Голодування і Юрій Луценко

Я інколи голодаю. Тільки вода. Нічого більше – ні чаїв, ані узварів, в тому числі. З ними – це вже не «голодування», а всього лише «жорстка дієта».

 

Нажаль останнім часом голодаю безсистемно. Системне голодування, як його рекомендують зокрема Поль Брегг та Геннадій Малахов, це голодні дні – 1-2 дні на тиждень, 3-добове на місяць, тижневе – один раз на квартал. І два рази на рік «довгі голодування» – 14 днів, і 30 (і більше) днів.

 

Років двадцять тому я проголодував 7 днів. За останні два роки вдалося проголодувати кілька разів до 3-4 дні. Більше не виходить через побутові проблеми, роботу, відрядження і т.п. Хоча бувалі голодувальники кажуть, що після 10-го – 14-го дня голодуючий, який вже повністю перейшов на «внутрішнє харчування», на 2-3 наступні тижні повністю відновлює всі фізичні кондиції і може виконувати навіть важку фізичну роботу.

 

Насправді голодувати не так важко в плані фізіології, більше проблем від психології і звичок. Постійно нагадує про себе отой рух рукою, яка несе їжу до рота:) А ще закладена у звичку циклічність «трапез».

 

На третій-четвертий день їжа навіть сниться. Сон стандартний – або великий «тазік» смаженої курятини, яку ти «їж» цілу ніч, коли б не прокинувся, або, останнім часом, величезна буханка свіжого, ще гарячого, житнього хліба. В такому сні «сняться» навіть запахи:)

 

Я завжди хотів здійснити так зване "повне голодування", яке триває близько 40-45 діб.  За цей час організм «виїдає» з організму спочатку всі запаси, а потім і все «зайве», включно з шлаками, слиззю, доброякісними (кістомами, аденомами і т.д.)  і, навіть, злоякісними пухлинами.

 

Ознакою того, що далі голодувати – смерть, – це відновлення почуття різкого голоду (після 14-го дня голодування воно відсутнє) і зникнення нальоту на язику (він "з’їдається" останнім). Досить складними є вхід і, особливо, вихід з голодування. В цей час дуже багато чого «не можна» (смерті подібно).

 

А ще в голодуванні надзвичайно важливі правильні мотивації. Якщо ви голодуєте «довго» заради того, щоб «скинути зайву вагу», то така мотивація є сумнівною, швидше за все – хибною. З нею можна і отримати цілий «букет» проблем зі здоров’ям. Тому, до речі, майже жодний лікар, що керується відомою максимою «Не нашкодь!», не буде рекомендувати вам голодувати, попри те, що з них майже ніхто не сумнівається в «помічності» голодувань в плані того ж «оздоровлення».

 

Єдина правильна мотивація як приголодуванні, так і взагалі "по життю" – це як в ісламі перша фраза Корану «БесмАлла-ар-Рахман-ар-Рахім» («В ім’я Аллаха Милостивого, Милосердного!»), – кожному своє по вірі і переконаннях...

 

40 днів голодували Ісус і Мойсей.

 

«Після охрещення Ісус протягом 40 днів постив у пустині, де його спокушав злий дух» (Мат. 4, 2-4).

 

Мойсей постив 40 днів на горі Синай, «нічого не вкушаючи», і після цього він отримав з рук Божих Скрижалі Закону із Заповідями…

 

Голодування має дуже потужну «метафізику», - після критичних 3-4-5-го днів (в ці дні польові тонкоматеріальні «демони» постійно намагаються змусити вас припинити голодування – спокушуванням, головними болями, запамороченнями, іншими неприємними станами…) значно загострюються інтуїтивні та екстрасенсорні можливості, стають надзвичайно динамічними медитація та молитва.

 

Я не знаю чому саме арештований колишній головний міліціонер України Юрій Луценко почав голодувати. Чи єдиною мотивацією його був тиск на прокурорів, і піар, чи це була дія «подвійного призначення» – для зовнішнього світу одне, для себе ж – «БесмАлла…»?

 

Але зараз ЗМІ повідомили слова Луценка: «Після голодування за два тижні я набрав чотири кілограми й активно займаюся фізкультурою». Він проголодував з 22 квітня до 23 травня 2011 року, – тобто 32 дні.

 

Я, звичайно, "не заздрю" йому як арештованому, свобода якого обмежена. Але радію за нього, в тому, що йому вдалося «знайти можливість» проголодувати аж 32 дні(!!!), – безперечно за цей час він прекрасно оздоровився та багато «бачив» і «знає» того, чого ніколи не пізнаємо ми – «щоденні їдоки чужої плоті»:) І шкодую, що він таки не до-був «повного голодування»…


19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

843 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

790
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1605
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2234
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4210 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3213

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

213

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

443

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

383

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

855
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

621
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

668
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

954
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1065
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

669
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6249
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1743
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31759 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1535
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

752 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

717