Як налаштувати рекламу в Google Ads: керівництво користувача

Хоча контекстна реклама — вельми потужний інструмент для залучення клієнтів, багато рекламодавців стикаються з проблемою марної витрати бюджету. Така неприємність може виникати внаслідок помилок, допущених під час налаштування маркетингової кампанії.

Найпростіше можна уникнути цього, якщо замовити налаштування реклами Google у професіоналів. Але це підходить не усім, тому у нашій статті ми постараємось розібратись, як відбувається базове налаштування реклами та в чому основні переваги цього сервісу.

У чому переваги реклами від Google?

  1. Нескладне налаштування. Система має дуже зручний інтерфейс для користувача, тому налаштування Google Ads не вимагає спеціальних знань — впоратися може навіть новачок. Головне — слідувати підказкам, які пропонує Гугл.
  2. Реклама вмикається відразу. Налаштування першої кампанії, як правило, триває не більше ніж година, а цільові відвідувачі можуть почати приходити на Вашу сторінку протягом першої доби після запуску показу оголошень.
  3. Гнучке бюджетування. Рекламодавці можуть самостійно встановити денний бюджет і коригувати його залежно від результатів кампанії.
  4. Якщо налаштування виконано якісно — реклама обходиться дешевше. Висока релевантність оголошень і посадкової сторінки, а також високий CTR означають, що Ваші оголошення з'являтимуться на сторінці пошукової видачі вище, ніж у конкурентів, які за один перехід на сайт платять більше.
  5. Можна вибирати майданчики для демонстрації реклами. Ви можете вибрати відповідні сайти з переліку, який пропонує КМС Google.

Як відбувається первинне налаштування контекстної реклами?

Після входу у свій рекламний кабінет Google Ads і створення нової кампанії натисніть синій знак плюс. За замовчуванням вибраний тип кампаній «Пошукова». Ви можете змінити тип кампанії, якщо це буде потрібно. Можна, також, вибрати відео для демонстрації оголошень на YouTube, медійну рекламу або ремаркетинг.

Первинне налаштування кампаній в Google Ads

Введіть відповідну назву рекламної компанії у відповідному блоці. Знайдіть підрозділ «Мережі» і вимкніть там демонстрацію оголошень у КМС Гугл, оскільки ми налаштовуємо виключно пошукову рекламу. Якщо потрібно запустити медійну рекламу додатково — найкраще налаштувати для неї окрему рекламну кампанію, щоб не було негативного ефекту на рейтинг і клікабельність оголошень у пошуковій мережі.

В обліковому записі Google AdWords доступні такі налаштування:

  • Дати старту і фінішу кампанії. Це налаштування особливо корисне, якщо Ви плануєте разову маркетингову акцію, присвячену розпродажу перед Новим Роком або на Чорну п'ятницю, та існує ризик не вимкнути покази після того, як розпродаж завершиться.
  • Додаткові параметри URL-адреси. Як правило, цей параметр використовується для встановлення UTM-міток для аналізу ефективності маркетингової активності. Тут ви також можете встановити параметри, що додаються до URL-адрес оголошень.
  • Динамічні оголошення в пошуку. Вони будуть генеруватися в автоматичному режимі на основі вмісту Вашого вебсайту. Динамічні оголошення чудово працюють для інтернет-магазинів і сайтів, що пропонують велику кількість послуг своїм відвідувачам.
  • Планування показів. Тут ви можете встановити дні тижня і час доби, коли демонструватимуться оголошення. Наприклад, якщо компанія не працює в суботу та неділю, показувати рекламу можна виключно в будні дні.

Після того як базове налаштування рекламної кампанії в Google AdWords виконано, можна розпочинати створення оголошень та об'єднання їх у групи. Інформацію про це Ви можете знайти в детальному керівництві по роботі з Google Ads ― https://www.adwservice.com.ua/uk/dokladne-kerivnycztvo-po-nalashtuvannyu-google-ads/.

Реклама


24.03.2025 184
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

639
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

1575
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3152
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2149 3
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

4248
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

6037

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

478

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

456

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

442

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

544
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10083
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

903
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

857
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

618
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2468
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

893
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

1217
23.04.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

34179 1
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

344
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

440
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

785 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

961