ФУТБОЛ - АНТИУКРАЇНСЬКА ІГРАШКА ОЛІГАРХІВ

 

З кожним місяцем в Україні стає все сильнішою футбольна істерія. Вже навіть школярам сказали, що наступний навчальний рік буде скорочено на місяць і вони від вересня вчитимуться по суботах. Бо ж у червні 2012 року почнеться чемпіонат с футболу(!?!). Яке вже тут навчання. Щось не пам’ятаю, щоби  заради якоїсь корисної для українців, патріотичної справи йшли на такі загальнонаціональні жертви. Але що там українські справи, коли у олігархів свербить і мліє «футбольна точка»!

 

А скільки брехні навколо того! Спочатку нас дурили тим, що, мовляв, той чемпіонат притягне в Україну «багатомільярдні інвестиції». Аякже! Вже побігли західні буржуїни вкладати гроші в тутешні забавки «суркісів». Тепер нам кажуть, що приїде силенна хмара туристів і залишить тут нам на втіху силенну хмару іноземної валюти, що не будемо знати, що з тими грошиками робити…

 

Приїдуть, приїдуть. Не так багато, як нам брешуть, але приїдуть. Наркомани, збоченці, нахабні виродки із так званого «золотого мільярду».

 

Привезуть не стільки валюти, скільки зарази. СНІД, сифіліс, гонорею. А у 2013 в Україні почнеться «чорний бебі-бум». Наші наївні і жадібні сільські дівчата, яких через телевізор і всякі «освітні» та « гендерні» програми навчено розставляти ноги перед іноземцями, почнуть вкотре «покращувати» генетичну складову української нації, яка й без того фатально засмічена зайдами.

 

А ще нам на згадку від того «євромундіалю» залишаться бетонні чаші стадіонів – тих стотисячних «капищ», де онуки і правнуки повстанців «зливають» гнів і ненависть у порожнечу. Тому що їх привчили правителі світу, що війни проходять виключно на стадіонах. Що там є «наші» і «не наші». А насправді там лише «не наші». Навіть неозброєним оком видно. По кольору шкіри і хижому вищиру рота.

 

Давайте поміркуємо, що таке футбол з української точки зору. По перше, ця гра до нас принесена ззовні. Трохи більше як сто років тому. Вона не має жоднісінького національного українського коріння. Один мій приятель каже, що ця гра арійська, бо, мовляв, її придумали нащадки кельтів – британці. Але, насправді, ця гра має мало спільного з арійцями. Це, як на мою думку, радше наслідок колоніальної нерозбірливості британців, які десь серед південних народів побачили і запозичили цю гру. Бо ж тепер це очевидно – у футбол найкраще грають чорношкірі.

 

Нащадки арійців (неохайні, череваті, розперезані) сидять з пивом на трибунах і дивляться, як негри і бразильські напівнегри ганяють по траві м’ячик. Вони вливають в себе пиво і кричать, «вболіваючи» за тих негрів, яким платять гроші їхні «рідні» поневолювачі. До такого сорому виродилися колись могутні воїни, козаки, стрільці. Крім того, у футболі часто б’ють по м’ячу головою, що зовсім протирічить арійському розумінню чоловічої гідності. То скоріше мавпячі забавки південних негроїдів, аніж змагальний чин Дітей Сварга.

 

По друге, справжні українці давно вже помітили, що стадіони будуються не за тими законами простору, які заповіли нам наші мудрі Предки, які жили в злагоді з українською природою. Давньоукраїнські ристалища були квадратними (тут британський боксерський ринг ближчий до правдивої традиції). І супротивники мали те, що захищали у протилежних кутах, а не рознесене сторонами. Так було за часів Предків.  Отже, сучасне футбольне поле – це, радше, лісова галявина з африканських джунглів, де на навколишніх деревах сидять смердючі горили і кричать, підбадьорюючи своїх співплемінників, що б’ються на тій галявині.

 

І з-за цього ганебного чужинського дійства українським дітям треба буде вчитися по суботах? Втрачати здоров’я, й без того послаблене всілякими західними технологічними ГМО та підробками?

 

А ми, дурні, аплодуємо олігархам, які «притягли» цей іншорідний шабаш до України! Забавка для купки панів обернеться українському народові бідами і хворобами. Плач, мій народе, що тебе дурять, а ти тим втішаєшся!

 

 


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5199 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1835 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4044 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3169 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7959 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20292 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

274

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

817

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1911

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2390
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

186
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

693
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

475
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18377
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

975
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1214 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6098 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23389 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

291
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

988 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1168 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

496