Франківчанка про перемогу у конкурсі «Місіс Відкритий Світ Україна 2020»: Там, де страшно – твоя найбільша точка розвитку

Наприкінці 2020 року, 29 грудня, в Києві, у Fairmont Grand Hotel відбувся фінал конкурсу «Місіс Відкритий Світ Україна 2020» за підтримки Українського культурного фонду.

У фінал потрапили 10 успішних жінок з семи областей України, серед яких й учасниця з Івано-Франківська Христина Викалюк.

Жінці вдалось не тільки гідно представити себе у фіналі, але й здобути перемогу та отримати корону.

Сьогодні Христина Викалюк поділилась з Фірткою своїми враженнями від конкурсу:

Як виникло бажання податись на конкурс чи можливо вас запрошували взяти участь?

Колись мене запрошували на схожі конкурси. Але там участь була платною та озвучувалась немала сума. А про цей конкурс я прочитала, мені дуже сподобались їхні цінності: популяризація жінки в цілому, сімейних цінностей, материнства, але й те, що жінка не тільки дружина, мама, а також вона має робити щось корисне для цього світу. Це єдиний конкурс в Україні, який підтримується українським державним культурним фондом. Участь у ньому безкоштовна.

Як відбувалась підготовка до конкурсу?

Мені повідомили, що я увійшла у півфінал, мене відібрали з великої кількості заявниць. Потім чотири дні проводилось онлайн-голосування, учасниці заохочували своїх рідних, друзів голосувати. У цьому конкурсі важливо, щоб жінка була соціально активною.

Ми проходили серію цікавих та корисних майстер-класів з етикету, стилю, на які запрошували зіркових тренерів. З нами працював психолог.

Далі необхідно було записати відеоролик про своє життя. Це завдання виконували впродовж одного дня, для того, щоб дати можливість побачити, яка жінка у звичному житті, яка вона справжня.

Після цього отримала запрошення до Києва, де проходили два конкурсні дні та визначали переможницю.

Ви очікували, що перемога дістанеться вам?

Коли отримала телефонний дзвінок з повідомленням, що потрапила до півфіналу – здивувалась. Але тоді вже виникли думки, що класно було б увійти у фінал і що для цього потрібно робити? Я та людина, що від себе вимагає завжди максимум, але при цьому не перестрибуючи себе, щоб не втрачати надто багато сил і ресурсів. Коли я вже була там, то розуміла, що на конкурсі поряд зі мною дуже достойні жінки, з власними ідеями, баченнями, успішним бізнесом та духовним наповненням. Звісно я вірила в себе, але розуміла, що перемоги гідні усі.

Я вірила у свою перемогу, але не настільки що тільки я і ніяк інакше. Для мене вже було досягненням те, що я увійшла у десятку.

Усе, що відбувалось - це така школа життя, дуже великий досвід. Але будучи на сцені, я вже відчувала себе, як риба у воді. Хоча страшенно переживала і хвилювалась.

Що найбільше врізалось в пам’ять, вразило вас протягом всього конкурсу?

Мені дуже запам’ятався момент, коли ми хвилювалися всі перед виходом на сцену, засновниця конкурсу Ірина Зайцева вийшла до нас і сказала:

«Дівчата, не переживайте. Просто зрозумійте, що зараз з вами буде відбуватись те, що від вас хоче Бог в цей момент».

І мене це настільки заспокоїло та налаштувало психологічно, що я змогла кайфувати від процесу і не переживати, спокійно відповідати на запитання. Все було просто, легко і класно.

Запам’яталось дуже гарне ставлення до всіх, чіткість, зосередженість на деталях. В Києві, як на мене, працюють інакше в організації конкурсів.

Після перемоги ви представлятимете Україну на міжнародному конкурсі в Сінгапурі? Уже почали готуватися?

Так, скоро розпочинаю підготовку. Там потрібно буде підготувати доповіді, які підійматимуть певні проблеми. Звичайно необхідно буде готувати це англійською мовою. У мене мова на побутовому рівні нормальна, але все ж таки треба підучити, щоб вільно говорити. Можливо виникнуть інших моменти, наприклад, доведеться покращити фігуру, втілювати інші проєкти, щоб з гідністю поїхати туди та представити нашу країну.

Що б ви порадили жінкам, які хотіли б брати участь у конкурсах, але з якихось причин не наважуються?

Особисто у мене лише позитивні враження від участі у цьому конкурсі. Мені вже 34 роки і я трохи щось знаю в житті, тому і я думала, що такі конкурси однозначно куплені. Але є справді круті, класні люди, які втілюють дуже цінні й потрібні проєкти, які мають схожі з моїми цінності. І напевно тому я туди потрапила.

Однак я не знаю, чи такі конкурси підійдуть кожній жінці. Бо кожній з нас потрібно щось своє. І кожен може себе реалізовувати у різних проєктах. Тому я раджу прислухатися до себе, запитати себе «Що я хочу?», і не забувати, що якщо жінка відчуває, що вона може щось робити, може бути творцем, а не тільки споживачем, то звичайно, що варто за це братись.

Безумовно це страшно. Але я завжди йду до всього безстрашно. В мене все якось так виходить у житті. Тому що там, де страшно – це твоя найбільша точка розвитку.


Організатори конкурсу переконані, що краса повинна рятувати, нести добро і сенси. Публічні люди, якими стають фіналістки конкурсу, мають брати активну участь у розв'язанні проблем сьогодення та підтримувати благодійні ініціативи. Серед напрямів, якими опікується проєкт: боротьба з домашнім насильством, допомога дітям-сиротам та дітям з зони АТО, підтримка соціально-екологічних акцій, популяризація відповідального батьківства.

Розмовляла Олена Британська


29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

599
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1151
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2460
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1332
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1952 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2909

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

653

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

738

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1649

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1629
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

319
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

437
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18355
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7462
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3646
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1032
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10770
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

271
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

265
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

462
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

440
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

673