Єшкілєв про представників УГП: Від вас, пацани, не тхне сучасністю

 

 

Прикарпатський письменник Володимир Єшкілєв задав питання представникам новоспеченої Української Галицької партії стосовно модерну у їхній політиці.

 

«Від вас, пацани, не тхне сучасністю. Ви лисі, поважні, ніби спустилися просто на якісь монети штампуватись, профіль у вас ідеальний, - звернувся письменник до засновників УГП. - Але щось не стає модерну, що ви запропонуєте? Я розумію, що ми сповзаємо у феодалізм, фактично ми є власністю олігархів, сучасних феодалів. Нам це не подобається, так. Як розімкнути ці галицькі міста з їхньою архаїкою?», - пише Стик.

 

На що, однин із представників УГП Віктор Кімакович, відповів, що партія створювалася не для того щоб комусь подобатися. У теперішніх умовах так званого феодалізму, говорити про цінності та про регіональну партію, це вже є модерном. Також залучатимуться до партії молоді люди, вони і принесуть до партії модерн.

 

Нагадаємо, сьогодні відбулася презентація Української Галицької партії. За словами Ігора Мельника, голови політради УГП завданям УГП є створення своїх осередків, згуртування людей, принаймні у наших галицьких областях.

 

"Залучати тих, хто цікавиться нашими ідеями, нашою програмою. другий крок - робити маленькі добрі справи. І на наступний рік будем приймати участь у місцевих виборах", - зазначив Ігор Мельник.

 

"Політику, яку ми маємо здійснювати, має йти знизу, від народу. Ця політика має робитися тут, в містах. Люди мають думати, як ми маємо розвиватись, щоб не повертатись назад", - резюмував Тарас Шулій.

 

------------------------------

 

Пост-реліз

 

В Івано-Франківську презентували Українську Галицьку партію

 

Українська Галицька партія (УГП) розпочала свою діяльність.

Засновники партії розповідають, що рішення про створення УГП було прийнято у важкий для України час – пік правління Януковича. Аби пройти всі етапи законодавчих та юридичних вимог знадобилося майже два роки. І ось, 18 серпня 2014 року Українську Галицьку партію зареєстровано.

«Українська Галицька партія зареєстрована як всеукраїнська і має право брати участь у всіх політичних подіях України. Але наша партія - крайова - створена насамперед для галичан, для того, аби представляти інтереси нашого краю як на місцевому рівні, так і на рівні українському. Ми не придумали нічого нового. Регіональні партії - це досвід багатьох європейських країн», - Ігор Мельник, голова політради УГП.

Серед пріоритетів у діяльності УГП – відбудова Галичини у політичній, економічній та культурній сфері. Своїм завданням партія ставить також якісно підняти рівень української політики і вплив галичан на розвиток України, зокрема, за вектром на Європу.

УГП – партія цінностей, а не одного лідера. Підтримує постіну ротацію кадрів. Людина може займати партійну посаду максимум два роки, аби не цементуватись на одному місці.

«Серед цінностей, які сповідує УГП: український християнський консерватизм, традиціоналізм, субсидіарність, солідаризм. Маю на увазі, що влада повинна захищати власність та дбати про нужденних. А також ми культивуємо традиційну для Галичини культурну толеранцію. В основі діяльності стоїть повага до людської гідності. Серед основних принципів роботи: колегіальність та неперевність, що є дуже важливим для партії, яка гуртується навколо цінностей, а не навколо певного лідера. Пройдуть роки, люди зміняться, а партія залишиться», - Віктор Кімакович, член політради УГП.

У найближчих планах – запрошення до своєї діяльності молодих активних людей, які є відповідальними та прагнуть змін у своїх громадах. "Саме молоді люди мають привнести нові ідеї та елемент модерну у таку традиційну, консервативну галицьку партію. Тож запрошуємо всіх, хто поділяє наші цінності, до активної співпраці", - Тарас Чолій, заступник голови ради української Галицької Асамблеї. Партія має стати соціальним ліфтом для молодих людей, які хочуть розвиватись самі та зробити добрі справи для свого регіону та країни.

«Ми плануємо шукати тих людей, які здатні бути доброю владою для наших громад. Сьогодні доброго господаря треба просити йти у владу, бо у нас влада як клеймо. Нам потрібно, аби наш регіон був найкращим не для того, аби комусь щось показати, але був найкращим для нас і наших нащадків», - Богдан Панкевич, голова ради української Галицької Асамблеї.

Під час презентації УГП в Івано-Франківську зібралось багато місцевих громадських діячів, котрі висловили свою підтримку новій політсилі. Зокрема, позитивно відзначили новизну першої в Україні регіональної партії, починаючи від назви і закінчуючи ідеями якісного представлення регіону в парламенті та відродження галицької політики. Також оцінили якісний персональний склад, зокрема, поєднання досвіду старшого покоління та молодої енергії.

Свої ідею та візію Українська Галицька партія виклала у Маніфесті (додається).

Прес-служба УГП


04.11.2014 1645 1
Коментарі (1)

Сергій Чирва 2014.11.04, 15:16
Зайшла на наші терени нова партія... Зайшла на ГАЛИЦЬКІ терени, які орані-переорані партіями і партійками усіх ґатунків... Скільки партайгеноссів засівало електоральне ГАЛІЦІЙСЬКЕ поле - не порахувати... Але ми готові приймати усіх, хто допоможе будувати ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО... Маніфести, лозунги і програми вже не сприймаються... Тільки КОНКРЕТНІ СПРАВИ зможуть укоренити партійні ідеї УГП на нашій землі. Того - ДО РОБОТИ і У ДОБРУ ПУТЬ :)
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

2853
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1250
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1168
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

2360
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

3794
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

2804 8

Забобони  або марновірство  це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

84

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1028

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

869

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

818
05.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

103
23.04.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

10504
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

101
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

425
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5506
22.04.2025

Видання The Week UK з посиланням на колишнього секретаря померлого папи Франциска включило 45-річного кардинала-українця Миколу Бичка з Австралії в перелік кандидатів на посаду нового Папи Римського.

1218
02.05.2025

Презентували «Життєпис Івано-Франківська», а саме — другу книгу, яка охоплює період з 1939 по 2022 роки.  

610
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

451 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

884
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

768
21.04.2025

Наступного тижня команда американського президента Дональда Трампа вирушить до Лондона для перемовин щодо перемир’я в Україні.  

820