Хто з прикарпатських депутатів ігнорував засідання найважливіших комісій?


В кожного новообраного депутата місцевої ради є мрія попасти в одну з трьох найвпливовіших постійних комісій: в бюджетну, комунальної власності або в земельну.

 

Тому ми зі звіту Голови обласної радивзяли для аналізу ці три найвпливовіші і найпрестижніші постійні комісії обласної ради. побачили хто з депутатів хоч і досягнув своєї мрії, але при цьому забув що у медалі завжди є дві сторони і одна з них зобов’язує їх ходити на засідання улюблених ними комісій.

 

Інфографіка: відсоток пропущених засідань депутатами постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій обласної ради

 

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій налічує у своєму складі 13 депутатів і провела 25 засідань. Голова Івано-Франківської обласної організації партії «Фронт Змін» Володимир Шкварилюк та І заступник директораІвано-Франківськогооблавтодора Микола Кузьма пропустили лише 4% засідань. Проте, керівник Верховинської податкової інспекції Іван Шкіндюк прогуляв найбільше, він проігнорував майже половину засідань своєї профільної комісії, аж 44%. Також багато пропустили засідань такі відомі на Прикарпатті політики як екс-голова Івано-Франківської ОДА Микола Палійчук, новообраний І заступник голови Обласної ради Олександр Левицький та Директор Української гімназії № 1 Ігор Дейчаківський. Кожен з них пропустив, аж 32% засідань, рідної для них комісії. А екс-голова ДолинськоїРайдержадміністрації Петро Шкутяк пропустив лише 12% засідань.

 

Інфографіка: відсоток пропущених засідань депутатами постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу обласної ради

 

В цю комісію потрапити означає отримати певний статус, адже членами Постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого та середнього бізнесу є не лише Голова ОДА, але і його двоє заступників.

 

Рекорд, щодо нехтування своїми обов’язками, як депутата, побив екс-депутат Обласної ради, а тепер Народний депутат України Юрій Дерев’янко, він був лише на одному засіданні з дев’яти. Чи буде працювати в комітетах ВРУ новообраний нардеп питання риторичне. А Наталія Дуб, начальник Фінансового управління виконкому Болехівської міської ради змогла пропустити 78% засідань. Працюючи в органі місцевого самоврядування з фінансами і при цьому ігнорувати комісію, яка відає соціально-економічним розвитком є досить дивним. Надіємось громадяни оцінять «активну» діяльність цих депутатів на наступних виборах.

 

Голова Облдержадміністрації пропустив 67% засідань, тобто більше засідань ніж його заступники. Зокрема Василь Брус та Роман Струтинський не прийшли на майже половину засідань, аж по 44% пропусків.

 

Інфографіка: відсоток пропущених засідань депутатамиПостійної комісії обласної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та регулювання земельних відносин

 

Найнедисциплінованішим депутатом в Постійній комісії обласної ради з питань розвитку села, аграрної політики, використання земель та регулювання земельних відносин став член «Фронту Змін» Ігор Кулай, який пропустив 93% засідань, хоча комісія засідала 14 разів. А професор, завідувач кафедри психіатрії Національного медичного університету Михайло Винник та Директор Пирятинського сирзаводу (який знаходиться в Полтавській області) Володимир Бартошак пропустили більше половини засідань – 57%. Лише три депутати з одинадцяти відвідали всі засідання, зокрема Голова комісії Ігор Шумега, Віктор Неміш та Василь Попович.

 

Відвідування депутатами засідань своїх постійних комісій не є вичерпним показником їхньої ефективності, а лише одним з. Хоча, він яскраво показує важливість цінності якої нам дуже не вистачає в суспільстві та української еліти – відповідальності.

 

 

Тарас Случик, для Фіртки

 

Читайте також:

Інфографіка: скільки засідань "прогуляли" прикарпатські обранці


08.01.2013 2062 0
Коментарі (0)

09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

614
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

2060
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33381
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2264
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3000
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

5090 9

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

375

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1132

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

741

Безсумнівно  Новий рік є абсолютно світським святом, але так було не завжди. В різноманітних культурах та народах Новий рік був міцно пов'язаний з релігією.

950
09.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

236
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

540
02.01.2025

Уряд розподілив між бюджетами громад субвенцію 2,83 млрд грн на харчування учнів початкових класів у 2025 році.  

616 1
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1112
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

935
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1025
01.01.2025

Такі відвідини однієї парафіяльної сім’ї перед спільним подячним молінням — це традиція, яка триває вже 12 років. 

795
04.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30167 1
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

864
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

3836
06.01.2025

Президент також наголосив на важливості того, аби Європа мала голос.

468
02.01.2025

Європейський Союз готовий до припинення транзиту російського газу через Україну з першого січня.  

497