Христос й Плерома

 

Світ видається настільки чудовим й прекрасним, що будь-яка спроба звести всесвіт в геометричну форму виглядає доволі порнографічним дійством. На штиб говоріння Жижека про філософію в контексті його військових параноїдальних асоціацій. Будь-яке твердження самостверджується в запереченні, згідно законів рівноваги, полюсності й вібрацій. Рівноваги в природі причинно-наслідкового епосу /Юм/, полюсності в протяжності феноменів часу й простору / Трісмегіст/, ну і вібрацій / найбільш важливого феномену в категоріях диструкцій та визнання добра -зла або ж зла -добра/. Тут універсальним був Христос, який чітко все звів до Єдиного сокровенного, єдиного всезагального центру- батька. Він поєднав в собі вчення персів, египтян та буддистів й в свій спосіб відтворив Всезагальне вчення, котре дотепер поглиблюється в різнопланових трактуваннях. В позиціях об'єкт -суб'єкт, духу й тіла, емпіричного й раціонального, єднання тіла й розуму, єднання тіла й природи й окремих стихій та феноменів, метафізик та позитивного традиціоналізму, появі нових цінностей та категорій трактування Буття, буття-текстів й буття порожнеч, разом із важливістю єднання аналітичного із суто чистим осоціативним філософствуванням чи філософією, теперішнім гібридно синтетичним постактуальним, я би взяв на себе певну відповідатність, постфілософським сприйняттям колективного й індивідуального разом із внутрішньою необхідністю уніфікаційного єднання усього протилежно обумовленого. Це коротко. Можна розширити кожне твердження в аспектах суб'єктивного імпульсарію, але нічого відверто Чистого насправді ви не віднайдете. Ви самі вже є Наслідком чогось, ваше життя-буття є результатом Чогось конкретного, ваша історія-карма-фатум-воля-доля є вже випочатково чистим аркушем.. Нажаль. Тому не журіться з огляду помилок, це гарантія еволюційного вирію, не бійтеся любити - біль розчарування притупить фізіологічний детермінізм й розкриє чуття суто інтуітивного сприйняття, а знання врешті окрилять, а потім приземлять вас остаточно в хворобах й болі слабого тіла й чесного духу. Тому наслідуйте Христа. Там чиста математика. 
Наслідувати потрібно повільно й обережно. Читати Біблію на самоті небезпечно й складно. Проговорюйте її. Унікальність Святого письма все ж таки в тому, що це Живе письмо. Рефлексійно-постдокументоване. Пост-подієвим і є безліч настінних фресок й окремих досліджень Христа. Цікавим є сам Христос, потім вже його діяння й вчення. Він в 13 років поїхав Египет, згодом в Індію в17, в 22 відвідав Шамбалу чи Шангріллу й в 29 повернувся в Палестину. В нього був колосальний дар зцілення й пророцтва. Знання збирались із різних джерел. Зараз ми можемо бачити сотні вчених-ентузіастів, які розказують космогонію чи астрофізичну парадигмальну неприроду - знайте , в кінці-кінців , вони всеодно мандруватимуть в Індію й помруть там, або повернуться із конкретним місіонерством. Це логіка розвитку еволюції самого знання в аспекті генетичного Поля Свідомостей й коливання. 
Христос прожив 120 років й провів останні дні в Кашмірі. Що може бути прекраснішим за Кашмір. А за чудову композицію гурту Лед Дзеппелінг. Все зводиться до Сходу і навпаки: схід вичерпується в раціоналістичних пустелях заходу. Життя складна річ: тільки не задавайтесь ідеями, щоб про вас згадували. Це відбудеться за попереднім сценарієм- бо є безліч зірок, котрі світять ще з самого початку творення всесвіту й космосу. Тобто , не всі зірки вибухають, не всі зірки створюють темні прірви- є білі великі й малі гіганти й їхнім сяйвом опромінені наші галограми. Є здогадки останнього вибуху в мізках перед смертю - про це розпишу трохи згодом. 
Я впевнений, що буде ще один місія, навіть декілька, можливо навіть повернення злого ангела в доброго й нові сценарії тільки навпаки - головне, щоби сам церковний інститут не отримав статус лінійного соціального ритмічного центру. Хоча лобі й залежність, статус й суто імідженерінг ідентифікацій ніхто не відмінював. 
Христос був цилітелем й знав досконало тіло й як його лікувати.
Тому після розп'яття до нього в печеру привезли 100 літрів алоє та опіуму. 
Нічого дивного - він дійсно був живим. Після розп'яття продовжив із Марією та Фомою похід в Індію. Рухайтесь: бо коли живете одним локаційним моментом приречені на диструктивну смерть. Рух є життям.
Життя Христа це математична формула. Не бійтеся це визнати, серед спекулятивного розмаїття дисциплінарних обмежень - якщо вас повчають : значить хочуть скинути з істинного шляху. 
Якщо вас ображають- значить люблять.
Якщо про говорять - вас відтворюють в вібраційних просторах психосфери.
Христос є монадою, монадою-еоном, котрий дав нам шанс розуміння та сприйняття Плероми.
Плерома теж є математикою. 
Математикою аналітичних рефлексій й узагальнень.

 

 

  


04.05.2016 Роман Бончук 2645 1
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

696
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2275 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

1995
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

2827
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2473
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

2160 1

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

287

Християнство називають релігією любові, і здається ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

330

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

811

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

1995
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

551
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1835
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1910
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

667
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5415
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7233
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2324
29.01.2025

У Городенківському Палаці культури вдруге відбулося свято хореографічного мистецтва, присвячене дню народженню народного артиста України Івана Курилюка.  

1250
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

918 1
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1411 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1291
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

1007