Головний уролог МВС: Бійці Беркуту і ВВ, які воюють проти Майдану, будуть безплідними і матимуть проблеми з потенцією

 

Головний  уролог-проктолог МВС, автор монографії «Вплив навколишнього середовища на сечостатеву систему співробітників внутрішніх органів України»  Ібрагім Ількович  Манштейн  занепокоєний  різкім погіршенням здоров’я  бійців «Беркуту» і  ВВ,  що несуть оборону урядового кварталу.

 

422052_20140123103709

 

За словами фахівця, через переохолодження, несвоєчасні випорожнення січового міхура і багатогодинне стояння  на одному місці  у захисників влади спостерігаються симптоми захворювань органів малого тазу. Зокрема, простатиту (запалене ураження передміхурової залози) і циститу (запалення сечового міхура). Також зафіксовано  кілька випадків  гострого пієлонефриту, ураження сечоводу  і  запалення ниркових лоханок.

За останні  два дні  значно почастішали випадки звернень  солдат внутрішніх військ  і  спецпризначенців  до  урологічного  та проктологічного  відділень Центрального шпиталю Збройних сил України, – розповів Ібрагім  Ількович  в ексклюзивному коментарі ПіКу.  – Безумовно, це пов’язано із специфікою їхньої служби. На жаль, командири підрозділів, що тримають бійців годинами на морозі, не обізнані із тим, якому ризику їх піддають.  Будь-який студент медичного вишу знає, що  пусковим механізмом  розвитку гострого простатиту є поєднання переохолодження і затримки сечовипускання. Стримуючи  на морозі природні позиви, кожен чоловік ризикує прокинутися вранці з симптомами гострого простатиту. Що, на жаль, і спостерігається останніми днями.  Серед скарг – утруднене сечовипускання, млявий струмінь сечі, підвищена температура у задньому проході,  біль в області проміжності, болісна  дефекація і свербіж уретри. Лише за останній тиждень  два десятки бійців шпиталізовано з проявами гострого простатиту, решті надається посильна амбулаторна допомога.

Принагідно  Ібрагім Ількович повідомив, що, з метою зупинити масову захворюваність правоохоронців,  він звернувся до командування спецпідрозділів з вимогою слідкувати за  своєчасністю сечовипускань бійців.  І щодня звітувати по кожному з підлеглих  – хто , коли і скільки разів сходив до вітру.  А в  разі потреби – забезпечувати спецпризначенців памперсами великих розмірів.  Тільки так можна  зупинити сплеск захворюваності.

Положення більш ніж критичне, – застерігає Ібрагім Манштейн. – Хвороби  сечостатевої системи буквально косять ряди  молодих хлопців цілком репродуктивного віку. – Бо найстрашніше їх чекає попереду.  Оскільки деякі  малоприємні симптоми  проявлятимуться у цих чоловіків  пізніше.  Через 5,  10, 20 років. Зокрема, людина,  яка два рази стримувала на морозі  позив до сечовипускання впродовж двох і більше годин,  навіть у випадку безсимптомного протікання хвороби, матиме через кілька років серйозні проблеми з потенцією, страждатимуть хронічною статевою дисфункцією, потерпатимуть  від безпліддя. А це вже – удар по генофонду, який загрожує суттєво скоротити популяцію  спецпризначенців  прийдешніх поколінь. Тому бити в дзвони треба зараз, поки не пізно.

Нам залишається тільки додати, що сечостатевим здоров’ям правоохоронців переймається не лише емвеесівський  спеціаліст по простатах. Прості мітингувальники,  звідкілясь дізнавшись про проблеми беркутівців, демонструють їм своє розуміння, підтримку і співчуття.  Так, перед однією з барикад  вони  встановили імпровізовану статую зі снігу та шин у вигляді чоловічого статевого органу з усім причандаллям. У такий спосіб протестуючі демонструють  своє ставлення до тортур, яким піддаються люди в шоломах.  І говорять рішуче «ні»  планомірному вимороженню беркутівського генофонду.

 

ПІК


24.01.2014 952 0
Коментарі (0)

13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

18353
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1615
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1150
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2193
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3751
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1430

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1869

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

616

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1239

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1393
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

277
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

787
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24331
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

495
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

559
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

696
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1591
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7858
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

144
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

718
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1939 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

688