Нещодавно запрацював сайт КП "Сервіс-Авто". Про це вчора на засіданні виконавчого комітету повідомив керівник підприємства Андрій Строїч.
За словами Строїча, таке ноу-хау від паркувальників дасть змогу мешканцям міста ознайомитися із послугами, які надає "Сервіс-Авто", підвищити рівень довіри населення до підприємства. Разом із цим франківці зможуть оперативно отримувати інформацію про кошти, які надходять від паркувального збору.
«Для підвищення рівня довіри населення до діяльності підприємства був створений сайт із розміщенням щотижневої інформації про розмір сплати паркувального збору», - розповів директор «Сервіс-Авто».
6 вересня 2012 року "з метою виконання плану надходжень зі збору за місця для паркування транспортних засобів" в місті, депутати рішенням сесії Івано-Франківської міської ради зобов'язали "Сервіс-Авто" відновити роботу паркувальних майданчиків, зокрема шляхом укладання цивільно-правових договорів, в тому числі агентських договорів із продажу паркувальних талонів з суб'єктами господарської діяльності.
Щодо коштів, то директор КП ствердує, що підприємці забирають певний відсоток від парковки, решта ж коштів йде у бюджет міста.
"Із підприємцем Коровайним у нас заключений договір. Суб'єктом господарювання є "Сервіс Авто". Ми маємо із підприємцями агенські договора на продаж паркувальних талонів. Податковий агент ми, а вони виконують тільки одну функцію і отримують за це певний відсоток. Є відповідне рішення сесії, згідно якого нас зобов'язали відновити роботу шляхом заключення агентських договорів", - каже директор КП "Сервіс-Авто" Андрій Строїч.
До слова, нині на балансі "Сервіс-Авто" діє 28 автопарковок. Загальна кількість паркувальних місць на них становить 547.
А от нам чомусь ну зовсім не зрозуміло - ДЛЯ ЧОГО створювати "покладку"-підприємця між платником за послугу паркування (про законність збирання коштів - це вже питання, очевидно, до прокуратури) та касою комунального підприємства чи бюджетом? Чому паркувальник не може бути працівником комунального підприємства "Сервіс-Авто", а мусить працювати "на касу" приватного підприємця?
Коли такі "схеми" з підприємцями з метою мінімізації відрахувань до бюджету використовують приватні структури, то їх якось зрозуміти можна, але комунальне підприємство...?
Бо ж яку таку технічно "важку" функцію-послугу для КП "Сервіс-Авто", яку саме підприємство виконувати "не в силі", надає комунальному підприємству підприємець Коровайний В. І.?
З якою метою взагалі створена така "схема" руху готівки? Іншого мотиву, аніж той, щоб не "паритися" з тим, як саме вкрасти гроші з каси комунального підприємстви ми придумати не можемо... Так в цій схемі і думати ні про що не потрібно - ВСЕ можна зробити вже на стадії "підприємницького" володіння паркувальними грошима. Який "спрос" з підприємця, який облік? Про що це ви? Ага... Талони, кажете?.... Пронумеровані? А чомусь навіть вже і не смішно... :)
Читайте також:
Схема. Куди йдуть гроші за паркування в Івано-Франківську? (фото)
Попри збільшення заборгованості, депутати Івано-Франківської міськради прикривають КП «Сервіс-Авто»
Директор „Сервіс-Авто” жаліється на неприбутковість підприємства
В Івано-Франківську паркувальники "виживають" за рахунок бюджетних коштів
В Івано-Франківську нарешті придумали, як обмежити в'їзд на центральну площу міста