Франківчанка Тетяна Черних, яка понад рік бореться з гострою лейкемією, терміново потребує допомоги

 

 

Половина шляху пройдена – 30-річна франківчнка отримала перші курси хіміотерапії. Зараз вона проходить наступні – на цей час жінка перебуває у лікарні.

 

Тетяна Черних сама виховує донечку і дуже сподівається на допомогу небайдужих.

 

30-річна франківчанка Тетяна Черних, яка сама виховує 7-річну донечку, терміново потребує допомоги. 29 квітня 2016 року їй поставили діагноз гостра лейкемія (рак крові). Потрібне довготривале і дороговартісне лікування з пересадкою кісткового мозку.
 
 
Про свою історію боротьби Тетяна розповіла КУРСу
 
"Великодніми святами в Страсну п'ятницю мені встановили діагноз в інституті гематології м. Львова: Гостра лімфобластна лейкемія. Це був удар: я плакала, ридала, кричала несамовито, бо я знала про цю хворобу, в інтернеті не раз читала про хворих діток і чим могла допомагала в міру своїх можливостей, і знала добре, що на лікування потрібні просто величезні гроші.
 
Знала, що треба тікати за кордон на лікування. Хотіла поїхати в найближчу Польщу, та не все так просто. По-перше, мені виставили суму за курс лікування хіміотерапією 50 тис. доларів, а таких курсів треба 6. Та й лікарі не дали гарантії, що мене довезуть, що я витримаю дорогу.
 
Я почала лікуватись в Обласній клінічній лікарні м. Івано-Франківська в відділенні гематології. Та навіть тут на лікування потрібні колосальні кошти. За допомогою людей у Фейсбук, рідних і знайомих мені вдалось зібрати на курс хіміотерапії. І завдяки Господу і лікарям мені вдалось вийти на стан ремісії, хоч практично весь кістковий мозок був зруйнований раковими клітинами.
 
Та найбільший розпач в тому, що в мене є донечка Полінка. Зараз їй вже 8 років. Виховую її я сама. Батьки – пенсіонери, мамі прийшлось звільнитись з роботи, вона була постійно біля мене і вдень, і вночі.
 
Мені приносить просто невимовний біль тільки одна думка про те, що моя дитина може лишитись без мене. Прошу Бога, щоб Він мене витяг з цієї прірви і щоб моя дитина була щаслива, щоб я могла дарувати їй свою любов і тепло, бо це саме головне для дітей. 
 
Я вдячна Господу, вдало проходжу лікування хімією вже більше року. За словами лікаря, саме лікування з основною хімією і підтримуючою хімією має тривати до 2 років. Половина шляху пройдена. За цей період було потрачено близько 1 млн грн. Це аж страшно подумати.
 
Також після лікування, за словами лікарів, потрібна ТКМ (трансплантація кісткового мозку) від донора. В червні цього року мені вдалось зібрати кошти за допомогою небайдужих людей і пройти обстеження в інституті гематології і трансплантології м. Варшава. Слава Богу, за результатами аналізів мені підходить мій рідний брат як донор для пересадки кісткового мозку. Дякую Богу за Його велику милість, адже з 150 тис. доларів ця сума зменшується до 100 тис. доларів, оскільки в мене є свій донор і його не потрібно шукати в світовій базі донорів.
 
31 липня лягаю в лікарню на черговий курс хіміотерапії основного лікування, на який потрібно 20 тис. грн, після цього в вересні знов я маю їхати на додаткове обстеження в Польщу – вартість обстеження приблизно 50 тис. грн. Ну і на саму пересадку потрібно 100 тис. доларів.
 
Для мене захмарна сума в 50 тис. грн, не те що 100 тис. дол.
 
Звертаюсь до всіх людей з відкритим добрим серцем і щирою душею, щоб допомогли мені у зборі коштів, а хто не має можливості, то помолиться за мене, за моє одужання, бо на мене вдома чекає моя маленька донечка, яку я дуже люблю, і не хочу, не можу здаватись. Вірю, що Господь добрий і що є небайдужі люди! Бо ніхто не буде так любити мою дитину, як я, а їй потрібна мама. Полінка завжди мене питає, коли я вже не буду ходити в лікарню, а буду вдома.
 
Я дуже змінилась зовнішньо, набрала 35 кг на фоні гормонотерапії, та любов дитини від цього не зменшилась ні на краплю. Я дуже змінилась внутрішньо, бо розумію, що основне, щоб всі рідні були здорові, що потрібно цінувати кожну людину, дарувати свою любов кожному, не ображатись ні на кого, не боятись про це говорити.
 
Прошу і благаю не покидати мене один на один з цією проблемою, бо, на жаль, держава і чиновники про онкохворих не дбають. Ні забезпечення ліками, ні матеріальної допомоги. Один з чиновників сказав після вже 5 нашого звернення до нього, що йому треба ставити майданчик. А моїй дитині не потрібен той майданчик, якщо вона не може вийти на нього зі мною.
 
Тому я всю надію покладаю на Бога і вірю, що світ не без добрих людей"!
 
Група допомоги у Фейсбук - https://www.facebook.com/groups/969056379877263/


11.08.2017 564 0
Коментарі (0)

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

881
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1570 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2345
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2174 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7514
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15228 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

280

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1012

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1077

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1863
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

259
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

637
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

880
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3110
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

894
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1932
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

980
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35128 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

232
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

461
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

602
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

929