австрії запровадили заборону на в’їзд до країни для всіх громадян Італії. Виключенням стануть громадяни, які матимуть довідку про відсутність вірусу.

Австрійців, які зараз перебувають в Італії, МЗС країни хоче терміново евакуювати. Після цього їх зобов'яжуть пройти обов'язковий 14-денний домашній карантин.

За даними Міністерства охорони здоров'я Австрії, кількість випадків зараження вірусом у країні сягнула 158 осіб.

Ізраїль

Найбільшу самоізоляцію у зв’язку із китайським вірусом оголосив Ізраїль, де запроваджено обов’язковий 14-денний домашній карантин для усіх, хто прибуває до країни.

Іноземці, які прибувають до Ізраїлю, повинні надати підтвердження, що в них на території країни є житло для карантину, де вони зможуть провести два тижні.

Громадяни Ізраїлю, які перебувають за його межами та повертаються на батьківщину, також повинні пройти 14-денний карантин.

Сингапур

Уряд Сингапуру проводить активну інформаційну кампанію серед населення. За кожним пацієнтом ведеться спостереження та моніторинг за всіма особами, що контактували з пацієнтом. Якщо виявляється, що хтось контактував з інфікованими, цю особу ізолюють.

Також влада Сингапуру у разі необхідності надає державне житло для самоізоляції тих, хто контактував із хворими на коронавірус.

Усім хворим із симптомами ОРВІ проводять тестування на наявність інфекції. Для ранньої діагностики відкрита мережа медичних кабінетів, де за невелику плату можна перевіритись на наявність вірусу.

Вимірювання температури проводиться навіть на роботі та здійснюється подальший контроль за тими, хто контактував із хворими.

Польща

У країні діє заборона на масові заходи. У Польщі діє санітарний контроль на кордоні з Німеччиною, Чехією та іншими сусідніми державами (у тому числі з Україною).

Перевірка стану здоров’я та заміри температури проводяться серед водіїв та пасажирів на усіх кордонах із сусідніми державами, в усіх аеропортах та портах країни для всіх пасажирів, які прибувають з-за кордону.

В Україні наразі підтверджено один випадок зараження коронавірусом - у Чернівцях.

Нагадаємо, у Франківську через коронавірус обмежать спортивні заходи.


Читайте також:

В ІФ ОДА побоюються, що через міжнародні змагання зі спортивної ходьби в Івано-Франківську може поширитися коронавірус

Марія Бойко: Наразі немає потреби скасовувати заходи, в яких задіяні школярі

Віталій Федорів про коронавірус: Ми повинні бути готовими для того, щоб не допустити цієї небезпеки на Івано-Франківщину

Коронавірус: як на Прикарпатті готуються до приходу смертельної хвороби з Китаю (ФОТО)

Коронавірус: Івано-Франківськ виділив 150 тисяч на допомогу китайському місту-побратиму

Франківський аеропорт під контролем: медики розповіли, чи готові зустріти китайський коронавірус

Без паніки: відомий прикарпатський пульмонолог розповів про загрози смертельного коронавірусу

Коронавірус у Китаї: що потрібно знати про хворобу (ІНФОГРАФІКА)

Для прикарпатських медиків провели навчання щодо коронавірусу

У Франківську на випадок коронавірусу обладнали п'ять палат-боксів (ВІДЕО)

Коронавірус поширюється: китайське місто просить допомоги в Івано-Франківська

Пранкер на борту літака влаштував "спалах" коронавіруса

Франківцям розповіли, як відрізнити грип від коронавірусу


11.03.2020 1168
Коментарі ()

25.05.2025
Олег Головенський

Фіртка підготувала «змішаний» рейтинг задекларованих зарплат місцевих посадовців, в який входять керівники рад та державних (військових) адміністрацій Івано-Франківщини та районів області.  

317
23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1626 3
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1837 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2663
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2393 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7629

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

402

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1108

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1180

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1967
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

343
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

720
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

963
25.05.2025

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

43468
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3155
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

995
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

2013
25.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35215 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

341
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

553
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

694
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

1021