ФУТБОЛ - АНТИУКРАЇНСЬКА ІГРАШКА ОЛІГАРХІВ

 

З кожним місяцем в Україні стає все сильнішою футбольна істерія. Вже навіть школярам сказали, що наступний навчальний рік буде скорочено на місяць і вони від вересня вчитимуться по суботах. Бо ж у червні 2012 року почнеться чемпіонат с футболу(!?!). Яке вже тут навчання. Щось не пам’ятаю, щоби  заради якоїсь корисної для українців, патріотичної справи йшли на такі загальнонаціональні жертви. Але що там українські справи, коли у олігархів свербить і мліє «футбольна точка»!

 

А скільки брехні навколо того! Спочатку нас дурили тим, що, мовляв, той чемпіонат притягне в Україну «багатомільярдні інвестиції». Аякже! Вже побігли західні буржуїни вкладати гроші в тутешні забавки «суркісів». Тепер нам кажуть, що приїде силенна хмара туристів і залишить тут нам на втіху силенну хмару іноземної валюти, що не будемо знати, що з тими грошиками робити…

 

Приїдуть, приїдуть. Не так багато, як нам брешуть, але приїдуть. Наркомани, збоченці, нахабні виродки із так званого «золотого мільярду».

 

Привезуть не стільки валюти, скільки зарази. СНІД, сифіліс, гонорею. А у 2013 в Україні почнеться «чорний бебі-бум». Наші наївні і жадібні сільські дівчата, яких через телевізор і всякі «освітні» та « гендерні» програми навчено розставляти ноги перед іноземцями, почнуть вкотре «покращувати» генетичну складову української нації, яка й без того фатально засмічена зайдами.

 

А ще нам на згадку від того «євромундіалю» залишаться бетонні чаші стадіонів – тих стотисячних «капищ», де онуки і правнуки повстанців «зливають» гнів і ненависть у порожнечу. Тому що їх привчили правителі світу, що війни проходять виключно на стадіонах. Що там є «наші» і «не наші». А насправді там лише «не наші». Навіть неозброєним оком видно. По кольору шкіри і хижому вищиру рота.

 

Давайте поміркуємо, що таке футбол з української точки зору. По перше, ця гра до нас принесена ззовні. Трохи більше як сто років тому. Вона не має жоднісінького національного українського коріння. Один мій приятель каже, що ця гра арійська, бо, мовляв, її придумали нащадки кельтів – британці. Але, насправді, ця гра має мало спільного з арійцями. Це, як на мою думку, радше наслідок колоніальної нерозбірливості британців, які десь серед південних народів побачили і запозичили цю гру. Бо ж тепер це очевидно – у футбол найкраще грають чорношкірі.

 

Нащадки арійців (неохайні, череваті, розперезані) сидять з пивом на трибунах і дивляться, як негри і бразильські напівнегри ганяють по траві м’ячик. Вони вливають в себе пиво і кричать, «вболіваючи» за тих негрів, яким платять гроші їхні «рідні» поневолювачі. До такого сорому виродилися колись могутні воїни, козаки, стрільці. Крім того, у футболі часто б’ють по м’ячу головою, що зовсім протирічить арійському розумінню чоловічої гідності. То скоріше мавпячі забавки південних негроїдів, аніж змагальний чин Дітей Сварга.

 

По друге, справжні українці давно вже помітили, що стадіони будуються не за тими законами простору, які заповіли нам наші мудрі Предки, які жили в злагоді з українською природою. Давньоукраїнські ристалища були квадратними (тут британський боксерський ринг ближчий до правдивої традиції). І супротивники мали те, що захищали у протилежних кутах, а не рознесене сторонами. Так було за часів Предків.  Отже, сучасне футбольне поле – це, радше, лісова галявина з африканських джунглів, де на навколишніх деревах сидять смердючі горили і кричать, підбадьорюючи своїх співплемінників, що б’ються на тій галявині.

 

І з-за цього ганебного чужинського дійства українським дітям треба буде вчитися по суботах? Втрачати здоров’я, й без того послаблене всілякими західними технологічними ГМО та підробками?

 

А ми, дурні, аплодуємо олігархам, які «притягли» цей іншорідний шабаш до України! Забавка для купки панів обернеться українському народові бідами і хворобами. Плач, мій народе, що тебе дурять, а ти тим втішаєшся!

 

 


27.06.2022
Ілона Шевченко

З перших днів повномасштабного вторгнення Каріна заснувала благодійний фонд «Fredoom Ukraine». Разом із двома співзасновниками волонтери передають гуманітарну допомогу на передову та забезпечують на Прикарпатті потреби дітей, які вимушено переїхали з міст, де ведуться активні бойові дії.

111
21.06.2022
Ілона Шевченко

Автор легендарних мультфільмів: "Козаки", Енеїда", "Лис Микита" Едуард Кирич разом із дружиною з початку відкритої агресії рф проживає в Івано-Франківську – саме сюди подружжя переїхало через активні бойові дії у рідному місті.

633
17.06.2022
Наталія Луцик

Тури вихідного дня західною Україною – це чудова ідея для одноденного відпочинку не лише для внутрішньо переміщених осіб, котрі вимушено змінили своє місцепроживання, але й для місцевих мешканців. 

972
13.06.2022
Тетяна Дармограй

Як в Івано-Франківській територіальній громаді змінився ринок праці за понад сто днів війни, скільки готові платити роботодавці та які вакансії мають найбільший попит — Фіртка розпитала у заступниці директора Івано-Франківського міського центру зайнятості Вікторії Максимів.  

1760
12.06.2022
Ілона Шевченко

Олена Калайтан понад 30 років працювала журналісткою газети «Приазовський Робочий» у рідному Маріуполі та від початку повномасштабної війни працює у виданні «Донбас 24». 

1148
06.06.2022
Уляна Мокринчук

Понад сто днів війни в Україні. Інформаційний фронт тримають ЗМІ та журналісти, які стали основною мішенню переслідування російських військових злочинців на тому ж рівні, що й наша військова тероборона, оскільки нападникам наказано приховати сліди своїх злочинців. 

1721

Неодноразово доводилось зустрічати у сумнівних вокзальних чтивах  типу “100 порад на кожен день” – поради  на кшталт  “ікону якого православного святого прикладати до хворого місця”, або ”прикмети та заборони в день свята”, далі йде перелік що можна і чого не можна робити.  

490

Так, шановний читачу, я не помилився із заголовком статті і в цьому вбачаю парадокс публічного управління в умовах сучасної України. Моє намагання донести до виконавчої гілки влади та антикорупційної структури те, що через невиконання вимог законодавства

934

Мабуть, немає для батьків страшнішого предмета в школі як християнська етика. Немає місця в дитячій голівці для понять “добра” і “зла”, для вивчення земного життя Ісуса Христа, як засновника християнства.

985

Вже багато років, а особливо впродовж останніх 110 днів, ми  прокладаємо свій шлях до ЄС.

857
21.06.2022

Сезонні ягоди та фрукти і є для того, аби після зими та весни відновити організм. 

468
05.06.2022

Дефіцит гречки протримається до початку нового врожаю.

1629
21.05.2022

Фахівці з правильного харчування нерідко рекомендують у перший денний прийом їжі вживати каші, проте деякі з них можуть завдати більше шкоди організму, ніж користі.   

3276 1
05.06.2022

У Храмі Царя Христа (відомому, як церква на Майзлях) Святу літургію провів Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

1661
09.05.2022

Кожен охочий мав змогу доєднатися до молитви через трансляцію на інтернет-ресурсах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Архікатедрального собору.  

3643
04.05.2022

Розмова між предстоятелями церков відбулась через відеозв'язок Zoom і тривала близько 40 хвилин. Патріарх Кирило під час розмови з протягом 20 хвилин, "читаючи з папірця", намагався переконати Папу Римського в доцільності війни росії проти України. 

4498 1
25.04.2022

Православні християни вшановують пам'ять преподобного Василя Сповідника, єпископа Парійського. Наші пращури у молитвах до святого просили про надання сили та хоробрості, а також про позбавлення від хвороб. Що не можна і що  слід робити в цей день.

4942
10.06.2022

Щоп'ятниці у таборі заплановані тематичні майстер-класи. Заняття проходитимуть у "світлиці талантів", бібліотеці в монастирі та в альтанках на свіжому повітрі. Дітей педагоги об'єднають у групи за віком та уподобаннями.

1336
14.06.2022

Восьмий апеляційний суд Львова 14 червня заборонив діяльність партій “Наші” та "Держава", які в Міністерстві юстиції вважають проросійськими. Про це пише Фіртка з посиланням на пресслужбу суду.  Враховуючи дані рішення в Україні з

906
25.04.2022

У Франції офіційно оголосили переможця президентських виборів, другий тур яких відбувся у неділю 24 квітня.

4840
07.04.2022

Нагадаємо, що попри те, що ЗСУ фіксують численні обстріли українських земель, що ведуться з території Білорусії; дислокацію на білоруських землях російських окупантів, котрі вбивають, гвалтують та грабують цивільне населення в Україні Лукашенко цинічно заявляє, що Білорусь не є учасником війни.  

6721
05.04.2022

Метою законопроєкту є встановлення кримінальної відповідальності за пропаганду символіки військової агресії рф проти України та за порушення законів і звичаїв війни в частині використання військовими формуваннями держави-агресора цивільного населення окупованих територій в якості «живого щита».

7600 11