Головний уролог МВС: Бійці Беркуту і ВВ, які воюють проти Майдану, будуть безплідними і матимуть проблеми з потенцією

 

Головний  уролог-проктолог МВС, автор монографії «Вплив навколишнього середовища на сечостатеву систему співробітників внутрішніх органів України»  Ібрагім Ількович  Манштейн  занепокоєний  різкім погіршенням здоров’я  бійців «Беркуту» і  ВВ,  що несуть оборону урядового кварталу.

 

422052_20140123103709

 

За словами фахівця, через переохолодження, несвоєчасні випорожнення січового міхура і багатогодинне стояння  на одному місці  у захисників влади спостерігаються симптоми захворювань органів малого тазу. Зокрема, простатиту (запалене ураження передміхурової залози) і циститу (запалення сечового міхура). Також зафіксовано  кілька випадків  гострого пієлонефриту, ураження сечоводу  і  запалення ниркових лоханок.

За останні  два дні  значно почастішали випадки звернень  солдат внутрішніх військ  і  спецпризначенців  до  урологічного  та проктологічного  відділень Центрального шпиталю Збройних сил України, – розповів Ібрагім  Ількович  в ексклюзивному коментарі ПіКу.  – Безумовно, це пов’язано із специфікою їхньої служби. На жаль, командири підрозділів, що тримають бійців годинами на морозі, не обізнані із тим, якому ризику їх піддають.  Будь-який студент медичного вишу знає, що  пусковим механізмом  розвитку гострого простатиту є поєднання переохолодження і затримки сечовипускання. Стримуючи  на морозі природні позиви, кожен чоловік ризикує прокинутися вранці з симптомами гострого простатиту. Що, на жаль, і спостерігається останніми днями.  Серед скарг – утруднене сечовипускання, млявий струмінь сечі, підвищена температура у задньому проході,  біль в області проміжності, болісна  дефекація і свербіж уретри. Лише за останній тиждень  два десятки бійців шпиталізовано з проявами гострого простатиту, решті надається посильна амбулаторна допомога.

Принагідно  Ібрагім Ількович повідомив, що, з метою зупинити масову захворюваність правоохоронців,  він звернувся до командування спецпідрозділів з вимогою слідкувати за  своєчасністю сечовипускань бійців.  І щодня звітувати по кожному з підлеглих  – хто , коли і скільки разів сходив до вітру.  А в  разі потреби – забезпечувати спецпризначенців памперсами великих розмірів.  Тільки так можна  зупинити сплеск захворюваності.

Положення більш ніж критичне, – застерігає Ібрагім Манштейн. – Хвороби  сечостатевої системи буквально косять ряди  молодих хлопців цілком репродуктивного віку. – Бо найстрашніше їх чекає попереду.  Оскільки деякі  малоприємні симптоми  проявлятимуться у цих чоловіків  пізніше.  Через 5,  10, 20 років. Зокрема, людина,  яка два рази стримувала на морозі  позив до сечовипускання впродовж двох і більше годин,  навіть у випадку безсимптомного протікання хвороби, матиме через кілька років серйозні проблеми з потенцією, страждатимуть хронічною статевою дисфункцією, потерпатимуть  від безпліддя. А це вже – удар по генофонду, який загрожує суттєво скоротити популяцію  спецпризначенців  прийдешніх поколінь. Тому бити в дзвони треба зараз, поки не пізно.

Нам залишається тільки додати, що сечостатевим здоров’ям правоохоронців переймається не лише емвеесівський  спеціаліст по простатах. Прості мітингувальники,  звідкілясь дізнавшись про проблеми беркутівців, демонструють їм своє розуміння, підтримку і співчуття.  Так, перед однією з барикад  вони  встановили імпровізовану статую зі снігу та шин у вигляді чоловічого статевого органу з усім причандаллям. У такий спосіб протестуючі демонструють  своє ставлення до тортур, яким піддаються люди в шоломах.  І говорять рішуче «ні»  планомірному вимороженню беркутівського генофонду.

 

ПІК


24.01.2014 907 0
Коментарі (0)

13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

774
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1034 1
07.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

3329 4
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

33706
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

2607
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

3798

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

211

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

618

Щороку конспірологічно-схвильована публіка в очікуванні чергової обкладинки-прогнозу «ротшильдів» на наступний рік. Цього разу обкладинка The Economist виглядає так.

1517

Війна в Україні завдає величезної шкоди не тільки людям, а й природі. Як російська агресія впливає на довкілля і що ми можемо зробити, щоб це змінити – проаналізуймо далі.

927
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

479
09.01.2025

Після святкового застілля багато хто відчуває важкість і бажання «перезавантажити» свій організм.  

386
04.01.2025

Свята позаду, але якщо відчуття важкості, здуття та втоми залишилися — це нормально після кількох днів святкових застіль.  

758
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12054
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1347
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1131
04.01.2025

В Івано-Франківську п'ятого та шостого січня з нагоди Хрещення Господнього у храмах відбудуться святкові богослужіння та йорданське освячення води.  

1231
14.01.2025

Івано-Франківський національний драмтеатр запрошує мешканців та гостей міста на чергову прем'єру 86 театрального сезону — хореографічну виставу "Біла тінь".  

372
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

125
10.01.2025

Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони США Ллойдом Остіном у межах засідання Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"). Вони обговорили підтримку України.  

231
09.01.2025

Верховна Рада заборонила «джипінг» у заповідниках та національних парках.  

1124
07.01.2025

У всіх регіонах України ситуація досить подібна і баланс довіри-недовіри — позитивний.  

4160