Як налаштувати рекламу в Google Ads: керівництво користувача

Хоча контекстна реклама — вельми потужний інструмент для залучення клієнтів, багато рекламодавців стикаються з проблемою марної витрати бюджету. Така неприємність може виникати внаслідок помилок, допущених під час налаштування маркетингової кампанії.

Найпростіше можна уникнути цього, якщо замовити налаштування реклами Google у професіоналів. Але це підходить не усім, тому у нашій статті ми постараємось розібратись, як відбувається базове налаштування реклами та в чому основні переваги цього сервісу.

У чому переваги реклами від Google?

  1. Нескладне налаштування. Система має дуже зручний інтерфейс для користувача, тому налаштування Google Ads не вимагає спеціальних знань — впоратися може навіть новачок. Головне — слідувати підказкам, які пропонує Гугл.
  2. Реклама вмикається відразу. Налаштування першої кампанії, як правило, триває не більше ніж година, а цільові відвідувачі можуть почати приходити на Вашу сторінку протягом першої доби після запуску показу оголошень.
  3. Гнучке бюджетування. Рекламодавці можуть самостійно встановити денний бюджет і коригувати його залежно від результатів кампанії.
  4. Якщо налаштування виконано якісно — реклама обходиться дешевше. Висока релевантність оголошень і посадкової сторінки, а також високий CTR означають, що Ваші оголошення з'являтимуться на сторінці пошукової видачі вище, ніж у конкурентів, які за один перехід на сайт платять більше.
  5. Можна вибирати майданчики для демонстрації реклами. Ви можете вибрати відповідні сайти з переліку, який пропонує КМС Google.

Як відбувається первинне налаштування контекстної реклами?

Після входу у свій рекламний кабінет Google Ads і створення нової кампанії натисніть синій знак плюс. За замовчуванням вибраний тип кампаній «Пошукова». Ви можете змінити тип кампанії, якщо це буде потрібно. Можна, також, вибрати відео для демонстрації оголошень на YouTube, медійну рекламу або ремаркетинг.

Первинне налаштування кампаній в Google Ads

Введіть відповідну назву рекламної компанії у відповідному блоці. Знайдіть підрозділ «Мережі» і вимкніть там демонстрацію оголошень у КМС Гугл, оскільки ми налаштовуємо виключно пошукову рекламу. Якщо потрібно запустити медійну рекламу додатково — найкраще налаштувати для неї окрему рекламну кампанію, щоб не було негативного ефекту на рейтинг і клікабельність оголошень у пошуковій мережі.

В обліковому записі Google AdWords доступні такі налаштування:

  • Дати старту і фінішу кампанії. Це налаштування особливо корисне, якщо Ви плануєте разову маркетингову акцію, присвячену розпродажу перед Новим Роком або на Чорну п'ятницю, та існує ризик не вимкнути покази після того, як розпродаж завершиться.
  • Додаткові параметри URL-адреси. Як правило, цей параметр використовується для встановлення UTM-міток для аналізу ефективності маркетингової активності. Тут ви також можете встановити параметри, що додаються до URL-адрес оголошень.
  • Динамічні оголошення в пошуку. Вони будуть генеруватися в автоматичному режимі на основі вмісту Вашого вебсайту. Динамічні оголошення чудово працюють для інтернет-магазинів і сайтів, що пропонують велику кількість послуг своїм відвідувачам.
  • Планування показів. Тут ви можете встановити дні тижня і час доби, коли демонструватимуться оголошення. Наприклад, якщо компанія не працює в суботу та неділю, показувати рекламу можна виключно в будні дні.

Після того як базове налаштування рекламної кампанії в Google AdWords виконано, можна розпочинати створення оголошень та об'єднання їх у групи. Інформацію про це Ви можете знайти в детальному керівництві по роботі з Google Ads ― https://www.adwservice.com.ua/uk/dokladne-kerivnycztvo-po-nalashtuvannyu-google-ads/.

Реклама


24.03.2025 220
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

1328
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

419
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14333 20
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1659
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

938
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6296

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

704

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1528

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1333

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1218
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

573
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

723
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1634
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

653
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

942
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5988
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13952
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

324
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

618
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

545
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

860 2