Ендоскопічне видалення гриж та протрузій міжхребцевих дисків

Коли біль наче заповнює собою увесь ваш простір, а консервативні методи не допомагають – не варто терпіти, довіртесь фахівцям! Сучасне ендоскопічне лікування міжхребцевих гриж з реабілітацією на 1 день! Відтепер доступно в Оксфорд Медікал!

Записатися на прийом

Що варто знати про особливості розвитку міжхребцевих гриж?

Міжхребцеві диски є шайбоподібної форми, складаються з фіброзного кільця (щільна фіброзна оболонка) та пульпозного ядра (желеподібний вміст). Живлення та зволоження дисків здійснюється за допомогою дифузії з навколишніх тканин при нормальній руховій активності пацієнта. Малорухомий спосіб життя, а також вікові зміни призводить до порушення трофіки міжхребцевих дисків, зниження гідратації пульпозного ядра та формування слабких місць фіброзної оболонки.

Наступне явище – надмірне фізичне навантаження, що часто пов’язується із професійними особливостями (вантажники, будівельники та ін). При надпороговому тиску в диску, фіброзне кільце не витримує опору і через найбільш слабке місце у оболонці, або у місці кріплення фіброзного кільця до суміжного хребця випинається змінений вміст диска. Формується грижа, яка при збільшенні призводить до стиснення нервових волокон.

Варто зазначити, що до розвитку грижі схильні пацієнти із ожирінням, генетичною слабкістю сполучної тканини, слабкими м’язами попереку, які курять та ін.

Симптоми гриж міжхребцевих дисків

Першим сигналом тривоги є місцевий, що вказує на локалізацію зруйнованого диска. Згодом біль поширюється по ходу нерва і в залежності від відділу хребта, де формується грижа, характеризується типовим «маршрутом» болю, так званий «корінцевий» біль.  При розвитку гриж поперекового відділу хребта болі виникають в попереку, згодом пацієнт скаржиться на постійні ниючі болі в нижній кінцівці.

В окремих випадках великих гриж, або тривалого ігнорування симптомів може призвести до ускладнень у вигляді парезів м’язів кінцівки, що є наслідком ушкодження нерва. А також може проявлятися слабкістю кінцівки, затерпанням та онімінням ноги, розладами сечостатевої системи (дизурія, нетримання сечі, затерпання промежини).

Що включає в себе діагностика та лікування гриж міжхребцевого диска?

 

Першочергово при болях у спині пацієнти звертаються до лікарів травматолога, невролога, нейрохірурга  чи реабілітолога. Класично призначаються спеціальні вправи, масаж, протизапальна терапія, фізіотерапевтичні процедури. Необхідно розуміти, що ці заходи допоможуть тільки тимчасово усунути біль та призупинити прогресування проблеми. Але будь-яке перенавантаження на хребет у майбутньому призведе до значного погіршення ситуації.

Коли необхідно вдаватися до хірургічного лікування?

У всіх випадках, коли консервативне лікування не приносить результату, при великих розмірах грижі.

Для того, щоб чітко визначити обсяги лікування та вирішити тактику, необхідна чітка діагностика з візуалізацією. В медичному центрі Оксфорд Медікал для вас доступні всіх необхідні обстеження та консультації суміжних спеціалістів.

І головне – про вас піклуватимуться провідні спінальні хірурги, які одними з перших в Україні почали виконувати ендоскопічні дискектомії - малоінвазивні ендоскопічні методи лікування міжхребцевої грижі!

Суть методу полягає в висічення кили через малоінвазивний ендоскопічний доступ до 8 мм. Це дозволяє скоротити тривалість перебування в стаціонарі до 1 дня!

Методика визнана провідними світовими спеціалістами з галузі спінальної хірургії. Головною перевагою методу є максимально оптимальне поєднання малоінвазивності та ефекту лікування. Техніка ендоскопічного лікування нічим не поступається класичному відкритому доступу, при цьому гарантує значно менші післяопераційні ризики для пацієнта.

Щоб завітати на прийом до лікаря, необхідно попередньо записатися: 067 3 777 299, 050 3 777 299

https://www.instagram.com/oxfordmedicalif/

https://www.facebook.com/oxfordmedicalif/

https://ivanofrankivsk.oxford-med.com.ua/

Рекламний матеріал


26.11.2023 1162
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

9973 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1270
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

658
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5762
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1567
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1425

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

499

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1312

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1146

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1045
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

391
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

472
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1412
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

464
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

733
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5776
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

491
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

350
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

678 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1121
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

976