Єшкілєв про представників УГП: Від вас, пацани, не тхне сучасністю

 

 

Прикарпатський письменник Володимир Єшкілєв задав питання представникам новоспеченої Української Галицької партії стосовно модерну у їхній політиці.

 

«Від вас, пацани, не тхне сучасністю. Ви лисі, поважні, ніби спустилися просто на якісь монети штампуватись, профіль у вас ідеальний, - звернувся письменник до засновників УГП. - Але щось не стає модерну, що ви запропонуєте? Я розумію, що ми сповзаємо у феодалізм, фактично ми є власністю олігархів, сучасних феодалів. Нам це не подобається, так. Як розімкнути ці галицькі міста з їхньою архаїкою?», - пише Стик.

 

На що, однин із представників УГП Віктор Кімакович, відповів, що партія створювалася не для того щоб комусь подобатися. У теперішніх умовах так званого феодалізму, говорити про цінності та про регіональну партію, це вже є модерном. Також залучатимуться до партії молоді люди, вони і принесуть до партії модерн.

 

Нагадаємо, сьогодні відбулася презентація Української Галицької партії. За словами Ігора Мельника, голови політради УГП завданям УГП є створення своїх осередків, згуртування людей, принаймні у наших галицьких областях.

 

"Залучати тих, хто цікавиться нашими ідеями, нашою програмою. другий крок - робити маленькі добрі справи. І на наступний рік будем приймати участь у місцевих виборах", - зазначив Ігор Мельник.

 

"Політику, яку ми маємо здійснювати, має йти знизу, від народу. Ця політика має робитися тут, в містах. Люди мають думати, як ми маємо розвиватись, щоб не повертатись назад", - резюмував Тарас Шулій.

 

------------------------------

 

Пост-реліз

 

В Івано-Франківську презентували Українську Галицьку партію

 

Українська Галицька партія (УГП) розпочала свою діяльність.

Засновники партії розповідають, що рішення про створення УГП було прийнято у важкий для України час – пік правління Януковича. Аби пройти всі етапи законодавчих та юридичних вимог знадобилося майже два роки. І ось, 18 серпня 2014 року Українську Галицьку партію зареєстровано.

«Українська Галицька партія зареєстрована як всеукраїнська і має право брати участь у всіх політичних подіях України. Але наша партія - крайова - створена насамперед для галичан, для того, аби представляти інтереси нашого краю як на місцевому рівні, так і на рівні українському. Ми не придумали нічого нового. Регіональні партії - це досвід багатьох європейських країн», - Ігор Мельник, голова політради УГП.

Серед пріоритетів у діяльності УГП – відбудова Галичини у політичній, економічній та культурній сфері. Своїм завданням партія ставить також якісно підняти рівень української політики і вплив галичан на розвиток України, зокрема, за вектром на Європу.

УГП – партія цінностей, а не одного лідера. Підтримує постіну ротацію кадрів. Людина може займати партійну посаду максимум два роки, аби не цементуватись на одному місці.

«Серед цінностей, які сповідує УГП: український християнський консерватизм, традиціоналізм, субсидіарність, солідаризм. Маю на увазі, що влада повинна захищати власність та дбати про нужденних. А також ми культивуємо традиційну для Галичини культурну толеранцію. В основі діяльності стоїть повага до людської гідності. Серед основних принципів роботи: колегіальність та неперевність, що є дуже важливим для партії, яка гуртується навколо цінностей, а не навколо певного лідера. Пройдуть роки, люди зміняться, а партія залишиться», - Віктор Кімакович, член політради УГП.

У найближчих планах – запрошення до своєї діяльності молодих активних людей, які є відповідальними та прагнуть змін у своїх громадах. "Саме молоді люди мають привнести нові ідеї та елемент модерну у таку традиційну, консервативну галицьку партію. Тож запрошуємо всіх, хто поділяє наші цінності, до активної співпраці", - Тарас Чолій, заступник голови ради української Галицької Асамблеї. Партія має стати соціальним ліфтом для молодих людей, які хочуть розвиватись самі та зробити добрі справи для свого регіону та країни.

«Ми плануємо шукати тих людей, які здатні бути доброю владою для наших громад. Сьогодні доброго господаря треба просити йти у владу, бо у нас влада як клеймо. Нам потрібно, аби наш регіон був найкращим не для того, аби комусь щось показати, але був найкращим для нас і наших нащадків», - Богдан Панкевич, голова ради української Галицької Асамблеї.

Під час презентації УГП в Івано-Франківську зібралось багато місцевих громадських діячів, котрі висловили свою підтримку новій політсилі. Зокрема, позитивно відзначили новизну першої в Україні регіональної партії, починаючи від назви і закінчуючи ідеями якісного представлення регіону в парламенті та відродження галицької політики. Також оцінили якісний персональний склад, зокрема, поєднання досвіду старшого покоління та молодої енергії.

Свої ідею та візію Українська Галицька партія виклала у Маніфесті (додається).

Прес-служба УГП


04.11.2014 1670 1
Коментарі (1)

Сергій Чирва 2014.11.04, 15:16
Зайшла на наші терени нова партія... Зайшла на ГАЛИЦЬКІ терени, які орані-переорані партіями і партійками усіх ґатунків... Скільки партайгеноссів засівало електоральне ГАЛІЦІЙСЬКЕ поле - не порахувати... Але ми готові приймати усіх, хто допоможе будувати ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО... Маніфести, лозунги і програми вже не сприймаються... Тільки КОНКРЕТНІ СПРАВИ зможуть укоренити партійні ідеї УГП на нашій землі. Того - ДО РОБОТИ і У ДОБРУ ПУТЬ :)
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2845
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

20987
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1933
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1316 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2337
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

4010

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

642

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2111

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

791

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1384
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

84
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

442
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

978
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

92
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

719
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

717
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

661
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8156
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

733 2
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

853
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2134 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

798