
Перевізники Івано-Франківська стали заручниками бажання міського голови Івано-Франківська попіаритися перед громадою.
це йдеться в заяві Спілки перевізників Івано-Франківська, пише КУРС.
"Щодня іванофранківці мають контакт із сотнями організацій та підприємців, послугами яких вони користуються: Теплокомуненерго, МІУК, Обленерго, провайдери інтернету, продавці продуктів харчування, надавачі освітніх, медичних послуг…, а також маршрутки. Мережа громадського транспорту – один з важливих елементів повноцінного міста. Робота починається о 6.00 ранку і закінчується о 23.30 технічним оглядом. Проте саме представники цієї галузі стали заручниками бажання мера попіаритися перед громадою. Мова йде про безумовно позитивні "нововведення" – такі як безкоштовне перевезення пенсіонерів та школярів. Проте чому за це мають платити перевізники?" – йдеться в заяві.
В Асоціації повідомляють, що основними проблемами галузі є масовий виїзд за кордон водіїв, низький тариф, який не дозволяє оновлювати автобуси та здійснювати капітальний ремонт техніки, потреба в постійному контролі за станом автобуса та поведінкою водія, паливно-мастильні матеріали (ціна за дизпаливо зросла до 30 грн/л).
У коментарі КУРСу керівник Спілки перевізників Івано-Франківська Олег Стахів зазначив, що перевізники вимагають компенсації за проїзд пільговиків.
"Ми хочемо, щоб мерія дотримувалася закону. Згідно із законом місцева влада має компенсувати проїзд пільгових категорій. У нас компесують? Ні", – говорить Стахів.
Стахів зазначив, що перевізників годують обіцянками від грудня. Наразі вони на прохання мерії відклали страйк. Але питання не зрушилося з місця. Тому, зазначає голова Спілки перевізників Івано-Франківська, не виключено, що страйк таки відбудеться.
Також Олег Стахів зазначив, що Спілка перевізників створена для вирішення проблем галузі, покращення якості надання послуг, діалогу з мешканцями та владою, а також вирішення нагального питання: хто буде платити за піар-програми мера.
"Бо на даний час виглядає так, що франківці, які отримують на руки мінімальну зарплату 2650 грн, вагітні жінки та молоді мами, студенти оплачують перевезення категорій людей, які міський голова ввів для підвищення власного рейтингу", – додав Олег Стахів.
Як писала Фіртка, перевізники вимагають підняти проїзд до 5 гривень. Міський голова Руслан Марцінків неодноразово наголошував, що проти підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.
17 січня, у громадському транспорті з'явилися оголошення про можливий страйк перевізників.
Читайте також:
На випадок страйку франківських перевізників, містян підвозитиме приміський транспорт (графік)
Олег Ганчак: Місто робить ставку на муніципальний транспорт
Руслан Марцінків: Зважаючи на те, як вони відносяться до людей, то треба знижувати тарифи
"Плата за комфорт": Якщо франківська мерія візьме кредит на тролейбуси - зросте вартість проїзду
Електроавтотранс отримав ще три вживані тролейбуси із Зальцбургу
"Електроавтотранс" отримало вісім тролейбусів
У Франківських тролейбусах стане тепліше: комунальники придбали пічки для транспорту (відео)
У Івано-Франківську планують придбати систему проти обледеніння контактної мережі
На тролейбусному маршруті №4 встановлюють таблички із похвилинним графіком руху
Франківські комунальники показали, якими будуть нові "дружні до велосипедистів" тролейбуси (фото)
Івано-Франківськ закупить за кошти ЄБРР 40 нових тролейбусів (фото)
Два тролейбусні маршрути з'являться в Івано-Франківську
На франківських зупинках почали розміщувати похвилинні графіки руху тролейбусів (фото)