Голодування і Юрій Луценко

Я інколи голодаю. Тільки вода. Нічого більше – ні чаїв, ані узварів, в тому числі. З ними – це вже не «голодування», а всього лише «жорстка дієта».

 

Нажаль останнім часом голодаю безсистемно. Системне голодування, як його рекомендують зокрема Поль Брегг та Геннадій Малахов, це голодні дні – 1-2 дні на тиждень, 3-добове на місяць, тижневе – один раз на квартал. І два рази на рік «довгі голодування» – 14 днів, і 30 (і більше) днів.

 

Років двадцять тому я проголодував 7 днів. За останні два роки вдалося проголодувати кілька разів до 3-4 дні. Більше не виходить через побутові проблеми, роботу, відрядження і т.п. Хоча бувалі голодувальники кажуть, що після 10-го – 14-го дня голодуючий, який вже повністю перейшов на «внутрішнє харчування», на 2-3 наступні тижні повністю відновлює всі фізичні кондиції і може виконувати навіть важку фізичну роботу.

 

Насправді голодувати не так важко в плані фізіології, більше проблем від психології і звичок. Постійно нагадує про себе отой рух рукою, яка несе їжу до рота:) А ще закладена у звичку циклічність «трапез».

 

На третій-четвертий день їжа навіть сниться. Сон стандартний – або великий «тазік» смаженої курятини, яку ти «їж» цілу ніч, коли б не прокинувся, або, останнім часом, величезна буханка свіжого, ще гарячого, житнього хліба. В такому сні «сняться» навіть запахи:)

 

Я завжди хотів здійснити так зване "повне голодування", яке триває близько 40-45 діб.  За цей час організм «виїдає» з організму спочатку всі запаси, а потім і все «зайве», включно з шлаками, слиззю, доброякісними (кістомами, аденомами і т.д.)  і, навіть, злоякісними пухлинами.

 

Ознакою того, що далі голодувати – смерть, – це відновлення почуття різкого голоду (після 14-го дня голодування воно відсутнє) і зникнення нальоту на язику (він "з’їдається" останнім). Досить складними є вхід і, особливо, вихід з голодування. В цей час дуже багато чого «не можна» (смерті подібно).

 

А ще в голодуванні надзвичайно важливі правильні мотивації. Якщо ви голодуєте «довго» заради того, щоб «скинути зайву вагу», то така мотивація є сумнівною, швидше за все – хибною. З нею можна і отримати цілий «букет» проблем зі здоров’ям. Тому, до речі, майже жодний лікар, що керується відомою максимою «Не нашкодь!», не буде рекомендувати вам голодувати, попри те, що з них майже ніхто не сумнівається в «помічності» голодувань в плані того ж «оздоровлення».

 

Єдина правильна мотивація як приголодуванні, так і взагалі "по життю" – це як в ісламі перша фраза Корану «БесмАлла-ар-Рахман-ар-Рахім» («В ім’я Аллаха Милостивого, Милосердного!»), – кожному своє по вірі і переконаннях...

 

40 днів голодували Ісус і Мойсей.

 

«Після охрещення Ісус протягом 40 днів постив у пустині, де його спокушав злий дух» (Мат. 4, 2-4).

 

Мойсей постив 40 днів на горі Синай, «нічого не вкушаючи», і після цього він отримав з рук Божих Скрижалі Закону із Заповідями…

 

Голодування має дуже потужну «метафізику», - після критичних 3-4-5-го днів (в ці дні польові тонкоматеріальні «демони» постійно намагаються змусити вас припинити голодування – спокушуванням, головними болями, запамороченнями, іншими неприємними станами…) значно загострюються інтуїтивні та екстрасенсорні можливості, стають надзвичайно динамічними медитація та молитва.

 

Я не знаю чому саме арештований колишній головний міліціонер України Юрій Луценко почав голодувати. Чи єдиною мотивацією його був тиск на прокурорів, і піар, чи це була дія «подвійного призначення» – для зовнішнього світу одне, для себе ж – «БесмАлла…»?

 

Але зараз ЗМІ повідомили слова Луценка: «Після голодування за два тижні я набрав чотири кілограми й активно займаюся фізкультурою». Він проголодував з 22 квітня до 23 травня 2011 року, – тобто 32 дні.

 

Я, звичайно, "не заздрю" йому як арештованому, свобода якого обмежена. Але радію за нього, в тому, що йому вдалося «знайти можливість» проголодувати аж 32 дні(!!!), – безперечно за цей час він прекрасно оздоровився та багато «бачив» і «знає» того, чого ніколи не пізнаємо ми – «щоденні їдоки чужої плоті»:) І шкодую, що він таки не до-був «повного голодування»…


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5199 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1835 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4043 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3169 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7959 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20292 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

817

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1911

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2390
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

186
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

693
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

475
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18377
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

975
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1214 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6098 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23389 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

291
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

988 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1168 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

496