ФУТБОЛ - АНТИУКРАЇНСЬКА ІГРАШКА ОЛІГАРХІВ

 

З кожним місяцем в Україні стає все сильнішою футбольна істерія. Вже навіть школярам сказали, що наступний навчальний рік буде скорочено на місяць і вони від вересня вчитимуться по суботах. Бо ж у червні 2012 року почнеться чемпіонат с футболу(!?!). Яке вже тут навчання. Щось не пам’ятаю, щоби  заради якоїсь корисної для українців, патріотичної справи йшли на такі загальнонаціональні жертви. Але що там українські справи, коли у олігархів свербить і мліє «футбольна точка»!

 

А скільки брехні навколо того! Спочатку нас дурили тим, що, мовляв, той чемпіонат притягне в Україну «багатомільярдні інвестиції». Аякже! Вже побігли західні буржуїни вкладати гроші в тутешні забавки «суркісів». Тепер нам кажуть, що приїде силенна хмара туристів і залишить тут нам на втіху силенну хмару іноземної валюти, що не будемо знати, що з тими грошиками робити…

 

Приїдуть, приїдуть. Не так багато, як нам брешуть, але приїдуть. Наркомани, збоченці, нахабні виродки із так званого «золотого мільярду».

 

Привезуть не стільки валюти, скільки зарази. СНІД, сифіліс, гонорею. А у 2013 в Україні почнеться «чорний бебі-бум». Наші наївні і жадібні сільські дівчата, яких через телевізор і всякі «освітні» та « гендерні» програми навчено розставляти ноги перед іноземцями, почнуть вкотре «покращувати» генетичну складову української нації, яка й без того фатально засмічена зайдами.

 

А ще нам на згадку від того «євромундіалю» залишаться бетонні чаші стадіонів – тих стотисячних «капищ», де онуки і правнуки повстанців «зливають» гнів і ненависть у порожнечу. Тому що їх привчили правителі світу, що війни проходять виключно на стадіонах. Що там є «наші» і «не наші». А насправді там лише «не наші». Навіть неозброєним оком видно. По кольору шкіри і хижому вищиру рота.

 

Давайте поміркуємо, що таке футбол з української точки зору. По перше, ця гра до нас принесена ззовні. Трохи більше як сто років тому. Вона не має жоднісінького національного українського коріння. Один мій приятель каже, що ця гра арійська, бо, мовляв, її придумали нащадки кельтів – британці. Але, насправді, ця гра має мало спільного з арійцями. Це, як на мою думку, радше наслідок колоніальної нерозбірливості британців, які десь серед південних народів побачили і запозичили цю гру. Бо ж тепер це очевидно – у футбол найкраще грають чорношкірі.

 

Нащадки арійців (неохайні, череваті, розперезані) сидять з пивом на трибунах і дивляться, як негри і бразильські напівнегри ганяють по траві м’ячик. Вони вливають в себе пиво і кричать, «вболіваючи» за тих негрів, яким платять гроші їхні «рідні» поневолювачі. До такого сорому виродилися колись могутні воїни, козаки, стрільці. Крім того, у футболі часто б’ють по м’ячу головою, що зовсім протирічить арійському розумінню чоловічої гідності. То скоріше мавпячі забавки південних негроїдів, аніж змагальний чин Дітей Сварга.

 

По друге, справжні українці давно вже помітили, що стадіони будуються не за тими законами простору, які заповіли нам наші мудрі Предки, які жили в злагоді з українською природою. Давньоукраїнські ристалища були квадратними (тут британський боксерський ринг ближчий до правдивої традиції). І супротивники мали те, що захищали у протилежних кутах, а не рознесене сторонами. Так було за часів Предків.  Отже, сучасне футбольне поле – це, радше, лісова галявина з африканських джунглів, де на навколишніх деревах сидять смердючі горили і кричать, підбадьорюючи своїх співплемінників, що б’ються на тій галявині.

 

І з-за цього ганебного чужинського дійства українським дітям треба буде вчитися по суботах? Втрачати здоров’я, й без того послаблене всілякими західними технологічними ГМО та підробками?

 

А ми, дурні, аплодуємо олігархам, які «притягли» цей іншорідний шабаш до України! Забавка для купки панів обернеться українському народові бідами і хворобами. Плач, мій народе, що тебе дурять, а ти тим втішаєшся!

 

 


07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

785
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

5232 5
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1704
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1724
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2860
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2496

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

429

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1638

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2373

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

3110
07.10.2024

Макаронні вироби бувають різних форм та розмірів, і кожен з них ідеально підходить для конкретних типів страв.  

193
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

742
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

926
04.10.2024

Від початку повномасштабного вторгнення Росії 1 123 релігійні громади перейшли з Української православної церкви московського патріархату до Православної церкви України.  

500
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

684
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

16158
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

3038
08.10.2024

У програмі концерту — добре знайомі та незабутні пісні Володимира Івасюка, Мирослава Скорика, Богдана Весоловського, Кузьми Скрябіна, Ігоря Білозіра, Володимира Якимця, Ярослава Нудика, повідомили організатори.   

325
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1160
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

1009 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

808