Фестиваль повітряних зміїв, кольорові танці, показ мод: стало відомо, що приготували для маленьких франківців на День міста

Фестиваль повітряних зміїв, кольорові танці, показ мод і навіть будівництво казкової Вежі - цьогорічне святкування Дня міста матиме ряд особливостей та цікавинок.

Програма святкових заходів ще перебуває на стадії формування, кажуть в мерії, пише Фіртка.

Стало відомо, що, окрім вже традиційних та звичних конкурсів, виставок, музичних концертів та танцювальних виступів, малечі запропонують нові захоплюючі ігри та конкурси.

Для любителів цікавого та активного сімейного відпочинку проведуть Фестиваль повітряних зміїв. Тут діткам проведуть майстер-клас з виготовлення зміїв, які разом із батьками зможуть запустити в небо. Ще одним розважальним заходом стануть Ігри маленьких «супергероїв». Цікавим є те, що погратися зможуть не тільки діти, але й дорослі. Адже, окрім створення цікавих казкових костюмів, родині у повному складі доведеться позмагатися у веселих героїчних змаганнях.

Яскравими та гучними барвами наповняться вулиці міста під час танцювального флеш-мобу. На «кольорові танці» під відкритим небом запрошують усіх: і дорослих, і діток. Учасники отримають фарби Холі, які неодмінно додадуть емоцій під час виконання танцювальних па. Для підлітків та молоді проведуть показ мод.

Юні моделі продефілюють в сучасному українському одязі, а також ознайомлять глядачів із модними тенденціями національних костюмів. Новим і цікавим обов’язково стане перформанс «Казкова вежа», де юні франківці перетворять звичайні картонні коробки на архітектурні пам’ятки рідного міста. За допомогою розмальованих коробок, дітвора будуватиме справжні будинки, міську Ратушу чи музеї нашого міста. Долучитися до архітектурних експериментів зможе кожен бажаючий, а допомагатимуть учасникам учні дитячо-художньої школи.

Доповненням акції стане флешмоб «Веселі будинки», де актори «Нового театру» зіграють роль культових споруд Івано-Франківська. Вистава обіцяє бути досить незвичайною.

Загалом святкові заходи пройдуть у різних мікрорайонах, скверах, парках, бібліотеках. Окрім новинок, відбуватимуться вже звичні вокальні конкурси, спортивні естафети, цікаві читання, виставки та конкурси малюнків.

Як пояснила директор департаменту культури Надія Загурська, для маленьких франківців та гостей планують створити ціле дитяче містечко розваг, де кожен знайде собі заняття до снаги.

«День міста – це не тільки концерт сучасної чи класичної музики. Це ціла атмосфера, і важливо, щоб кожен її відчув. Важливо орієнтуватися на найменших, не оминати увагою старше покоління. Адже це наше спільне свято, свято кожного мешканця і кожного гостя», - наголосила Надія Загурська.

7 травня 2018 року Івано-Франківськ відзначатиме 356-у річницю.


22.02.2018 2103
Коментарі ()

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

337
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2931
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21083
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1985
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1355 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2368

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

711

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2144

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

826

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1414
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

146
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

469
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1003
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

149
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

768
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

743
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

684
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8216
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

841 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

881
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2176 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

825