Головний уролог МВС: Бійці Беркуту і ВВ, які воюють проти Майдану, будуть безплідними і матимуть проблеми з потенцією

 

Головний  уролог-проктолог МВС, автор монографії «Вплив навколишнього середовища на сечостатеву систему співробітників внутрішніх органів України»  Ібрагім Ількович  Манштейн  занепокоєний  різкім погіршенням здоров’я  бійців «Беркуту» і  ВВ,  що несуть оборону урядового кварталу.

 

422052_20140123103709

 

За словами фахівця, через переохолодження, несвоєчасні випорожнення січового міхура і багатогодинне стояння  на одному місці  у захисників влади спостерігаються симптоми захворювань органів малого тазу. Зокрема, простатиту (запалене ураження передміхурової залози) і циститу (запалення сечового міхура). Також зафіксовано  кілька випадків  гострого пієлонефриту, ураження сечоводу  і  запалення ниркових лоханок.

За останні  два дні  значно почастішали випадки звернень  солдат внутрішніх військ  і  спецпризначенців  до  урологічного  та проктологічного  відділень Центрального шпиталю Збройних сил України, – розповів Ібрагім  Ількович  в ексклюзивному коментарі ПіКу.  – Безумовно, це пов’язано із специфікою їхньої служби. На жаль, командири підрозділів, що тримають бійців годинами на морозі, не обізнані із тим, якому ризику їх піддають.  Будь-який студент медичного вишу знає, що  пусковим механізмом  розвитку гострого простатиту є поєднання переохолодження і затримки сечовипускання. Стримуючи  на морозі природні позиви, кожен чоловік ризикує прокинутися вранці з симптомами гострого простатиту. Що, на жаль, і спостерігається останніми днями.  Серед скарг – утруднене сечовипускання, млявий струмінь сечі, підвищена температура у задньому проході,  біль в області проміжності, болісна  дефекація і свербіж уретри. Лише за останній тиждень  два десятки бійців шпиталізовано з проявами гострого простатиту, решті надається посильна амбулаторна допомога.

Принагідно  Ібрагім Ількович повідомив, що, з метою зупинити масову захворюваність правоохоронців,  він звернувся до командування спецпідрозділів з вимогою слідкувати за  своєчасністю сечовипускань бійців.  І щодня звітувати по кожному з підлеглих  – хто , коли і скільки разів сходив до вітру.  А в  разі потреби – забезпечувати спецпризначенців памперсами великих розмірів.  Тільки так можна  зупинити сплеск захворюваності.

Положення більш ніж критичне, – застерігає Ібрагім Манштейн. – Хвороби  сечостатевої системи буквально косять ряди  молодих хлопців цілком репродуктивного віку. – Бо найстрашніше їх чекає попереду.  Оскільки деякі  малоприємні симптоми  проявлятимуться у цих чоловіків  пізніше.  Через 5,  10, 20 років. Зокрема, людина,  яка два рази стримувала на морозі  позив до сечовипускання впродовж двох і більше годин,  навіть у випадку безсимптомного протікання хвороби, матиме через кілька років серйозні проблеми з потенцією, страждатимуть хронічною статевою дисфункцією, потерпатимуть  від безпліддя. А це вже – удар по генофонду, який загрожує суттєво скоротити популяцію  спецпризначенців  прийдешніх поколінь. Тому бити в дзвони треба зараз, поки не пізно.

Нам залишається тільки додати, що сечостатевим здоров’ям правоохоронців переймається не лише емвеесівський  спеціаліст по простатах. Прості мітингувальники,  звідкілясь дізнавшись про проблеми беркутівців, демонструють їм своє розуміння, підтримку і співчуття.  Так, перед однією з барикад  вони  встановили імпровізовану статую зі снігу та шин у вигляді чоловічого статевого органу з усім причандаллям. У такий спосіб протестуючі демонструють  своє ставлення до тортур, яким піддаються люди в шоломах.  І говорять рішуче «ні»  планомірному вимороженню беркутівського генофонду.

 

ПІК


24.01.2014 938 0
Коментарі (0)

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

357
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13926 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1597
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

885
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6170
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1737

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

653

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1482

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1289

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1178
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

535
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

673
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1595
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

615
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

900
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5938
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13720
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

269
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

565
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

497
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

807 2