Франківські благодійники відвідали вихованців Залучанського інтернату (фото+відео)

 

 

У суботу, 20 лютого, після завершення тривалого карантину у Залучанському дитячому будинку-інтернаті, волонтери благодійної організації "Українська благодійна мережа" відвідали його вихованців.

 

Про це йдеться на сторінці благодійної організації у соцмережі Фейсбук.

 

"То була довгоочікувана зустріч – ми не бачились з ними 2 місяці! Завдяки благодійникам, привезли для вихованців підгузки, пеленки, засоби гігієни, матеріали для ручних робіт й інші речі, дякуємо всім небайдужим!

На додачу до спілкування з нашими особливими друзями, ми також зустрілися з керівництвом і працівниками дитбудинку – обговорювали спільні плани на 2016 рік. Дякуємо за зустріч і сподіваємося на плідну співпрацю і надалі! Також цього разу до нас приєдналися волонтери з Маленька МАЙСТЕРНЯ великого ЩАСТЯ – з дітьми та молоддю вони створювали яскравих паперових птахів.

Також, дорогою назад, ми ненадовго завітали до неповносправних вихованців Снятинського дитячого будинку-інтернату – були раді бачити старих друзів і познайомитися з новими.

Дякуємо всім за чудову поїздку! Як допомогти неповносправним вихованцям, зокрема як стати волонтером «УБМ»", - йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідково:

В Залучанському дитячому будинку-інтернаті проживає 129 вихованців – діти віком від 4 до 18 років, а також молоді люди віком до 35 років. Дитбудинок є закладом 3 профілю з відділенням 4 профілю – для дітей з важкою як фізичною, так і розумовою неповносправністю, частина з яких є постійно-лежачими. Майже усі діти є сиротами. До деяких дітей приїздять батьки, але вкрай рідко.

У кімнатах, в яких зараз проживають вихованці дитбудинку, дуже тісно. Ліжка у молодіжних кімнатах на першому поверсі розташовані так щільно, що до деяких навіть важко підійти. На другому поверсі невеликі кімнати заповнені дитячими ліжками, між якими є лише невеликі проходи. Переповненість житлових кімнат дитбудинку підтверджують не лише волонтери, про це також зазначає у своєму моніторинговому звіті Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У надто тісних спальних кімнатах дитбудинку вкрай бракує життєвого простору. Цю проблему можна вирішити, якщо переселити частину дітей у спальний корпус № 2, який зараз не використовується, оскільки потребує капітального ремонту. Попередня кошторисна вартість робіт з капітального ремонту (за підрахунками підприємства, яке може виконати ремонтні роботи): 502 000 грн.

Дитбудинок звертається з листом до усіх небайдужих людей з проханням допомогти вирішити цю проблему та відремонтувати спальний корпус № 2. Ремонті роботи можна буде розпочати весною 2016 р. Просимо усіх небайдужих допомогти створити більше життєвого простору для сиріт з важкою фізичною та розумовою неповносправністю! Фінансовий звіт про збір пожертв та їх витрати

Бажаючі допомогти можуть дізнатися як це зробити тут.

 


23.02.2016 568 0
Коментарі (0)

17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2748
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20917
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1820
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1301 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2317
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3969

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

599

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2072

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

765

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1369
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

429
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

955
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24458
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

687
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

702
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

651
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

792
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8140
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

680 1
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

831
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2121 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

786