
Франківців запрошують на показ документального фільму "Булер". Після чого відбудеться обговорення стрічки з якого присутні дізнаються, що таке булінг та кібербулінг, як його розпізнати та як йому протидіяти у будь-якій ролі – і постраждалого, і свідка, а також про те, що з булером також потрібно розмовляти, і що їм також потрібна допомога.
На обговоренні буде присутня Олена Пітик, кандидат медичних наук, доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ІФНМУ, пише Фіртка.
Перегляд організовується спільно з Івано-Франківським національним медичним університетом та студентською організацією ЄМSА. Показ відбудеться 30 січня о 16:00 у центральному корпусі ІФНМУ.
Довідка:
Понад 13 мільйонів дітей в Америці стануть жертвами булінгу, що робить його найпоширенішою формою насильства, з яким стикаються молоді люди в цій країні. Новий документальний фільм «Кривдник», режисером якого є лауреат нагород фестивалю Санденс та «Еммі» Лі Гірш, показує цю приголомшливу статистику в людському масштабі, пропонуючи інтимний, безстрашний погляд на те, як булінг вплинув на життя п’ятьох дітей та їхніх сімей.
«Булер» — це зосереджений на персонажах документальний фільм з прекрасною кінематографічністю. У центрі фільму — люди, для яких ця проблема є критично важливою. Кожна з їхніх історій представляє окремий аспект кризи булінгу в Америці. Фільм «Кривдник», знятий протягом 2009-2010 навчального року, відкриває глядачеві болісне і часто небезпечне життя жертв булінгу, демонструючи проблему, що перетинає географічні, расові, етнічні та економічні межі.
У фільмі задокументовані реакції вчителів та адміністраторів на агресивну поведінку, які порушують кліше «діти просто поводяться, як діти», і відображений дедалі ширший рух серед батьків і молоді, спрямований на зміну ставлення до булінгу в школах, спільнотах та суспільстві загалом. Батьки відіграють ключову роль у підтримці своїх дітей, відстоюючи модель поведінки діяча, а не спостерігача, навчають і дають приклад емпатії у сім’ї.